Cejrowski żali się na Polskie Radio: Wycofano propozycje, bo skrytykowałem 500+

Wojciech Cejrowski podpał "dobrej zmianie". Kontrowersyjny podróżnik żali się, że Polskie Radio cofnęło dwie, złożone mu wcześniej propozycje współpracy tylko dlatego, że skrytykował rządowy program 500+.

wróć do artykułu
  • ~atj
    (2016-11-03 15:13)
    Pan Cejrowski nie jest już obywatelem Polski!. Zrezygnował przecież z polskiego obywatelstwa a prezydent RP podpisał mu zgodę na to zrzeczenie się. W RP jest to dość długa i uciążliwa procedura... No i krótkie info do podróżnika Cejrowskiego: skoro ci nie było po drodze z polskim obywatelstwem to wara ci gościu od Polski od jej rynku książek od jej polityki, gospodarki, kultury etc. Publikuj w Wenezueli, bierz udział w życiu społeczno-gospodarczo-politycznym swojej NOWEJ OJCZYZNY! Bądź też uczciwy i w każdej książce która wydajesz w Polsce, na obwolucie napisz polakom, że zrezygnowałeś z polskiego obywatelstwa. Zmierz się z tym. Bo jak na razie UCZCIWY W TYM TEMACIE NIE JESTEŚ!
  • ~zdezorientowany
    (2016-11-03 09:58)
    przecież pan W.C. doskonale czuje się w krajach Ameryki łacińskiej i krytykuje system europejski - nie wiem tylko czemu szuka w Polsce pieniędzy..?? skoro tam jest tak wspaniale to czegoś tutaj nie rozumiem w jego rozumowaniu...
  • ~Johny Walker
    (2016-11-03 09:29)
    już nie będziesz chwalił Kaczego reżimu !!!
  • ~Tympanon
    (2016-11-03 11:04)
    Wojtek! Pochwal 500+ i pomódl się do Antoniego... Jest szansa na program podróżniczy w TVP Info, ale najpierw trzeba rozumieć "mądrość etapu" i wyczuwać nastroje
  • ~kwa kwa
    (2016-11-03 09:52)
    No i zaliczył odłamkiem dobrej zmiany między te kaprawe oczęta.
  • ~JC
    (2016-11-03 09:36)
    Cejrowski pracuje najwięcej. Bez jego nieocenionej pracy Polska nie mogłaby egzystować. A do tego, co za wielki pracodawca. Jak w brazylijskiej telenoweli, trzcinę każe wycinać niewolnikom na swoich plantacjach, a oni się śmią buntować :D
  • ~Ja
    (2016-11-03 14:20)
    Dalej chwal ten układ, "mądry inaczej" Wojtku.
  • ~Internauta
    (2016-11-03 10:36)
    Dla tych, którzy znają jego poglądy, to nic dziwnego. Cejrowski to katoprawicowy radykał. Na prawo od niego już nic nie ma. Kłopot w tym, że wyznaje taką prawdziwą prawicę, konserwatywno - liberalną pt. "kto nie pracuje, ten nie je", której nauczył się na świecie. Nic dziwnego, że dystansuje się od narodowych socjalistów. PiS to taka oferta bardziej dla sierot po Gierku niż prawica. Trudno to nawet nazwać prawicowym populizmem, bo rozdawnictwo, podnoszenie podatków i przeregulowywanie wszystkiego to po prostu odwrotność prawicowych idei. Ktoś powinien te niuanse wytłumaczyć posłance Pawłowicz.
  • ~real
    (2016-11-03 13:25)
    Przecież on rzucił polskim paszportem. Nie rozumiem, jak nie wstydzi się dyskutować o Polsce. Czy ja mam wyrzec się Ojczyzny, bo nie podoba mi się obecny rzad?
  • ~atre
    (2016-11-03 17:18)
    a ciekawe kiedy ten pan pracowal no te jego wycieczki to raczej nie praca
  • ~mkk
    (2016-11-03 11:44)
    No biduś, fijołeczek leśny, niewinna dziewanna, farkumfantas heliotrynowy i mardabułek katalityczny... Żal mi go niepomiernie: stracił dwie chałtury! AŻ DWIE CHAŁTURY!!!! No to z zażaleniem do Strasburga, albo do Trybunału Praw Człowieka, albo do ONZ... ALbo wystarczy na Żoliborz....
  • ~Dr Who
    (2016-11-03 18:02)
    Ludzie porzucili pracę w firmie Dr O.... gdy rząd dolał do koryta po piećset złociszy na warchlaczki i tym sposobem opustoszały hale produkcyjne i pojawili się .....UKRAIŃCY ! Polak potrafi !! Racja panie WC Picker nieroby teraz chleją na koszt reszty Polaków a Ukraińcy się cieszą. Dobra zamiana co ?
  • ~pln
    (2016-11-03 10:10)
    Lubię jego programy...
  • ~Frantic007
    (2016-11-03 10:56)
    A on ma młodą mordę???
  • ~Autor
    (2016-11-03 15:32)
    A dlaczego obywatel Ekwadoru ma mieć audycję w mediach narodowych!!!!!!!!
  • ~kubi
    (2016-11-03 11:36)
    Gdyby chciał godziwie zapłacić za to wycinanie trzciny, to pewnie by się skusili. Ale jak chciał płacić dziadowskie grosze, to nic dziwnego. Na tym to polega.
  • ~j.24
    (2016-11-03 09:40)
    Może to nie krytyka nie była powodem. Swoją drogą PiS trzeba wspierać za to że daje, tak jak należało krytykować tamtych, którzy tylko grabili do siebie. A kamieni kupa została.
  • ~szkoda czasu
    (2016-11-03 11:23)
    zamiast pochwalic ekshumacje to facet biadoli w swojej sprawie
  • ~Macisław Płatow
    (2016-11-03 09:14)
    Milczenie jest Złotem ,a pokorne ciele dwie matki się.
  • ~agnieszka
    (2016-11-04 10:01)
    niech Cejrowski nie wypowiada się o polsce tylko o kraju gdzie jego korzenie a widać to po nosie .katolikiem jest tylko bo takie było zapotrzebowanie żeby się wybić w polsce.