Cejrowski żali się na Polskie Radio: Wycofano propozycje, bo skrytykowałem 500+

Wojciech Cejrowski podpał "dobrej zmianie". Kontrowersyjny podróżnik żali się, że Polskie Radio cofnęło dwie, złożone mu wcześniej propozycje współpracy tylko dlatego, że skrytykował rządowy program 500+.

wróć do artykułu
  • ~Zorro
    (2017-03-24 13:52)
    Muza jest git
  • ~E tam....,..,
    (2016-12-19 14:20)
    Może powinni mu zaoferować w TVP tyle ile on zaoferował wycinaczom trzciny, ciekawy czy by się nie rozleniwił? Jak Ktoś żeruje na wyzysku ludzi i chce się wzbogacić czyimś kosztem, to korzysta z powszechnej biedy .
  • ~n-l
    (2016-12-11 17:13)
    Oj Cejrowski, Cejrowski, popracuj Ty trochę w szkole polskiej to zobaczysz ile wielodzietnych ciężko pracujących rodzin odzyskalo godność dzięki 500+, ile dzieci po raz pierwszy w zyciu zobaczylo morze wyjezdzajac z rodzina na wczasy i nie wspominaj mi o koloniach bo dzieci maja spedzac czas z rodzina przede wszystkim. Takie wiezi zadziezgniete podczas spędzania wspólnych wolnych chwil buduja wiez miedzy rodzicami i dzieckiem a taka wiez jest nieoceniona pomocą kiedy pojawiają się problemy wieku dojrzewania.
  • ~Realny Socjalizm.
    (2016-11-28 18:12)
    Miał dosyć realnego socjalizmu, wobec tego z rezygnował z PRL- BIS.
  • ~antypederasta
    (2016-11-06 09:57)
    Cejrowski to chodzaca bardacha WC SMIERDZI Z KILOMETRA FAŁSZEM
  • ~Romek
    (2016-11-05 03:54)
    Teraz jak dostał po tyłku to dojdzie do rozumu, że lepsze co jego zdaniem było złe zastąpiło paskudne.Żal się dalej, ale ciebie mi nie żal.
  • ~MOnte
    (2016-11-05 03:15)
    Cejrowski musi znaleźć swoje miejsce w szeregu, musi odnaleźć się w obecnej rzeczywistości. Dziś rządzi PiSlam z Kaczyńskim na czele i trzeba o tym pamiętać!!!
  • ~hans
    (2016-11-04 18:42)
    Prowokacyjny artykuł, prowokacyjny portal typu im gorzej, tym lepiej.
  • ~agnieszka
    (2016-11-04 10:01)
    niech Cejrowski nie wypowiada się o polsce tylko o kraju gdzie jego korzenie a widać to po nosie .katolikiem jest tylko bo takie było zapotrzebowanie żeby się wybić w polsce.
  • ~polit
    (2016-11-04 09:56)
    przebrał się w ornat i na msze ogonem dzwoni bo ogólnie wiadomo że Cejrowski to pszechszta .
  • ~PlSS be with you
    (2016-11-03 19:51)
    No prosze , prosze tego znanego du...liza prezesa, PlSuary odstawiły od koryta....biedaczek !
  • ~Dr Who
    (2016-11-03 18:02)
    Ludzie porzucili pracę w firmie Dr O.... gdy rząd dolał do koryta po piećset złociszy na warchlaczki i tym sposobem opustoszały hale produkcyjne i pojawili się .....UKRAIŃCY ! Polak potrafi !! Racja panie WC Picker nieroby teraz chleją na koszt reszty Polaków a Ukraińcy się cieszą. Dobra zamiana co ?
  • ~nb
    (2016-11-03 17:37)
    Panie Wojtku wysrtarczy podniesc im gaze i cieszyc sie ze zarobia troche wiecej albo zatrudnic sasiadow zza wschodniej granicy Zapewniam ze Pan nie zbiednieje a i szacun bedzie mial Pan wiekszy dla krajanow co dobrze wplywa na ego obu stron pracownikow i pracodawcy Przypomne ze te osiem milionow nie wybylo bo im sie poprzewracalo w glowie tylko pracy nie bylo w kraju
  • ~atre
    (2016-11-03 17:18)
    a ciekawe kiedy ten pan pracowal no te jego wycieczki to raczej nie praca
  • ~Autor
    (2016-11-03 15:32)
    A dlaczego obywatel Ekwadoru ma mieć audycję w mediach narodowych!!!!!!!!
  • ~atj
    (2016-11-03 15:13)
    Pan Cejrowski nie jest już obywatelem Polski!. Zrezygnował przecież z polskiego obywatelstwa a prezydent RP podpisał mu zgodę na to zrzeczenie się. W RP jest to dość długa i uciążliwa procedura... No i krótkie info do podróżnika Cejrowskiego: skoro ci nie było po drodze z polskim obywatelstwem to wara ci gościu od Polski od jej rynku książek od jej polityki, gospodarki, kultury etc. Publikuj w Wenezueli, bierz udział w życiu społeczno-gospodarczo-politycznym swojej NOWEJ OJCZYZNY! Bądź też uczciwy i w każdej książce która wydajesz w Polsce, na obwolucie napisz polakom, że zrezygnowałeś z polskiego obywatelstwa. Zmierz się z tym. Bo jak na razie UCZCIWY W TYM TEMACIE NIE JESTEŚ!
  • ~Ja
    (2016-11-03 14:20)
    Dalej chwal ten układ, "mądry inaczej" Wojtku.
  • ~wiki
    (2016-11-03 13:42)
    No po prostu rozpacz!!!
  • ~real
    (2016-11-03 13:25)
    Przecież on rzucił polskim paszportem. Nie rozumiem, jak nie wstydzi się dyskutować o Polsce. Czy ja mam wyrzec się Ojczyzny, bo nie podoba mi się obecny rzad?
  • ~Grzechu_comeback
    (2016-11-03 13:01)
    panie WC, jeżeli płacisz ludziom za pracę 1000PLN, to sam se pożyj za ten 1 000PL. Oczywiście dasz radę, bo rodziny nie masz. Jeść możesz mniej, bo jerba...ale weź pod uwagę,że ludzie mają rodziny, które muszą utrzymać przy życiu. Bo tylko o tym może być mowa za 1 000PLN. Od głupoty nikt nie jest wolny.......