Hanna Lis broni nowego show TVN: To nie jest nabijanie się z biednych ludzi

| Aktualizacja:

Hanna Lis wzięła udział w nowym reality show stacji TVN "Azja Express". Dziennikarka zapewnia, że wbrew krążącym po mediach plotkom, program nie ma na celu nabijania się z biedy panującej w Azji.

wróć do artykułu
  • ~dr wet
    (2016-07-04 14:47)
    wygląda, jak chomik po bobie.
  • ~Predator
    (2016-07-02 23:55)
    HANNA LIS z domu KEDAJ : Musi jakos zarobić na zycie bo zmiana rzadu w Polsce nie sprzyja zarobkowaniu tej czerwonej elity. Tatuś -Waldemar Kedaj pracował w "Trybunie Ludu", w PAP był członkiem egzekutywy PZPR. Był korespondentem zagranicznym w Wietnamie, Watykanie. Po ujawnieniu dokumentów SB o zarejestrowaniu go w 1974 r. jako kontakt operacyjny "Mento" Kedaj opublikował oświadczenie, iż nigdy świadomie nie podjął współpracy z tajnymi służbami PRL. Matka Hanny Lis w czasach PRL była m.in. korespondentką "Życia Warszawy". Pracowała też w "Dzienniku" komunistycznej telewizji, była sekretarzem Działu Publicystyki i Informacji. Wojciech Reszczyński wspominał po latach zachowanie Aleksandry Kedaj przed propagandowym referendum w 1987 roku. Wezwała go do siebie i przepytywała, dlaczego nie dał się sfilmować podczas wrzucania głosu do urny wyborczej. Tłumaczyła, jakie znaczenie miał dla władz pozytywny wynik referendum.
  • ~Azjata
    (2016-07-02 21:38)
    a po co wyjezdzac do Azji kiedy mozna lokalnie dac buraczanym celebrytom 1000 zl i wywiesc ich do Koziej Wolki lub innej pipidowy w srodku zimy by zobaczyc jak przezyja miesiac bez zbierania surowcow wtornych i grzebania po smietnikach
  • ~Ronin
    (2016-07-02 14:31)
    Ktoś już napisał-naciąganie biednych ludzi.Ja dodam-tym bardziej uczciwych?
  • ~tak tszymać
    (2016-07-02 13:42)
    Super sprawa wywalić tych mądrali z ekranu i robić POLAKOM wodę z mózgu jeszcze siedzi gniot Rzemplinski ale tylko do JESIENI
  • ~Obiektywnie
    (2016-07-02 13:19)
    Od 5 lat nie oglądam TVNu i teraz czasem przeskakując po kanałach trafiam na te stacje to mam wrażenie, ze jest najbardziej obciachowym kanałem w Polsce tworzonym przez buraków i dla buraków. Zauważyłem tez ze większość widzów tej stacji unosi sie jakaś wyższością wierząc w bajki ze sa młodzi, atrakcyjni i majętni z dużych miast, tymczasem praktycznie kazdy z nich nie ma żadnych aktywów, zarabia w okolicach średniej lub znacznie poniżej, wykształcenie ma marne lub żadne, a o atrakcyjności szkoda mowić bo aż żal patrzeć. Te ich fakty to jakaś psychodrama dla ludzi bez mózgu, pomijam już ze dykcja prowadzących nie nadaje sie nawet do radia nie mówiąc o telewizji. Zamiast oglądać takie bzdury wyjdzie ludzie lepiej na spacer, obejrzycie dobry film lub zagrajcie w grę, która lubicie, a będziecie i zdrowsi i bardziej zadowoleni z życia. Przestaniecie sie wkurzać idiotycznymi pseudo problemami na ktore i tak nie macie żadnego wpływu jak trybunał konstytucyjny, kod, PiS, PO, czy kolan idiotyzmy wypowiadane przez polityków pajacacujacych przed kamera.
  • ~jorry123
    (2016-07-02 09:50)
    głupie gęsi będą epatować bogactwem i pseudointeligencją na tje biedniych dzieci z Indii???? To zwykła podłość!
  • ~wkurzony
    (2016-07-01 23:14)
    Lisowie staczają się...
  • ~s
    (2016-07-01 20:28)
    trochę te czasy przerażają że płaci się ogromne pieniądze dla błaznów za głupoty bo raczej nic wartościowego większość tzw celebryli nie reprezentuje.
  • ~lola
    (2016-07-01 13:16)
    boze, jak ona wyglada, te botoxy na policzkach.
  • ~Genitaliusz
    (2016-07-01 12:39)
    żenada, przedstawienie dla pustaków
  • ~jan
    (2016-07-01 11:45)
    Nawet tytułu nie potraficie prawidłowo napisać. Żenada!
  • ~bv
    (2016-07-01 10:30)
    Jeżeli zasady programu polegały na tym, żeby tubylcy za darmo pomagali celebrytom dotrzeć do celu, to było to zwykłe naciąganie naprawdę biednych ludzi. Ktoś udostępnił za darmo nocleg, inny wiózł za darmo, kolejny częstował darmową zupą. Wstyd i żenada. Zabawa dla nuworyszy i dorobkiewiczów żerujących na naiwności. Mieliście niezły ubaw co?
  • ~mariola
    (2016-07-01 10:06)
    Czy mam jeszcze omamy po wczorajszym kibicowaniu, czy ona faktycznie coraz mniej przypomina sama siebie?
  • ~PIeScywil.
    (2016-07-01 09:09)
    Par chy przekraczają kolejne granice
  • ~dal
    (2016-07-01 08:30)
    Cholerna hipokryzja! jesli Pani tak uwaza to prosze oddac szmal, ktory Pani dostaje za ten program biednym ludziom w Azji. To sa programy i audycje dla zblazowanych celebrytow, ktory udajac biednych bez szmalu kasuja za btakie programy kupe forsy.. W Stanach sa podobne programy ci ktorzy nie wiedza co maja robic ze szmalem biora udzial w wokrshopach zabiera sie im dokumenty i maja ******* jeden dzien jako bezdomni w praku, oczywiscie to odjechane towarzystwo buli szmal za takie workshopy. To ich ma "przyblizyc" do poziomu zycia bezdomnych. Moralnie i etycznie to jest kompletne dno warte Lisow, Rozenkow i calej tej zaklamanej celebryckiej menazerii.
  • ~mohier
    (2016-07-01 08:27)
    kretynka Smoktunowicz -lis. amoralna.jak jej monsz-fryzjer lis
  • ~Piotr
    (2016-07-01 07:39)
    Nie oglądam TVN i nie kupuje reklamowanych rzeczy w tej stacji już wielu lat! Tak też uczę swoje dzieci!!!
  • ~Www
    (2016-07-01 00:11)
    30 centow w kieszeni ale w domu kaska czeka. Azjaci niestety nie maja te go komfortu.