Krystyna Janda o proteście 8 marca: Kobiety nie chcą, by traktować je jak głupsze, nienormalne, jak torebkę na nasienie

Międzynarodowy Dzień Kobiet w tym roku będzie świętowany w wielu krajach świata protestami. Niezadowolone ze swojej sytuacji kobiety wyjdą na ulicę, by wyrazić sprzeciw wobec panujących nierówności i przedmiotowemu traktowaniu. Polki do udziału w marszu zachęca Krystyna Janda.

wróć do artykułu
  • ~Jan nie z Kolna
    (2017-05-10 09:08)
    Natura bezbłędnie określiła relacje Kobieta-Mężczyzna, a motor Europejskiej cywilizacji - Chrzescijaństwo, jasno mówi o równości płci i o powinnościach każdej z niej wobec drugiej.Jeżeli jasne to jest dla prostych, nawet niewykształconych a kochających się wzajemnie ludzi, to jaki poziom intelektu prezentuje wykształcona humanistka, która tego jak widać nie rozumie, tworząc jakieś dziwne ideologie. To proste, jeśli brak odwagi przyznać się do własnych błędów, to lewackie i genderowskie oszołomstwo czyni się podporą.
  • ~Kos
    (2017-03-03 18:20)
    Kobiety w Polsce, te samodzielne, inteligentne, pewne siebie sa nielubiane, pogardzane przez ta dewocka, prymitywna, nietolerancyjna czesc spoleczenstwa! Zadziwiajace jest tylko to, ze co tej czesci naleza tez kobiety.
  • ~Bruno
    (2017-03-03 11:24)
    Trzeba było się puszczać na lewo i prawo z takimi facetami? Skoro chcesz równouprawnienie to idz 8-go do roboty i nie waż się przyjąc jakiegoś upominku od faceta, skoro to tacy wredni ludzie. Tylko by się strajkować chciało a robić nie ma komu.
  • ~ziolo
    (2017-03-03 11:08)
    Jak takie cos znalazlo uznanie jako artystka,chyba przez ilosc polknietego nasienia.
  • ~Max
    (2017-03-03 00:54)
    Janda nie jest dla mnie autorytetem. Aktorka to taka papuga udajaca na scenie jakies osoby i wyglaszajaca glupoty ktore ktos napisal w scenariuszu.
  • ~AAB
    (2017-03-02 23:42)
    Co ten trzepak jeszcze wymyśli???? Co ten trzepak jeszcze wymyśli????
  • ~.
    (2017-03-02 22:18)
    W jakich kręgach jakich chłopów ty się babo obracałaś i byłaś obracana, że masz takie kalectwo emocji? Zapewne rozwiązaniem jest przyjecie kilkuset tysięcy emigrantów, bo oni kobiety szanują.
  • ~maxx
    (2017-03-02 21:34)
    KIM ty jestes glupia babo kiedys moze kims ale to koniec
  • ~frania www
    (2017-03-02 20:54)
    przeciez tobie wyskrobana, stara ruro juz to nie grozi....
  • ~student
    (2017-03-02 19:59)
    Pani Jando, przeciw jakim dyskryminacjom będzie Pani protestować w kraju, w którym kobiety mają najwięcej wolności a płace są na 3 miejscu w Unii pod względem zrównania z mężczyznami
  • ~bul nie dowytrzymania
    (2017-03-02 19:41)
    Janda, o ktorej torebce masz na mysli???
  • ~Lech
    (2017-03-02 19:35)
    Pani Krysiu jak jest się torbą to mazenie o torebce za póżno
  • ~U sporej liczby kobiet źle (z powodu głupoty)
    (2017-03-02 19:22)
    dokonany wybór życiowego partnera nieuchronnie skutkuje tym, że taka kobieta najpierw gardzi i pomiata tym partnerem, potem zaczyna gardzić sobą (kiedy uświadamia sobie, że sama sobie z głupoty zgotowała ten los) - a ostatnie stadium to obnoszenie się ze swoją głupotą i uczestnictwo w czarnych protestach!
  • ~Portier Harry Truman
    (2017-03-02 19:13)
    Jak pisze Witold Gadowski: - "Okazało się, że tzw. klasa robotnicza wcale nie jest wdzięczną grupą społeczną - bo jako pierwsza gotowa jest wykazać obłędnym ideologom, że nie da się wziąć na plewy! Marksiści zastąpili zatem potrzebę wyzwalania proletariatu potrzebą "wyzwalania kobiet i dzieci". Starają się wmówić kobietom, że niemal przez cały okres istnienia cywilizacji były straszliwie uciskane!" - A współczesne "wykształcone na Marksie" i "wyzwolone przez Sorosa" kobiety łykają te sparciałe marksistowskie brednie jak pelikany!
  • ~Bo jeśli już mowa o torebkach ...
    (2017-03-02 19:06)
    To - oprócz obrzmiałej arabskiej moszny tolerujemy tylko firmy Vakantie, Boca, GILDA TONELLI, GIUDI i RIPANI - albo przynajmniej od Luisa Vuitton... ------------------- No i oczywiście sponsorem takiej torebki koniecznie musi być nadziany facet!
  • ~a tak może być.
    (2017-03-02 18:48)
    Zaś my nie chcemy być traktowani jak dawcy nasienia ani jak żywa wersja wibratora.
  • ~antysnob
    (2017-03-02 18:44)
    Boże, to chyba protest przeciwko przyjmowaniu emigrantów. Przecież oni tak właśnie traktują kobiety. Janda protestuje przeciwko emigrantom. Koniec świata. Jaki wstyd na cały świat.
  • ~facet
    (2017-03-02 18:11)
    Janda jest przeciwna polityce PIS i walczy aby wróciło do władzy PO które przyjmie emigrantów arabskich a oni powoli wprowadzą swoje prawo szariatu i wtedy kobiety będą zadowolone z traktowania ich na pewno jak torebki na nasienie.
  • ~boy
    (2017-03-02 17:30)
    Chyba Krysia nigdy orgazmu nie miała więc pozostała jej tylko za nim tęsknota.
  • ~haha
    (2017-03-02 16:25)
    Pani komediantko , jak tak pani źle to kraje arabskie czekają .

Może zainteresować Cię też: