Szymon Majewski zawiedziony niespełnionymi obietnicami wyborczymi PiS

Szymon Majewski nie zdradził, na kogo głosował w wyborach prezydenckich i samorządowych. Niespełnienie przez PiS jednej z obietnic, mocno go jednak rozczarowało.

wróć do artykułu
  • ~byly wyborca PO
    (2017-02-12 13:08)
    Nazwijmy po imieniu tego ,,satyryka" Szymka. On zawsze stawal po stronie czerwonych swin. Na pewno jakies szKODniki sa mu bardzo bliskie . Dziadek albo pradziadek był w SB ?
  • ~zawieszony
    (2017-02-12 09:53)
    Szymek tylko Tusk spełnił wszystkie obietnice wyborcze a na kredyt nikt Cię nie zmuszał
  • ~Tymf
    (2017-02-12 11:20)
    Ludzie, może zrobimy zrzutkę na kawał dla Szymona. On już chyba sam w tym swoim studio-garażu nic dowcipnego nie wymyśli.
  • ~!
    (2017-02-12 14:09)
    Nie ma żadnej wiarygodności ktoś kto spał POtulnie, kiedy P*arada O*szustów K-radła O-kłamywała i D-ezinformowała na potęgę. Spadaj Szymuś POdetrzeć rowek Bronkowi gajowemu albo kominiarzowi Donkowi. Spóźniłeś się o wile lat.
  • ~Rak.
    (2017-02-12 14:43)
    PO to nawet podwyższyła wiek emerytalny,stawkę VAT,a co...ot,tak,a wstrętny PiS obniżył,prawda p.Majewski?.Całe szczęście,że PiS rządzi,bo aferzyści dorżnęliby Polskę.
  • ~XZC
    (2017-02-12 13:02)
    CIEKAWE DLACZEGO wielki satyryk NIE ROZLICZAŁ TAK Z KAŻDEJ OBIETNICY MAFII - PO JAK RZĄDZIŁA PRZEZ 8 - LAT , TAKI malutki satyryk CHCE BYĆ WIELKI KRYTYKUJĄC TYLKO PIS , NIE TĘDY DROGA , LUDZIE NIE DAJĄ SIĘ JUŻ TAK ŁADOWAĆ ...
  • ~ROM50
    (2017-02-12 11:41)
    SORRY był BŁAZNEM wybiurczym , JEST I BĘDZIE ,
  • ~bul nie dowytrzymania
    (2017-02-12 22:19)
    You Majewski ty miej pretensje do Petru,on wiedzial o walutach i o oszukanczym procederze wiecej!
  • ~Jolanta
    (2017-02-12 10:35)
    A weź, Szymon sie nie ośmieszaj!
  • ~kot Alik
    (2017-02-12 10:04)
    czyżby der Dziennikowi zabrakło ekspertów od PIS-su by zapraszać komików do oceny życia politycznego? Dla mnie to ok bo świadczy o tym, że niby "poważni eksperci" się wycofali z der Dziennika albo ze swoich POglądów myśl zasady, ze tylko krowa nie zmienia POgladów.
  • ~!
    (2017-02-12 19:52)
    Nie mogłeś Szymciu wziąć w szeklach? Taki jesteś operatywny, kreatywny i wygadany, a nie wiedziałeś, że trzeba było brać kredyt w szeklach? To jakaś podpucha, ustawka i cyrk. Nie wierzę, że ty tego nie widziałeś. Udajesz. Zresztą coś tu nie gra. Miliony za reklamę i mieszkanko na kredyt. K-łamstwo O-szustwo D-ezinformacja
  • ~re
    (2017-02-12 14:04)
    Nie zostaliśmy drugą Japonią, nie zostaliśmy drugą Irlandią, nie zostaliśmy zieloną wyspą, nie dostaliśmy po sto milionów, nasi emeryci nie podróżowali po rajskich wyspach, naszym ciężko i długo tyrającym pracownikom nie żyło się lepiej, ..., . Rządy peło to POpulizm do kwadratu, niespełnione obietnice w komplecie. Ocknąłeś się dopiero teraz kuglarzu za dychę.
  • ~bob
    (2017-02-12 14:46)
    Oszukali biedaczka, zagłosował na PIS i teraz jest zawiedziony. Na szczęście Polacy dobrze wiedzą kto prze 8 lat kopał ich po du....
  • ~Cezar.
    (2017-02-13 16:56)
    to,że PiS po roku nie spełnił wszystkich obietnic panie Szymek,to naganne,ma jeszcze 7lat[chociażby kwota wolna od podatku]ale PO-PSL spełniało obietnice,których nigdy nie mało w programie wyborczym np.podwyższenie wieku emerytalnego,o 7 lat dla kobiet[odebranie praw nabytych]l,ale żart ale dowcip ale się publika śmieje,prawda.panie Szymek panu to naprawdę już dziękujemy,może kiedyś był pan zabawny ale teraz to żałosne i nieważne kogo pan próbuje ośmieszać i tak jest żałość.
  • ~Dubing
    (2017-02-12 18:46)
    Niech on odejdzie z mediów, bo słabo się robi jak się na niego patrzy... siwy, włosy zaniedbane fu! A, mądrzy się!
  • ~Maniek Maniek
    (2017-02-12 11:44)
    Szymon Majewski ,a kto to jest ? Zenek Martyniuk to jest znany dyskopolowy gwiazdor
  • ~kot
    (2017-02-12 20:42)
    Na PIS głosowali tylko ciemniacy, a jeśli teraz nie widzą niszczenia Polski przez tę bolszewicką partię, to już j.polski nie znajduje na nich określenia.Amen.
  • ~jaro
    (2017-02-12 10:20)
    Kłamaliśmy, kłamiemy, będziemy kłamać. Frankowicze głosujcie na nas. My zrobimy wam dobrze, będzie wam tak dobrze, że dobrze wam tak.
  • ~stefan gryniewicz bereza
    (2017-02-12 20:17)
    A kto to jest niejaki Szymon Majewski,ze jego opinia jest cytowana
  • ~Cenzor
    (2017-02-12 13:12)
    Może znajdą się w Polsce mądrzy ludzie i zechcą utworzyć taki Rząd, który zająłby się naprawą naszego Państwa. Obecny rząd niczym nie różni się od poprzednich, gospodarka ciągle się nie rozwija.