Reklama
Reklama
Reklama

Maleńczuk wspomina swoje spotkanie z Macierewiczem: Miałem 10 lat, byłem harcerzem

Maciej Maleńczuk, Antoni Macierewicz
Maciej Maleńczuk, Antoni Macierewicz / AKPA
Maciej Maleńczuk z obecnym ministrem obrony narodowej miał do czynienia jako młody harcerz. Muzyk wspomina, że już wówczas podpadł Antoniemu Macierewiczowi przez swoje długie włosy.
Reklama
Reklama
Tematy:
harcerz druh maciej malenczuk Antoni Macierewicz

Powiązane

Reklama

Komentarze (41)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów .
  • jot 2345
    2016-11-09 11:37
    Jak zwykle dzięki Kuźniarowi Maleńczuk mitoman dorwał się do głosu, nie wiem tylko czy jest na haju! Po głupotach myślę, że tak!
    93
    zgłoś
  • Były fan Maleńczuka
    2016-11-09 11:50
    Masz problemy Maleńczuk.Łyknij cóś albo wciągnij.Jakbym wiedział ,że tak się zmienisz to nie pisałbym kiedyś dawno temu na murach w Krakowie "uwolnić Maleńczuka".
    107
    zgłoś
  • zomo
    2016-11-09 12:07
    ORMO wraca!
    21
    pokażukryj odpowiedzi (1)
    zgłoś
  • demokrata
    2016-11-09 13:04
    Spotkanie z Kuzniarem? wstyd i hanba
    49
    pokażukryj odpowiedzi (1)
    zgłoś
  • LiLKA
    2016-11-09 15:09
    KOCHAM PANA PANIE MACKU!!!!!!!DZIEKI ZE SA JESZCZE TACY FACECI W TEJ ZAFAJDANEJ POLSCE!!!!!!!
    74
    zgłoś
  • przedszkolak
    2016-11-09 22:27
    Ilość publikacji na głowę i zawężenie gronka dopuszczonych do głosu zaczyna wyglądać w Dzienniku tak, jakby maleńczuk, piróg, hołdys, młynarska stali się głównymi kandydatami do stołka naczelnego. Zaczyna jasnym być też to, dlaczego te same osóbki są przeciwnikami reformy edukacji. Dorastający obecnie przyszli czytelnicy nie powinni być przecież lepiej wykształconymi od naczelnych...
    30
    zgłoś
  • Katar
    2016-11-09 23:03
    Co za cymbal z tego malenczukowa
    78
    zgłoś
  • Katar
    2016-11-09 23:11
    Malenczuk pije Pali I z tego wszystkiego juz mu sie pomieszalo. I bardzo dobrze
    70
    zgłoś
  • szukał
    2016-11-10 01:22
    maciek bądź racje
    5
    zgłoś
  • MOHER
    2016-11-10 09:50
    No i w sumie kto wyszedł na ludzi????? Macierewicz został ministrem obrony a Pan podrzędnym grajkiem,alkocholikiem i narkomanem.........
    73
    pokażukryj odpowiedzi (3)
    zgłoś
  • Stiff
    2016-11-10 15:33
    Panie Maleńczuk pan nie powinien śpiewać głośno w szczególności ,dozwolone jest śpiewanie tylko przy goleniu
    9
    zgłoś
  • Taki jeden
    2016-11-10 15:40
    Spotkał Pan Antka i ma Pan to na twarzy wymalowane a zły dotyk boli całe życie he he.
    2
    zgłoś
  • Zniesmaczony
    2016-11-10 21:22
    To bydle zawsze ujada przed rocznica Smolenska, spelniajac role "Kieszonkowego Palikota". Przed wydaniem kolejnej plyty rowniez cos naszczeka. Przyklad wuja, ktory talenta rozmienia na drobne .. srebrniki.
    12
    zgłoś
  • emik
    2016-11-11 01:09
    spadaj pijaczyno.
    13
    zgłoś
  • Artur
    2016-11-11 01:14
    Chory Macierewicz on powinien się leczyć. Kaczor go promował bo Macierewicz ma dokumenty obciążające kaczorow to dlatego ********* ze Smoleńska do Warszawy do kancelarii prezydenta żeby trzymać je u siebie. To był lot wymuszony przez dyktatora. Teraz widzicie jak PiS okrada Polskę wypłata tak wielkich odszkodowań tylko i tylko dla rodzin pisowskich, a co innym się nie należą takie same.
    36
    zgłoś
  • ola
    2016-11-11 15:50
    Maleńczuk ma na tej wrednej fizjonomii zawieszony krzyż --co to za krzyż???? Jest beznadziejny ale może to ostatnie podrygi
    11
    zgłoś
  • slaczny
    2016-11-13 09:41
    We Wrocławiu, w pobliżu mojego domu biegają chłopaczki, z niby-giwerami i straszą ludzi . . . Niektórzy mają naszywki "Z.S." na tych niby swoich mundurach. Są to chyba kandydaci do tego wojska Macierewicza. PiS próbuje stworzyć takie swoje SA (sturmabteilung) . . .
    8
    zgłoś
  • Benek
    2016-11-14 10:40
    Malenczuk nieluk po poddtawoece chyba takie ma wyksztalcenie
    8
    pokażukryj odpowiedzi (1)
    zgłoś
  • xxxx
    2016-11-14 13:49
    Lubię Maleńczuka .
    8
    zgłoś
  • ja
    2016-11-14 16:35
    Tak fajnie spiewa a taki durny
    12
    zgłoś