Doda o Emilu Haidarze: Nikt mnie nie oszukał tak jak on

| Aktualizacja:

Doda w temacie nieudanych relacji damsko - męskich ma duże doświadczenie i nie raz już miewała złamane serce. Jednak jak sama przyznaje, żaden z dotychczasowych partnerów nie oszukał jej tak, jak Emil Haidar .

wróć do artykułu
  • ~Czerstwy
    (2016-11-03 19:19)
    Fajna kobieta....ale nie da się przewidzieć, co kto myśli,kim jest...uszy do góry!
  • ~TTT
    (2016-11-03 19:22)
    i to mówi lala która ma podobno strasznie wysokie IQ :-))))) jakoś od lat tego po niej nie widać :-)
  • ~z doświadczenia
    (2016-11-03 19:26)
    Tutaj wpisz swój komentarz d trzymaj sié najlepszy był a z programu bar - love story ,kto wzgardzi miłością spotyka klątwe którą trudno złamać
  • ~Haim
    (2016-11-03 19:38)
    Możemy sie zająć panem arabskim
  • ~&&&&
    (2016-11-03 20:18)
    Trudno brać to serio, jeszcze tak niedawno Loda chełpiła się "księciem na białym koniu", gdy go zarwała, proza życia wskazała iż wokół pana istnieją panie apetyczniejsze...
  • ~gosc
    (2016-11-03 20:53)
    pani Doroto, wystarczyło popatrzeć na tego człowieka, już sam wygląd jego twarzy no i oczu mówi nam z kim mamy do czynienia, trzeba było nie zaczynać z tym osobnikiem, więcej rozwagi na przyszłość pozdrawiam
  • ~h.h.
    (2016-11-03 21:19)
    Tutaj wpisz swój komentarz KOBIETO JAK CI W ZYCIU ZLE ZADZWON DO MNIE JA SIE Z TOBA UMOWIE SAMA OCENISZ CZY BEDZIEMY PARA 661196100 POZDRAWIA KAWALER
  • ~Radek M
    (2016-11-03 21:22)
    Dorota mam 3 min bo Gosia wyszła do sklepu po piwo. Zadzwoń jak możesz numer znasz... dogadamy się!!!
  • ~Matka Polka
    (2016-11-03 22:33)
    Dawno temu przeczytałam, że "Doda zdradziła, iż zamierza odciąć się od przeszłości, oddające swoje zaręczynowe pierścionki na aukcję charytatywną". Śledziłam, ale takich akcji nie zauważyłam! Zrywając zaręczyny pierścionek uczciwa kobieta oddaje przy zerwaniu!!!
  • ~AŚKA
    (2016-11-04 07:40)
    DODA PILNUJE SERCA - NATOMIAST VAGINA ROZWARTA JAK LEJ PO BOMBIE .
  • ~obserwator 1
    (2016-11-04 12:23)
    Taka dziewczyna samotnica jak TY nigdy nie znajdzie faceta, który by chciał pokochać Ciebie według Twojego scenariusza. Jesteś kobietą drapieżną, bezwzględną i masz fiu bżdziu w głowie. Takich kobiet to faceci się boją ponieważ nikt nie chce nieprzewidywalnych dodatkowych kłopotów brać sobie na głowę. Współczuję Ci ale jeżeli nie zmienisz swojego rozrywkowego życia to żaden Facet się Tobą nie zainteresuje na dłuższy czas. Obecnie to możesz być tylko krótkotrwałą zabawką w rękach facetów o podobnym charakterze do Twojego. Spoważniej to przestaniesz narzekać !!
  • ~Barbara
    (2016-11-04 12:28)
    Pani Dodo z facetami są problemy. Najlepiej nie zawracać sobie nimi głowy, po prostu ich lekceważyć a wyjdzie to Pani na dobre. Co jeden to większa szuja.
  • ~vh
    (2016-11-04 16:41)
    Ja Ci powiem Dorota po co Ci facet - po to samo na co kobieta jest potrzebna facetowi - by przez zyc nie isc samemu - by miec kogos na kim mozna sie wesprzec gdy tego potrzebujemy i by wesprzec tego kogos gdy on tego potrzebuje, W pewnej fazie zycia zaczyna dostrzegac sie takie rzeczy - im bardziej probujemy je wyprzec z zycia tym bardziej potwierdzamy wlasna desperacje i ich potrzebe.
  • ~Ja
    (2016-11-04 20:17)
    Sprawdza się teoria o blondynkach
  • ~jdae
    (2016-11-04 22:00)
    JAK WIDAĆ DOBRA ROBOTA doda TO KOSZTUJE .
  • ~Jak na starą przechodzoną wyjadaczkę
    (2016-11-04 22:28)
    Doda okazuje się po raz kolejny zdumiewająco naiwna! Przecież normalnemu człowiekowi wystarcza jedno spojrzenie na zdjęcie tego osobnika - prosto w te złodziejskie oczka godne sutenera, żeby się odechciało jakichkolwiek bliższych spotkań! To już chyba wilcze oczy Tuska robią lepsze "pierwsze wrażenie"!
  • ~To wszystko przez ten nadmiar inteligencji!
    (2016-11-04 22:31)
    Bo Doda - jak sama twierdzi - ma IQ gdzieś w przedziale między 160 a 230 - oczywiście w przedziale Azja-Ekspresu!
  • ~czesiek
    (2016-11-05 00:00)
    Doda i Emil kochają się aż brak jest słów , te fakty są dowodem . brak kontaktów duchowych i rozmów szczerych bez pokazywania swojego Ja daje lepsze wyniki , zrozumiałe . tak trzymać .powodzenia .
  • ~Fizyk
    (2016-11-05 07:14)
    Ani to talent ani uroda, trudno zrozumieć zachwyt niektórych nad ta silikonowa kukła. Łydki na beczce prostowane ( zawsze na foto nogi skrzyżowane aby ukryć) dała Arabowi i sie dziwi. A IQ wprost proporcjonalne do twórczości wokalnej.
  • ~Wisła
    (2017-02-16 09:20)
    piękna?