Maleńczuk wspomina swoje spotkanie z Macierewiczem: Miałem 10 lat, byłem harcerzem

Maciej Maleńczuk z obecnym ministrem obrony narodowej miał do czynienia jako młody harcerz. Muzyk wspomina, że już wówczas podpadł Antoniemu Macierewiczowi przez swoje długie włosy.

wróć do artykułu
  • ~Paweł ( obecnie z Mielca).
    (2019-09-22 16:47)
    Do tej chwili mam plakacik "Uwolnić Maleńczuka", który kleiłem na murach Krakowa. NIE ŻAŁUJĘ.Szkoda,że odleciałeś gdzieś ostatnio.
  • ~Paweł ( obecnie z Mielca).
    (2019-09-22 16:43)
    Maćku. Sądzę,że zwyczajnie ściemnaiasz.Antoni sam nosił się z hipisowska i miał długie pióra.Nigdy nie był w przywódcą ZHP. Był związany z OPOZYCYJNĄ "czarną " jedynką.
  • ~Narcyza
    (2016-11-30 19:59)
    C-PO-n POdkleiony był i mu cma zaszła na widoki
  • ~Tomek
    (2016-11-24 11:29)
    Dlaczego ten kretyn ma na szyi swastyke? Niezly z niego faszysta!
  • ~moss***
    (2016-11-22 19:30)
    chlopie wtedy dlugie wlosy oznaczalo- wszy - wiec je miales tak - No to nikt nie chcialby spac razem z taba w namiocie - oto chodzilo- jak dawniej pir,,doliles tylko pod nosem tak dzis pozostawiasz po sobie w okol brud ,smrod i ubustwo w glowie
  • ~wer
    (2016-11-21 18:33)
    Maleńczuk to typ bez JAJ- to typ który chowa się za plecami innych i tam rżnie cwaniaka bo tak jest WYGODNIEJ I ŁATWIEJ
  • ~Nawigator
    (2016-11-21 17:15)
    Maleńczuk buty czyścic panu Antoniemu, i to w korytarzu lub na podwórzu! Co ty typku wygadujesz na największego Obywatela Rzeczpospolitej.
  • ~KAZEK
    (2016-11-19 18:20)
    DLACZEGO TEN TROGLODYTA JESZCZE NIE SIEDZI ? ZNAK SWASTYKI JEST KARANY W RZECZPOSPOLITEJ - TAKŻE ZA ODRĄ !!!
  • ~Ivan
    (2016-11-19 15:21)
    Anton - sov. sekretno!
  • ~r46
    (2016-11-18 18:44)
    Do ciebie nie muszą zaglądać przez płot bo widać co masz na szyi.
  • ~wojtek
    (2016-11-18 14:03)
    malenczuk ZNAM TWOJA RODZINE Z wojcieszowa ... swierzawy,,, co oni o tobie mowia,, TY TU COS NA kogos mowisz SZKODA CIE CHLOPIE ROZUM JUZ NIE TEN POTYCH DAWKACH CO MILES DLA SIEBIE
  • ~Hyps
    (2016-11-17 09:53)
    Maciusiowi czknęło się po kliniku?
  • ~wam
    (2016-11-15 21:07)
    Ćpun się wypowiedział na łamach der Dziennika. Właściwe miejsce na takie wywiady.
  • ~Kielczanin
    (2016-11-15 11:18)
    Nie wiem skąd wyssał Maleńczuk swoją historię, ale biorąc pod uwagę środowisko z jakiego pochodzi to może być to jakaś intymna męska część ciała, albo ciało zabitego rytualnie dziecka. W czasach, kiedy Macierewicz działał w harcerstwie, Maleńczuk (ur. w 1961) był za mały by być harcerzem. Poza tym Macierewicz nigdy nie był "przywódcą" harcerstwa.
  • ~ziolo
    (2016-11-15 05:42)
    Jak mozna byc takim idiota Panie Malenczuk,skrot panskiego nazwiska to,,Maly Agresywny Lizus Epoki Nieudacznikow Cwokow Zapyzialych Ujadajacych Kretynow,, przede wszystkim osiolku swastyke ktora masz na szyi pasuje ci jak swince siodlo,ze wogole cos takiego funkcjonuje.
  • ~ja
    (2016-11-14 16:35)
    Tak fajnie spiewa a taki durny
  • ~xxxx
    (2016-11-14 13:49)
    Lubię Maleńczuka .
  • ~Benek
    (2016-11-14 10:40)
    Malenczuk nieluk po poddtawoece chyba takie ma wyksztalcenie
  • ~slaczny
    (2016-11-13 09:41)
    We Wrocławiu, w pobliżu mojego domu biegają chłopaczki, z niby-giwerami i straszą ludzi . . . Niektórzy mają naszywki "Z.S." na tych niby swoich mundurach. Są to chyba kandydaci do tego wojska Macierewicza. PiS próbuje stworzyć takie swoje SA (sturmabteilung) . . .
  • ~ola
    (2016-11-11 15:50)
    Maleńczuk ma na tej wrednej fizjonomii zawieszony krzyż --co to za krzyż???? Jest beznadziejny ale może to ostatnie podrygi