Agnieszka Woźniak-Starak o Korwin-Mikkem: Cham, pacan i seksista

Ostatnia wypowiedź Janusza Korwin-Mikkego na temat kobiet odbiła się szerokim echem w całej Europie. Nie uszła uwadze także Agnieszki Woźniak-Starak, która nie zostawiła na polityku suchej nitki.

wróć do artykułu
  • ~brzydactwo
    (2017-03-05 21:33)
    a to stare, szpetne babsko, czego się wypowiada?
  • ~kanadolka
    (2017-03-05 15:48)
    Ten czlowiek osmieszyl Polske na calym swiecie.Wszystkie portale amerykanskie i kanadyjskie to pokazaly. Wstyd mi bo znajomi kanadyczycy pytaja mnie jak on sie dostal do poityki. Co za duren na niego glosowal by wszedl do parlamentu europejskiego.
  • ~.
    (2017-03-05 10:52)
    Lala wybierając faceta tylko dlatego, że ma dużo dużo kasy, chcąc nie chcąc udowodniła wszystkie tezy o kobietach jakie wcześniej głosił Korwin.
  • ~Hania
    (2017-03-05 09:30)
    Korwin ma IQ 168, a Pani Agnieszka?
  • ~Sru
    (2017-03-05 09:23)
    W tym wieku można być orginalnym ze śladami demencji.Co do kobiet,to te wrzaskule z dobrych,albo bogatych domów,które nigdy nie miały problemu,co do garka włożyć są mi obrzydliwe i szkodliwe dla zdrowia,moralności i zasad.
  • ~mkk
    (2017-03-05 00:15)
    Pani AWS pisze: "Janusz Korwin-Mikke pełniąc funkcję europosła nie przynosi Polsce dumy. " Co do K-M to trafne. Tylko czemu z błędem, droga pani AWS? Frazeologicznym (złożenie dwóch zwrotów)?
  • ~osa
    (2017-03-05 00:06)
    Czy to prawda, że tej muszki używa jako chusteczki, gdy ma katar.
  • ~walka z natura nie do wygrania
    (2017-03-04 21:34)
    We wszystkim jest troche prawdy. Kobiety nie sa gorsze , ale inne. Lewactwo proponuje nam jakas mieszanke babo- chlopow, czy chlpo- babow. Nie chodzi dyskryminowanie tych ludzi, ale nie powinno sie uznawac tego za norme. Trzeba im pomagac i podawac reke ,ale nie gloryfikowac . Nie jest przykladem normalnosci ktos z autyzmem .Sa tacy wsrod nas i trzeba im wyjsc na przeciw ale nie mowic ,ze to nic nie szkodzi.
  • ~Harry Potter
    (2017-03-04 21:21)
    Nie jest taki zły ten Korwin Mikke. Czasem się zachowa Po chamsku to fakt . No pacanem może lekkim jest, tyle lat W polityce nic nie osiągnąć no to trzeba być pacanem. Ale ale z seksistą się nie zgodzę
  • ~IQ200
    (2017-03-04 21:13)
    Gdyby Pani Agnieszka miała wyższe IQ to odpowiedziałaby JKW w inteligentniejszy sposób.
  • ~Daniel
    (2017-03-04 20:22)
    He,he,he , ta pani Woźniak-Starak myśli że przejmie interesy teścia i jego syna a potem nie będzie już mniejsza i słabsza , która mniej zarabia jak mówi Korwin - Mike . Korwin - Mike ma 73 lata i dwoje dzieci z panną ,kobietą młodszą od starej rozwódki Agnieszki Szulin Woźniak-Starak , która nie sprawdziła się jako kobieta . Agnieszka Szulin Woźniak-Starak na mocno pesymistyczne słowa Korwina zareagowała tak jakby knuła jakieś plany oskubania teścia miliardera i jego głupiego synka , którego uwiodła .
  • ~Babcia klozetowa
    (2017-03-04 15:27)
    Ja sie poddaje, dobrowolnie. Z takim potencjalem polskiego, szowinistycznego chamstwa sie nie liczylam! Nigdy w zyciu nie myslalam, ze jest tak zle!!!
  • ~gnat na gnacie
    (2017-03-04 14:47)
    Skad ta sucha kukle wytrzasneli?
  • ~zbynek
    (2017-03-04 11:28)
    Agnieszka Wozniak Starak: Przechodzona lala i gold digger. Lepiej byloby gdyby zamknela swe piekne pysio bo poza rozkladaniem nog dla pieniedzy nie zna sie na niczym. Taka Evitka
  • ~prosta sprawa
    (2017-03-04 10:14)
    Ten libertarianin oraz wolnorynkowiec żyje od lat z pieniędzy podatnika, składek partyjnych oraz powtarzania w kółko tych samych banałów. Uważa się za mistrza intelektu, gdyż kiedyś ograł w karty paru badylarzy. Właściwie to człowiek bez zawodu, bez jakiejkolwiek umiejętności. Nawet dyplomu nie ma, bo podobno „oddał z protestu“. Tyle o panu M., idolu gimbazy.
  • ~Weredyk
    (2017-03-04 10:07)
    Urazonym i niedouczonym trzeba powiedziec CO powiedzial Korwin w parlamencie UE. 1. Kobiety sa mniejsze - bo sa. 2, Kobiety sa slabsze - bo sa. 3. Zadna kobieta nie wygrala w turnieju szachowym w PL - bo nie wygrala. Wystarczy nauczyc sie angielskiego, posluchac i nie jatrzyc na sieci ze spraw oczywistych bo POTWIERDZA to jedynie ze kobiety SA mniej inteligentne skoro wypisuja takie glupoty, a parlament EU ktory chce go ukarac za mowienie prawdy to nic innego jak faszyzm ktory zmuszal ludzi w Niemczech do mowienia jedynie tego co politycznie poprawne. Pozdrawiam wszystkich oburzonych i NIEDOUCZONYCH.
  • ~Kos
    (2017-03-04 09:03)
    Hanba dla Polski! Dlaczego taki oblesny, durny typ reprezentuje w EU Polske? Dlaczego nie wyrzuca go na z b i t y p y s k ?
  • ~Jarosław Trzustka
    (2017-03-04 08:46)
    PiS - siewcy nienawiści! Promieniują na całą prawicę
  • ~cvb
    (2017-03-04 07:56)
    A kto to taki ta Agnieszka Wożniak Starak, że Dziennik traktuje ją jako autorytet?
  • ~Leon Idas
    (2017-03-04 06:59)
    Korwin jak zwykle ma rację. Przypomnijmy sobie, ilu wybitnych matematyków było kobietami. Ważniejsze jest o innego. Żyjemy podobno w raju na ziemi, w którym mamy jest prawo do posiadania i wyrażania własnych opinii. Jest to podobno jedna z podstawowych wolności. Ten pan nie opowiadał o zamiarze zabicia Kaczyńskiego, tylko wyraził swoją opinię na temat kobiet, pod którą podpisałałaby się większość z nich. I co się dzieje? Że wzbudza wściekłość tak wielu komentujących nie jest niczym dziwnym. To psy Pawłowa do tego wyhodowane. Ale fakt gróźb ze strony urzędników pokazuje wyraźnie, że podstawowa wolność europejskiej demokracji polega na prawie do wyrażania tylko niektórych opinii - zatwierdzonych przez jakieś gremia dla słabujących na umyśle potulnych baranków.

Może zainteresować Cię też: