Cejrowski żali się na Polskie Radio: Wycofano propozycje, bo skrytykowałem 500+

Wojciech Cejrowski podpał "dobrej zmianie". Kontrowersyjny podróżnik żali się, że Polskie Radio cofnęło dwie, złożone mu wcześniej propozycje współpracy tylko dlatego, że skrytykował rządowy program 500+.

wróć do artykułu
  • ~Macisław Płatow
    (2016-11-03 09:14)
    Milczenie jest Złotem ,a pokorne ciele dwie matki się.
  • ~Johny Walker
    (2016-11-03 09:29)
    już nie będziesz chwalił Kaczego reżimu !!!
  • ~JC
    (2016-11-03 09:36)
    Cejrowski pracuje najwięcej. Bez jego nieocenionej pracy Polska nie mogłaby egzystować. A do tego, co za wielki pracodawca. Jak w brazylijskiej telenoweli, trzcinę każe wycinać niewolnikom na swoich plantacjach, a oni się śmią buntować :D
  • ~j.24
    (2016-11-03 09:40)
    Może to nie krytyka nie była powodem. Swoją drogą PiS trzeba wspierać za to że daje, tak jak należało krytykować tamtych, którzy tylko grabili do siebie. A kamieni kupa została.
  • ~kwa kwa
    (2016-11-03 09:52)
    No i zaliczył odłamkiem dobrej zmiany między te kaprawe oczęta.
  • ~zdezorientowany
    (2016-11-03 09:58)
    przecież pan W.C. doskonale czuje się w krajach Ameryki łacińskiej i krytykuje system europejski - nie wiem tylko czemu szuka w Polsce pieniędzy..?? skoro tam jest tak wspaniale to czegoś tutaj nie rozumiem w jego rozumowaniu...
  • ~pln
    (2016-11-03 10:10)
    Lubię jego programy...
  • ~Internauta
    (2016-11-03 10:36)
    Dla tych, którzy znają jego poglądy, to nic dziwnego. Cejrowski to katoprawicowy radykał. Na prawo od niego już nic nie ma. Kłopot w tym, że wyznaje taką prawdziwą prawicę, konserwatywno - liberalną pt. "kto nie pracuje, ten nie je", której nauczył się na świecie. Nic dziwnego, że dystansuje się od narodowych socjalistów. PiS to taka oferta bardziej dla sierot po Gierku niż prawica. Trudno to nawet nazwać prawicowym populizmem, bo rozdawnictwo, podnoszenie podatków i przeregulowywanie wszystkiego to po prostu odwrotność prawicowych idei. Ktoś powinien te niuanse wytłumaczyć posłance Pawłowicz.
  • ~Frantic007
    (2016-11-03 10:56)
    A on ma młodą mordę???
  • ~Tympanon
    (2016-11-03 11:04)
    Wojtek! Pochwal 500+ i pomódl się do Antoniego... Jest szansa na program podróżniczy w TVP Info, ale najpierw trzeba rozumieć "mądrość etapu" i wyczuwać nastroje
  • ~mea
    (2016-11-03 11:11)
    Och! Biedactwo!!!
  • ~szkoda czasu
    (2016-11-03 11:23)
    zamiast pochwalic ekshumacje to facet biadoli w swojej sprawie
  • ~kubi
    (2016-11-03 11:36)
    Gdyby chciał godziwie zapłacić za to wycinanie trzciny, to pewnie by się skusili. Ale jak chciał płacić dziadowskie grosze, to nic dziwnego. Na tym to polega.
  • ~mkk
    (2016-11-03 11:44)
    No biduś, fijołeczek leśny, niewinna dziewanna, farkumfantas heliotrynowy i mardabułek katalityczny... Żal mi go niepomiernie: stracił dwie chałtury! AŻ DWIE CHAŁTURY!!!! No to z zażaleniem do Strasburga, albo do Trybunału Praw Człowieka, albo do ONZ... ALbo wystarczy na Żoliborz....
  • ~Grzechu_comeback
    (2016-11-03 13:01)
    panie WC, jeżeli płacisz ludziom za pracę 1000PLN, to sam se pożyj za ten 1 000PL. Oczywiście dasz radę, bo rodziny nie masz. Jeść możesz mniej, bo jerba...ale weź pod uwagę,że ludzie mają rodziny, które muszą utrzymać przy życiu. Bo tylko o tym może być mowa za 1 000PLN. Od głupoty nikt nie jest wolny.......
  • ~real
    (2016-11-03 13:25)
    Przecież on rzucił polskim paszportem. Nie rozumiem, jak nie wstydzi się dyskutować o Polsce. Czy ja mam wyrzec się Ojczyzny, bo nie podoba mi się obecny rzad?
  • ~wiki
    (2016-11-03 13:42)
    No po prostu rozpacz!!!
  • ~Ja
    (2016-11-03 14:20)
    Dalej chwal ten układ, "mądry inaczej" Wojtku.
  • ~atj
    (2016-11-03 15:13)
    Pan Cejrowski nie jest już obywatelem Polski!. Zrezygnował przecież z polskiego obywatelstwa a prezydent RP podpisał mu zgodę na to zrzeczenie się. W RP jest to dość długa i uciążliwa procedura... No i krótkie info do podróżnika Cejrowskiego: skoro ci nie było po drodze z polskim obywatelstwem to wara ci gościu od Polski od jej rynku książek od jej polityki, gospodarki, kultury etc. Publikuj w Wenezueli, bierz udział w życiu społeczno-gospodarczo-politycznym swojej NOWEJ OJCZYZNY! Bądź też uczciwy i w każdej książce która wydajesz w Polsce, na obwolucie napisz polakom, że zrezygnowałeś z polskiego obywatelstwa. Zmierz się z tym. Bo jak na razie UCZCIWY W TYM TEMACIE NIE JESTEŚ!
  • ~Autor
    (2016-11-03 15:32)
    A dlaczego obywatel Ekwadoru ma mieć audycję w mediach narodowych!!!!!!!!