Jacek i Małgorzata Rozenkowie oficjalnie zakończyli swoje 10-letnie małżeństwo w 2013 roku. Już wówczas para zachowywała się z klasą i oszczędzała sobie wzajemnych zarzutów.

Reklama

Teraz, kiedy perfekcyjna pani domu została żoną Radosława Majdana, jej były mąż wciąż zachowuje się wobec niej z życzliwością i szacunkiem. Co więcej, Jacek Rozenek nie szczędzi życzliwości także obecnemu mężowi swojej byłej żony:

Nie ma między nami żadnych konfliktów. Dogadujemy się bez problemów. Niedawno Małgosia sporo podróżowała więc synowie byli ze mną. Kibicowałem jej w "Azja Express". (...) Życzę im obojgu jak najlepiej i cieszę się, że Małgosia znalazła fajnego faceta, który z prawdziwym zaangażowaniem pomaga nam zajmować się dziećmi. Nigdy nie było w tej kwestii żadnej rywalizacji między nami. Radek szanuje to, że jestem ojcem Stasia i Tadzia. Wierzę, że wszystkie ważne decyzje, dotyczące synów, będziemy podejmowali razem z Małgosią - powiedział w rozmowie z "Na Żywo"

Aktor odniósł się także do plotek sugerujących, że Radek i Małgosia mają zostać bohaterami reality show, pokazującego ich życie prywatne. Jacek Rozenek jasno dał do zrozumienia, że nie zgodziłby się na udział w takim programie swoich synów i nie ma wątpliwości, że również jego żona nie naraziłaby chłopców na taki stres.