Reklama
Reklama
Reklama

Maleńczuk wspomina swoje spotkanie z Macierewiczem: Miałem 10 lat, byłem harcerzem

Maciej Maleńczuk, Antoni Macierewicz
Maciej Maleńczuk, Antoni Macierewicz / AKPA
Maciej Maleńczuk z obecnym ministrem obrony narodowej miał do czynienia jako młody harcerz. Muzyk wspomina, że już wówczas podpadł Antoniemu Macierewiczowi przez swoje długie włosy.
Reklama
Reklama
Tematy:
harcerz druh maciej malenczuk Antoni Macierewicz

Powiązane

Reklama

Komentarze (41)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów .
  • Paweł ( obecnie z Mielca).
    2019-09-22 16:47
    Do tej chwili mam plakacik "Uwolnić Maleńczuka", który kleiłem na murach Krakowa. NIE ŻAŁUJĘ.Szkoda,że odleciałeś gdzieś ostatnio.
    0
    zgłoś
  • Paweł ( obecnie z Mielca).
    2019-09-22 16:43
    Maćku. Sądzę,że zwyczajnie ściemnaiasz.Antoni sam nosił się z hipisowska i miał długie pióra.Nigdy nie był w przywódcą ZHP. Był związany z OPOZYCYJNĄ "czarną " jedynką.
    0
    zgłoś
  • Narcyza
    2016-11-30 19:59
    C-PO-n POdkleiony był i mu cma zaszła na widoki
    0
    zgłoś
  • Tomek
    2016-11-24 11:29
    Dlaczego ten kretyn ma na szyi swastyke? Niezly z niego faszysta!
    0
    zgłoś
  • moss***
    2016-11-22 19:30
    chlopie wtedy dlugie wlosy oznaczalo- wszy - wiec je miales tak - No to nikt nie chcialby spac razem z taba w namiocie - oto chodzilo- jak dawniej pir,,doliles tylko pod nosem tak dzis pozostawiasz po sobie w okol brud ,smrod i ubustwo w glowie
    0
    zgłoś
  • wer
    2016-11-21 18:33
    Maleńczuk to typ bez JAJ- to typ który chowa się za plecami innych i tam rżnie cwaniaka bo tak jest WYGODNIEJ I ŁATWIEJ
    0
    zgłoś
  • Nawigator
    2016-11-21 17:15
    Maleńczuk buty czyścic panu Antoniemu, i to w korytarzu lub na podwórzu! Co ty typku wygadujesz na największego Obywatela Rzeczpospolitej.
    0
    zgłoś
  • KAZEK
    2016-11-19 18:20
    DLACZEGO TEN TROGLODYTA JESZCZE NIE SIEDZI ? ZNAK SWASTYKI JEST KARANY W RZECZPOSPOLITEJ - TAKŻE ZA ODRĄ !!!
    0
    zgłoś
  • Ivan
    2016-11-19 15:21
    Anton - sov. sekretno!
    1
    zgłoś
  • r46
    2016-11-18 18:44
    Do ciebie nie muszą zaglądać przez płot bo widać co masz na szyi.
    1
    zgłoś
  • wojtek
    2016-11-18 14:03
    malenczuk ZNAM TWOJA RODZINE Z wojcieszowa ... swierzawy,,, co oni o tobie mowia,, TY TU COS NA kogos mowisz SZKODA CIE CHLOPIE ROZUM JUZ NIE TEN POTYCH DAWKACH CO MILES DLA SIEBIE
    0
    zgłoś
  • Hyps
    2016-11-17 09:53
    Maciusiowi czknęło się po kliniku?
    1
    zgłoś
  • wam
    2016-11-15 21:07
    Ćpun się wypowiedział na łamach der Dziennika. Właściwe miejsce na takie wywiady.
    3
    zgłoś
  • Kielczanin
    2016-11-15 11:18
    Nie wiem skąd wyssał Maleńczuk swoją historię, ale biorąc pod uwagę środowisko z jakiego pochodzi to może być to jakaś intymna męska część ciała, albo ciało zabitego rytualnie dziecka. W czasach, kiedy Macierewicz działał w harcerstwie, Maleńczuk (ur. w 1961) był za mały by być harcerzem. Poza tym Macierewicz nigdy nie był "przywódcą" harcerstwa.
    7
    zgłoś
  • ziolo
    2016-11-15 05:42
    Jak mozna byc takim idiota Panie Malenczuk,skrot panskiego nazwiska to,,Maly Agresywny Lizus Epoki Nieudacznikow Cwokow Zapyzialych Ujadajacych Kretynow,, przede wszystkim osiolku swastyke ktora masz na szyi pasuje ci jak swince siodlo,ze wogole cos takiego funkcjonuje.
    12
    zgłoś
  • ja
    2016-11-14 16:35
    Tak fajnie spiewa a taki durny
    12
    zgłoś
  • xxxx
    2016-11-14 13:49
    Lubię Maleńczuka .
    7
    zgłoś
  • Benek
    2016-11-14 10:40
    Malenczuk nieluk po poddtawoece chyba takie ma wyksztalcenie
    8
    pokażukryj odpowiedzi (1)
    zgłoś
  • slaczny
    2016-11-13 09:41
    We Wrocławiu, w pobliżu mojego domu biegają chłopaczki, z niby-giwerami i straszą ludzi . . . Niektórzy mają naszywki "Z.S." na tych niby swoich mundurach. Są to chyba kandydaci do tego wojska Macierewicza. PiS próbuje stworzyć takie swoje SA (sturmabteilung) . . .
    8
    zgłoś
  • ola
    2016-11-11 15:50
    Maleńczuk ma na tej wrednej fizjonomii zawieszony krzyż --co to za krzyż???? Jest beznadziejny ale może to ostatnie podrygi
    11
    zgłoś