Szczepkowska o antyrządowych manifestacjach: Wygląda na to, że wejdę w ten biznes

| Aktualizacja:

Joanna Szczepkowska nie bierze udziału w marszach KODu, jednak to, w jaki sposób opisał antyrządowe protesty ksiądz Małkowski, bardzo nie spodobało się aktorce.

wróć do artykułu
  • ~?
    (2016-12-28 18:10)
    I do ciebie zadzwonili? W obronie kogo będzie ta najnowsza rola życia? W obronie Komunistów Ormowców i Donosicieli, Krętaczy Oszustów i Defraudantów, Kabotynów Oportunistów i Durni., urzędników biorących łapówki przy prywatyzacjach, defraudantów w aferach, polityków peło i szemranego biznesu, TW szantażowanych teczkami schowanymi w szafach sbeków, tych właśnie esbeków jeśli peło przywróci im wysokie świadczenia, tych którym Koryto Oddaliło się Daleko i chcą aby peło zrobiło tak jak było, czyli aby Polacy trafili na bruk, na zmywak, po chwilówki, zaś Krętaczom Oszustom i Defraudantom aby żyło się lepiej. Polacy zagłosują tak aby lepiej było Polakom, nie zaś kilku Kuglarzom Oportunistom i Defraudantom. Pani Szczepkowska, ktoś Panią czymś straszy, zmusza, czy zwyczajnie Pani zgłupiała?
  • ~KRYSTYNA.J.ANDA
    (2016-12-28 20:52)
    ty juź OGŁASZAŁAŚ KONIEC KOMUNIZMU i co NIEMOTO to i wchodź w ten BIZNES
  • ~und
    (2016-12-28 21:11)
    No tak, tak. Komunizm upadł... na cztery łapy i widać marzy się jej wejście w ten biznes ;-)
  • ~60+
    (2016-12-28 23:15)
    Ojciec się w grobie przewraca!
  • ~itp.
    (2016-12-28 23:07)
    Niedługo wystąpi w Tfuenie 24 i ogłosi: Komuniści Ormowcy i Donosiciele jeszcze nie skończyli. Nadal walczą o koryto, blokują Sejm Polski, Kłamią Oszukują Dezinformują, Kradną Otumaniają i Defraudują i skutecznie znajdują nowych POżytecznych idiotów. Komunizm wraca na sztandarze Komunistów Ormowców i Donosicieli. Ogłaszam ja idiot ka Szczepkowska.
  • ~.
    (2016-12-29 01:25)
    Wejść w biznes to sobie można chcieć. Pytanie istotne jest takie - Czy do tej kasy Cię w ogóle dopuszczą? Zwłaszcza że kiedyś sama ogłosiłaś koniec tej kasy więc pytanie staje się tym bardziej zasadne. Będziesz teraz bronić przerośniętych emerytur zbrodniarzy komunistycznych? Wypadałoby też przywrócić 67 lat tyrania dla zwykłych kobiet, bo przecież na te ubeckie emerytury ktoś musi zarobić. Huk protestowania przed tobą. Tylko ogłoś najpierw powrót komuny.
  • ~ bezmyślny Rysiek z Nowoczesnej
    (2016-12-29 13:14)
    Z takim wyglądem i POziomem iteligencji pasujesz do KOD jak papier toaletowy do tyłka ...
  • ~Pelagia
    (2016-12-29 14:45)
    Dobrze powiedziane - biznes. Ilem ożna zarobić?
  • ~gdanszczanin
    (2016-12-29 11:07)
    wejdzie w ten biznes i pokaze gołą d..ę., dorówna do pozimu KAPUSI i "obronców NASZEJ i jedynej słusznej demokracj
  • ~2456fd
    (2016-12-29 14:30)
    A wchodż sobie gdzie chcesz!
  • ~aga
    (2016-12-30 08:52)
    od tych nieudanych pomyslow na biznes wylysieje do konca
  • ~Roman
    (2017-01-01 12:30)
    Kogo ty obchodzisz stara babo.
  • ~Fela
    (2016-12-29 19:52)
    Po studiach aktorskich to jak po zawodowcem
  • ~a
    (2016-12-30 06:51)
    Jednego pani nie moze sobie uswiadomic ze komunizm jeszcze nie zdechl.