"Od dziś pieprzę ścianki i pieprzę wywiady". Dlaczego Agnieszka Woźniak-Starak tak się wkurzyła?

| Aktualizacja:

Nie od dziś wiadomo, że celebryci i gwiazdy show biznesu mają zupełnie inne problemy niż zwykli zjadacze chleba. Agnieszka Woźniak-Starak właśnie pożaliła się fanom, że pierwszy raz w życiu trafił ją szlag, ponieważ .... zabrakło dla niej miejsca siedzącego na gali Bestsellery Empiku.

wróć do artykułu
  • ~marian33
    (2017-03-05 07:08)
    Co to za sztuczny twór,nareszcie pańcia zaistniała,nie miała miejsca siedzącego,jaja sobie robi ? w Tworkach są miejsca nawet leżące.
  • ~Inka
    (2017-02-10 23:05)
    Nie lubie tej starak ma fizjonomie paskudna jak noc i kim ona wlasciwie jest?
  • ~troll jaskiniowy
    (2017-02-09 06:34)
    a czy to coś jest posiadaczką NÓG ZWYCZAJNYCH bo jeśli tak to mogło chwilę postać albo kazać podstawić pod swój okropny zad siedzisko ze skóry hipopotama wypełnione kaczym lub edredonim puchem aby nie uczynić na swym zadzie odcisków , i po sprawie a poza tym kasiaste jest to mogło sobie kupić FOTEL PREZESA i po sprawie bidota musiała stać a tego nikt nie nauczył katastrofa będzie musiało się zameldować na kozetkę do analityka coby traumę przerwać ZGROZA
  • ~Walec na PO(s)ranych
    (2017-02-09 01:42)
    Ja też ... ścianki od zawsze. A jak się ... to jeszcze bardziej je ... . A jak głupie ... jeszcze raz zagłosują na PO, której politycy zmielili 3 000 000 podpisów Polaków, to tak się ... , że wyjdę na ulicę, przegonię KOD, i zacznę protestować przeciwko głupocie niektórych Wyborców.
  • ~pardons
    (2017-02-08 23:26)
    ja ******* scianki od zawsze
  • ~Alibaba
    (2017-02-08 22:53)
    Czy to jest ta dama co Mikolejce chwalila sie paleniem trawki?
  • ~tomek lgbt
    (2017-02-08 22:40)
    scianka to podstawa, nie jestes na sciance to nie istniejsz. nie ma cie.
  • ~Jimmy Bounce
    (2017-02-08 21:18)
    Wstydzi się bo za Bogatego Dziada się sprzedała
  • ~babcia Ewka
    (2017-02-08 21:07)
    a na stojąco Agniesia się nie ******* ?
  • ~stołek
    (2017-02-08 17:16)
    Taka bogata to mogła przyjść z własnym taboretem
  • ~j23
    (2017-02-08 12:32)
    Żeby ******** coś mógł ktoś , ktoś musi ******** ;). Ciekawe w jakiej pozycji jest ta lala?
  • ~Józek
    (2017-02-08 11:44)
    jak myślicie, dobrze cią...ie?
  • ~windy_city
    (2017-02-08 10:21)
    oj - sądzę, że trauma z tego powodu chyba długo potrwa... to jest wręcz nieludzkie... zeby tylko nie skończyło się to jakimś ekstremalnie drastycznym krokiem w rodzaju skazania samej siebie na wewnętrzną emigrację... ;-]