Szymon Majewski zawiedziony niespełnionymi obietnicami wyborczymi PiS

Szymon Majewski nie zdradził, na kogo głosował w wyborach prezydenckich i samorządowych. Niespełnienie przez PiS jednej z obietnic, mocno go jednak rozczarowało.

wróć do artykułu
  • ~jula
    (2017-02-12 09:37)
    Panie Szymonie bo tylko Szymek Ciupciak nie zauważył ,że rozbudowanej Polsce PiS się zrujnował ! Nawet nie potrafią korzystać z porządnych arterii komunikacyjnych ?
  • ~zawieszony
    (2017-02-12 09:53)
    Szymek tylko Tusk spełnił wszystkie obietnice wyborcze a na kredyt nikt Cię nie zmuszał
  • ~kot Alik
    (2017-02-12 10:04)
    czyżby der Dziennikowi zabrakło ekspertów od PIS-su by zapraszać komików do oceny życia politycznego? Dla mnie to ok bo świadczy o tym, że niby "poważni eksperci" się wycofali z der Dziennika albo ze swoich POglądów myśl zasady, ze tylko krowa nie zmienia POgladów.
  • ~jaro
    (2017-02-12 10:20)
    Kłamaliśmy, kłamiemy, będziemy kłamać. Frankowicze głosujcie na nas. My zrobimy wam dobrze, będzie wam tak dobrze, że dobrze wam tak.
  • ~Jolanta
    (2017-02-12 10:35)
    A weź, Szymon sie nie ośmieszaj!
  • ~Tymf
    (2017-02-12 11:20)
    Ludzie, może zrobimy zrzutkę na kawał dla Szymona. On już chyba sam w tym swoim studio-garażu nic dowcipnego nie wymyśli.
  • ~ROM50
    (2017-02-12 11:41)
    SORRY był BŁAZNEM wybiurczym , JEST I BĘDZIE ,
  • ~Maniek Maniek
    (2017-02-12 11:44)
    Szymon Majewski ,a kto to jest ? Zenek Martyniuk to jest znany dyskopolowy gwiazdor
  • ~XZC
    (2017-02-12 13:02)
    CIEKAWE DLACZEGO wielki satyryk NIE ROZLICZAŁ TAK Z KAŻDEJ OBIETNICY MAFII - PO JAK RZĄDZIŁA PRZEZ 8 - LAT , TAKI malutki satyryk CHCE BYĆ WIELKI KRYTYKUJĄC TYLKO PIS , NIE TĘDY DROGA , LUDZIE NIE DAJĄ SIĘ JUŻ TAK ŁADOWAĆ ...
  • ~byly wyborca PO
    (2017-02-12 13:08)
    Nazwijmy po imieniu tego ,,satyryka" Szymka. On zawsze stawal po stronie czerwonych swin. Na pewno jakies szKODniki sa mu bardzo bliskie . Dziadek albo pradziadek był w SB ?
  • ~Kazimierz
    (2017-02-12 13:09)
    to straszny dramat i to z pewnością jest najważniejsza informacja roku. Mogę jakoś pomóc ? może jakaś terapia odstresowująca? Ależ on cierpi - straszne.
  • ~Cenzor
    (2017-02-12 13:12)
    Może znajdą się w Polsce mądrzy ludzie i zechcą utworzyć taki Rząd, który zająłby się naprawą naszego Państwa. Obecny rząd niczym nie różni się od poprzednich, gospodarka ciągle się nie rozwija.
  • ~Al
    (2017-02-12 13:23)
    Co to jest szymon majewski?.
  • ~gość 1
    (2017-02-12 13:34)
    Ajatollah Majewski Szymon zresztą jak mój mały prześmiewca PO
  • ~re
    (2017-02-12 14:04)
    Nie zostaliśmy drugą Japonią, nie zostaliśmy drugą Irlandią, nie zostaliśmy zieloną wyspą, nie dostaliśmy po sto milionów, nasi emeryci nie podróżowali po rajskich wyspach, naszym ciężko i długo tyrającym pracownikom nie żyło się lepiej, ..., . Rządy peło to POpulizm do kwadratu, niespełnione obietnice w komplecie. Ocknąłeś się dopiero teraz kuglarzu za dychę.
  • ~!
    (2017-02-12 14:09)
    Nie ma żadnej wiarygodności ktoś kto spał POtulnie, kiedy P*arada O*szustów K-radła O-kłamywała i D-ezinformowała na potęgę. Spadaj Szymuś POdetrzeć rowek Bronkowi gajowemu albo kominiarzowi Donkowi. Spóźniłeś się o wile lat.
  • ~Rak.
    (2017-02-12 14:43)
    PO to nawet podwyższyła wiek emerytalny,stawkę VAT,a co...ot,tak,a wstrętny PiS obniżył,prawda p.Majewski?.Całe szczęście,że PiS rządzi,bo aferzyści dorżnęliby Polskę.
  • ~bob
    (2017-02-12 14:46)
    Oszukali biedaczka, zagłosował na PIS i teraz jest zawiedziony. Na szczęście Polacy dobrze wiedzą kto prze 8 lat kopał ich po du....
  • ~republikanin
    (2017-02-12 14:48)
    A DUDA to jest ktoś? - jak słusznie zapytał prezes w "Uchu Prezesa". Raczej nikt, a obietnice składane przez pana "NIKT" po prostu nie istnieją.
  • ~Darek
    (2017-02-12 15:20)
    Majewski z tego samego fan-clubu PiS-u, w którym jest Niesiołowski, więc niech głupot nie opowiada.Po prostu skończyła mu się kasa , którą wyłudził kilka lat temu od PZU [ 2.5 mln.] korzystając z "układów" w 3 RP i trzeba zacząć zarabiać na chleb w tym na używki i zaczyna to co umie najlepiej - błaznować.