Cezarego Pazury recepty na terroryzm: Sojusz z Rosją i powrót do idei chrześcijańskich

| Aktualizacja:

Cezary Pazura skomentował zamach terrorystyczny z Nicei. Zdaniem aktora mamy do czynienia z wojną religii, dlatego jedynym sposobem na przetrwanie jest powrót do wartości chrześcijańskich.

wróć do artykułu
  • ~el
    (2016-07-19 19:04)
    Za dużo wódki Cezary, za dużo...
  • ~bebe
    (2016-07-19 20:02)
    No jest to jakis sposób, na przypomnienie siebie w mediach...
  • ~marekmarkowski
    (2016-07-19 20:16)
    Racze się nie zgodzić z Cezarym , może wyjedzie jak ten Francuz do Putina i tam zostanie.
  • ~Weredyk
    (2016-07-19 20:40)
    Jak widzimy polski narod jeszcze zbyt glupi by docenic sojusz z Rosja bo wydaje sie im ze Bambo z kowbojami na koniach wszyskto za nich zalatwi. Co do wartosci chrzescijanskich to moze i dobry pomysl, tylko co z tym zapyzialmy klerem panie Czarku zrobic?! W pierdlach wszyscy sie nie zmieszcza.
  • ~lima
    (2016-07-19 22:25)
    ....to niech ten stary satyr wyjedzie na stale do rosji... wtedy nie musi sie niczego bac... zyjac u boku dziadzi putina...hej.....
  • ~pamiec i tozsamosc
    (2016-07-20 00:37)
    Tak, p. Pazura albo ma klapki na oczach, albo chce się przypomnieć w mediach - kazdy normalny człowiek dobrze wie, ze zagrozeniem dla współczesnego swiata jest zarowno terroryzm jak i p. Putin w Rosji. Ale skoro mu Putin pasuje to lepiej dla Polski zeby dolączyl do Depardieu w Rosji, jeszcze znajdzie posłuch u nie znającej dobrze wspolczesnego swiata polskiej młodzieży i otumani ją tak jak 10-12 lat temu otumanila ją Partia Oszustow z p. Tuskiem, Chlebowskim i Schetyną na czele
  • ~Macisław Płatow
    (2016-07-20 09:50)
    Zgadzam się z Panem. Wartości Chrześcijańskie=TAK ,ale religie Chrześcijańskie. Dogadanie się z Rosją na równo-partnerskich zasadach =TAK,pamiętając że jesteśmy BRAĆMI Słowianami.
  • ~dziki
    (2016-07-20 09:52)
    Nihil novi, popieram Pana Cezarego! Oby tylko naszym "łże elytom" w końcu to wbito na stałe do tych tępych łbów!
  • ~zal_goscia
    (2016-07-20 10:26)
    To alkohol czy jakis inny srodek? Zglosil juz oficjalnie akces do tej brunatnej przewodniej sily?
  • ~jego eminencja Putin
    (2016-07-20 10:35)
    Ja tez tak uwarzam.Ameryka to jak mosiek da... a trzy razy wiecej zabierze.
  • ~E tam......
    (2016-07-20 10:42)
    Recepty na terroryzm według Pazury: Sojusz wilka z zającem pod flagą muzułmańską.
  • ~Dr J.E.Baka
    (2016-07-20 11:36)
    Sojusz z Rosją? Skąd my to znamy? A może by tak od razu Sojusz z ISIS? Nie trzebaby sobie zawracać już głowy tymi wartościami czy jak im tam...
  • ~basia
    (2016-07-20 12:39)
    w pelni popieram Pana Czarka !!!!
  • ~Fvck USA !!!
    (2016-07-20 12:46)
    A dlaczego nie z Rosja ? Jakis powod ? Rosja jest nam blizsza niz USA, amerykanie nawet nie wiedza gdzie lezy Polska (to jest fakt)
  • ~wjw
    (2016-07-20 13:52)
    Sojusz to raczej z Chinami, obecnie największą potęgą militarną !
  • ~Niah
    (2016-07-20 14:04)
    Wstyd mi za tego głupka z 13 posterunku.
  • ~dziadostwo
    (2016-07-20 14:23)
    Brukselska ideologia...nie daj boze ze ktos ma inne zdanie zaraz jest narkomanem ,pijakiem albo nie poczytalnym.
  • ~paranoja
    (2016-07-20 14:55)
    zawieranie sojuszu zebry z lwem to zaiste wspaniały pomysł. Nie którym aktorstwo pomyliło się z rzeczywistością
  • ~JAWA
    (2016-07-20 17:10)
    "Sojusz z Rosją i powrót do idei chrześcijańskich" zabrzmiało jak "muzeum Lenina imienia Józefa Piłsudskiego" (cytat z kabaretu Krzysztofa Jaroszyńskiego)
  • ~katoda
    (2016-07-20 18:16)
    wartości chrześcijańskie ? czyli kolejna wyprawa krzyżowa ?