Szymon Majewski zawiedziony niespełnionymi obietnicami wyborczymi PiS

Szymon Majewski nie zdradził, na kogo głosował w wyborach prezydenckich i samorządowych. Niespełnienie przez PiS jednej z obietnic, mocno go jednak rozczarowało.

wróć do artykułu
  • ~"Dymny"
    (2017-05-15 22:09)
    Na przykład Majewski! Z byle ****** nie wyskoczy, ale on tu jeszcze wróci!
  • ~ad
    (2017-02-16 12:03)
    To bliski upadek Wspaniałego Radia Zet. Majewski nie rozśmieszylby nawet krowy w oborze. No może buhaja.
  • ~jarek
    (2017-02-15 15:47)
    NIBY STARY WRÓBEL A DAŁ SIĘ NABRAĆ NA PISOWSKIE G..WNO
  • ~Anka
    (2017-02-13 21:55)
    Ten pan już dawno się ośmieszył przynajmniej w moich oczach. Ostatnio namnożyło się głuptasów-prawda?
  • ~Mieczysław.
    (2017-02-13 17:31)
    Janek Pietrzak to jest fajny satyryk.On jak powie coś śmiesznego, to wtedy jest śmiesznie. I jeszcze lubie tego Zenka co ładnie śpiewa.
  • ~mjr.Gelender
    (2017-02-13 17:25)
    Beatka i Andrzejek słuchają Jarosława bo on wciąż ma taki mały pistolecik którym straszył Tuska w windzie.
  • ~Cezar.
    (2017-02-13 16:56)
    to,że PiS po roku nie spełnił wszystkich obietnic panie Szymek,to naganne,ma jeszcze 7lat[chociażby kwota wolna od podatku]ale PO-PSL spełniało obietnice,których nigdy nie mało w programie wyborczym np.podwyższenie wieku emerytalnego,o 7 lat dla kobiet[odebranie praw nabytych]l,ale żart ale dowcip ale się publika śmieje,prawda.panie Szymek panu to naprawdę już dziękujemy,może kiedyś był pan zabawny ale teraz to żałosne i nieważne kogo pan próbuje ośmieszać i tak jest żałość.
  • ~ch ,ć,w, d
    (2017-02-13 16:43)
    Szymon jesteś naprawdę idiotą ,bez udawania .
  • ~a pies
    (2017-02-13 16:35)
    Szymon pies Ci mordę lizał !
  • ~you mojsiek
    (2017-02-13 16:33)
    You Szymon, trzeba było kredyt przewalutować jak to zrobił You Petru ! You obrzezany, a taki durny geszeft jak goj zrobił ?
  • ~Komoro-WSI-ki
    (2017-02-13 13:33)
    Weź nowy kredyt i zmień pracę...
  • ~Szymon
    (2017-02-13 10:55)
    kto to jest ten Majewski?
  • ~sowa
    (2017-02-13 10:01)
    a kto to jest S.Majewski,że zna się na wszystkim,może mędrzec Syjonu?
  • ~Wiktor
    (2017-02-13 09:45)
    Pomoc frankowiczom to raczej Szymon składał prezydent ,więc radzę ci trochę poczekać,myślę że od jakiegoś już czasu powinieneś zauważyć że w dobie internetu rządy ,prezydenci starają się wypełniać swoje zobowiązania,jest tylko jedna opcja i dobrze to zapamiętaj która nigdy nie mówi prawdy a swoją politykę kształtuje tylko i wyłącznie pod własne potrzeby to światowe tzw. lewactwo,faktycznie oni nigdy nie powiedzą ci prawdy to bądź pewny.
  • ~gadojan
    (2017-02-13 07:52)
    Panie Majewski a nie ma pan zalu do tych ktorzy wpuscili pana w to bagno?
  • ~Lis
    (2017-02-13 06:47)
    Rzeczywiście ten Majewski jest śmieszny
  • ~Artur
    (2017-02-12 23:01)
    pisuary a gdzie kwota wolna miało być 8 tysi a darmowe leki dla 75 miały być za darmo wszystkie leki 500 plus miało być na każde dziecko i tak dalej
  • ~bul nie dowytrzymania
    (2017-02-12 22:19)
    You Majewski ty miej pretensje do Petru,on wiedzial o walutach i o oszukanczym procederze wiecej!
  • ~hanus
    (2017-02-12 21:52)
    Czytając komentarze widać ze trole pisowskie działają. Albo ciemny naród umie pisać w co wątpię.
  • ~kot
    (2017-02-12 20:42)
    Na PIS głosowali tylko ciemniacy, a jeśli teraz nie widzą niszczenia Polski przez tę bolszewicką partię, to już j.polski nie znajduje na nich określenia.Amen.