Młynarska do Szulim, Lis i Rozenek: Wasz wizerunek jest mocno powiązany z zamożnością

Paulina Młynarska jako jednak z pierwszych skrytykowała ideę programu "Azja Express", w którym celebryci podróżują po biednych krajach mając do dyspozycji 1 dolara dziennie. Urażonym gwiazdom, które zarzuciły jej zazdrość, chęć wypromowania się ich kosztem i brak znajomości azjatyckich realiów, dziennikarka odpowiedziała w dosadny sposób.

wróć do artykułu
  • ~Obserwator
    (2016-08-22 12:38)
    Trudno nie przyznać racji Paulince.
  • ~Elżbieta
    (2016-08-23 13:57)
    Pani Paulino , nie przepadam za pani artykułami , ale tym razem Przyznaję - artykuł jest SUPER !!! Jedna rzecz mnie tylko dziwi , celebryci mieli przeżyć za jednego dolara dziennie ..... a czy za swój występ w polskie telewizji tez dostaną jednego dolara ???? Czy może jak zwykle kilkaset tysięcy złotych ???
  • ~Ludwik Waleczny
    (2016-08-23 17:08)
    Mlynarska niebawem będzie chyba wodzem moherów , credo swoje buduje jadem zazdrości, no bo cóż, tatuś już nie da rady
  • ~KRZYSZTOF
    (2016-08-23 18:47)
    Brawo pani Paulino ! to nie tylko głupawy i nie smaczny program ale te mocno podstarzałe panie które w nim występują a które od lat udają podlotków są już nie do oglądania dlatego na pewno to "dzieło TVN-u" nie będzie sukcesem tylko klapą.
  • ~gugcia
    (2016-08-23 18:48)
    idea programu jest marna,tu ma Mlynarska racje.Moze mlodzi nie wiedza ale w latach 60 i 70 Polska (wtedy PRL) byla bardzo biednym krajem,moze nie tak skrajnie biednym jak panstwa azjatyckie w programie,ale biednym.Dolar mial taka sile,wymieniony na czarnym rynku,ze obcokrajowiec z dolarami byl wtedy w PRL jak ci obecni celebryci w TVN.Pamietam dobrze jak sie marnie czulem przez lata jako biedak w srodku Europy.Do dzis nie znosze gdy moi znajomi Niemcy z RFN,ktorzy wtedy odwiedzali mnie w Polsce,do dzis wspominaja z rozbawieniem jak to jadali caly obiad w Wierzynku za 5 dolarow.Ja przypominam im wtedy,ze oni zarabiali wtedy po 1500 dolarow na miesiac,a ja 30 dolarow,a nie bylem od nich gorszy,dyplom mgr UJ,3 jezyki obce.Przypominam im,ze ja moglem jadac za 5 dolarow w Wierzynku za 5 dolarow,bo z pozostalych 25 dolarow na zycie nie wystarczyloby mi na chleb i cukier.Tak,ja pamietam to uczucie,miliony Polakow w PRL tak zyly,za dolara na dzien.Dzis malo kto to pamieta,mlodzi uznaja,ze pisze jakies klamstwa,w Polsce za dolara na dzien???Tak,drodzy mlodzi,tak bylo,zapytajcie rodzicow lub dziadkow.Dlatego ja nie bede ogladal tego programu,bo swietnie pamietam jak sie wtedy czulem.Nie jest to zabawny program,raczej idiotyczny.
  • ~ŁZA11
    (2016-08-23 21:26)
    Szanowne panie , wy trzy i reszta wam podobnych . Jesteście wszystkie tak niepoważne , żałosne i kompromitujące. Żal na was patrzeć . Zastanawiam się , czy wy macie jakiekolwiek wykształcenie . Jedna niepoważna , bardziej od drugiej i jeszcze ujawniacie to publicznie . Kogo interesują wasze osoby ,?? Nikogo .Wasz świat w którym żyjecie odbiega bardzo od świata w którym my ludzie normalni żyjemy .
  • ~kob
    (2016-08-24 06:08)
    napisała prawdę a oni się oburzają ,tam żyli za dolara dzien, ale zarabiali tysiące złotówek za udział w programie,przemawia przez nich hipokryzja
  • ~bajobongo
    (2016-08-25 15:30)
    Pani Paulina ma racje te podstarzałe damulki w połowie silikonowe i sztuczne położą ten program tam niby żyły za dolara dziennie a tu na konto wpływały na pewno duże złotówki a nieoficjalnie ile dolarów tak naprawdę wydały i kto to sponsorował mieszkały w slumsach czy w hotelach wielogwiazdkowych? przecież to pożal się boże "gwiazdy"
  • ~stefek
    (2016-08-26 13:48)
    Paulinie dac 2 dolary i tezja wyslac ioby wiecej nie wracaly te stare prukwy .Pozwolcie odpoczac od widoku tych zdemoralizowanych bab bo dostaje sie zawrotu glowy .
  • ~Krzysztof
    (2016-08-27 21:05)
    Już czas najwyższy aby te starsze panie min. ROZENEK ,SZULIM które udają podlotki nie kompromitowały się dalej bo to jest jedna żenada co prezentują na wizji i przeszły do pracy na zapleczu TVN-u może w archiwum .
  • ~Amazonka
    (2016-08-28 00:22)
    Widze ze na forum duzo starych i zgryzliwych ramoli sie wypowiada. Poziom kultury z pisiej wolki. Zalosne.
  • ~refleksja
    (2016-09-05 08:30)
    Olejmy ciepłym moczem TVN owskie chore igrzyska z których żyją te głupie celebryckie osobniki. Trzeba lansowac wartości a nie pustote lisia szulimowa rozenkowa itp.