Piotr A. z zarzutem spowodowania wypadku. Wniosek o ściganie sprawcy złożyła Weronika Rosati

| Aktualizacja:

Trzy lata po wypadku, do którego doszło niedaleko Zamościa, znany aktor Piotr A. usłyszał zarzuty. Z wnioskiem o ściganie sprawcy zgłosiła się do prokuratury jego była partnerka, Weronika Rosati.

wróć do artykułu
  • ~ Bibilijny
    (2016-08-16 14:38)
    Co kochanek to sprawa w sądzie, bylbym ostrożny z ta panią, jestem ciekaw kiedy ten knur zza oceanu wpadnie w jej sidla
  • ~batr
    (2016-08-16 14:54)
    Teraz wyszło szydło z worka. Biedny, nieodżałowany Żuławski...
  • ~dor
    (2016-08-16 14:55)
    Bieda przycisnęła?
  • ~maks
    (2016-08-16 15:08)
    ..... i weź tu taką vall , to cię pozwie za pękniętą gumkę ..
  • ~nieLUMP
    (2016-08-16 15:18)
    PATOLE i jeszcze raz PATOLE dobrze że nie oglądam juz tv bo bym żżżygał cały czas..
  • ~hehe
    (2016-08-16 15:51)
    Było się żenić. A tak, trzeba będzie wziąć wypożyczkę i płacić.
  • ~WEJ
    (2016-08-16 16:08)
    Rosati ma rację. Skoro Adamczyk spowodował wypadek, to powinien ponieść koszty leczenia pasażera. Bez względu na to kim ten pasażer był. Skoro Adamczyk się miga to jedyny sposób na niego to sąd. W ciągu tego czasu zapewne kilka kontraktów przeszło jej koło nosa. W takim fachu robi, że robota nie czeka. A ona nie łyka szmalu w każdej reklamówce jak się Adamczykowi nadarzy. I czemu robicie z Adamczyka kryminalistę z zaklejonymi oczodołami? Nie zamordował nikogo I nie jest narkodilerem.
  • ~and
    (2016-08-16 16:34)
    No teraz wiadomo że najlepiej pasażerów nie zabierać bo w razie wypadku naraża się kierowca na odpowiedzialność karną i finansową.
  • ~Jan Kanty z Pabianic
    (2016-08-16 16:37)
    Czy to ta którą opisał niejaki Żuławski w "Nocniku", która za kasę i bycie celbrytką zrobi kaźdemu loda? A genetycznym Polakom z Pisu-aru polecam ksiąźkę tegoż Źuławskiego "Zaułek pokory". Mam wraźenie źe wielbiciele Dudy czytają tylko ksiąźeczkę do naboźeństwa i nalepki na browarku.
  • ~Klient Eurobanku
    (2016-08-16 18:06)
    Reklamator-Euro Banku co możemy dla ciebie zrobić kochanku?Może chceż kochanku "wypożyczkę" z EuroBanku?
  • ~observer
    (2016-08-16 18:34)
    Polacy to pokrecony i zdemoralizowany narod. Nie maja zadnych zasad. Zaraz po tym, gdy okazalo sie niezbicie, ze Walesa byl kapusiem, wielu Polaczkow deklarowalo poparcie dla oszusta. Chca sie dowartosciowywac nawet cudza podloscia.
  • ~Ros
    (2016-08-16 19:13)
    Z jednej strony Rosatka ma rację, że zgłasza. Z drugiej rzygać się na nią chce, bo powinna to była zgłosić od razu. (Jak ktoś popełnia przestępstwo to nie negocjuje się okupu za jego niezgłoszenie. To jest zwykły szantaż.) Jaki tata taka córka.
  • ~ala
    (2016-08-16 19:26)
    musi w koncu trafic na Abrahama. ten jej w koncu pokaze gdzie jej miejsce
  • ~cd
    (2016-08-16 19:43)
    Widocznie odszedł bez pytania, czy może...
  • ~vio
    (2016-08-16 20:04)
    Ubezpieczenie powinno zaplacic za pasazera,swoja droga nie daj Boze spotkac taka PO drodze,w gazecie widzielismy jak "rezyser z USA odwiedzal" aktorke,wygladal jak buchaj rozrodczy!!!
  • ~wed
    (2016-08-16 20:48)
    Nie złapała kolejnego jelenia to pieniążki się skończyły, a salanonach trzeba bywać
  • ~markiza
    (2016-08-16 20:55)
    PIOTREK ADAMCZYK to najbardziej erotyczna aktorka polska po premierze filmu kilku facetów go obsobaczyło i chciało ściągać z niego białą suknię papieską
  • ~goebels kaput
    (2016-08-16 21:19)
    Gdzie się podziało 50 komentarzy, małe ludziki z der szmatławca? Nie pasowało do linii ideoogicznej
  • ~kola
    (2016-08-16 21:25)
    Tak to jest jak się zadasz z kur.....
  • ~ŁZA8
    (2016-08-16 22:07)
    A tak obiektywnie , to po co o tym pisać w prasie .??? Kogo to obchodzi .??