Na swoim profilu na Facebooku, Gojdź zamieścił wpis, do którego zainspirowała go legenda polskiej telewizji, Bogumiła Wander:

Reklama

Dziś przykład dziennikarki "do poprawki" - ofiary lekarzy medycyny estetycznej.. Ku przestrodze... Bogumiła Wander - piękna kobieta. Kiedyś. Teraz też mogłaby być piękna jak na swój wiek gdyby wszystko z twarzy się wchłonęło. Pani Bogusiu, uciekaj od konowała, który Panią tak krzywdzi. Nie każdy ma wyczucie estetyki, artystycznego i przestrzennego widzenia. Tego lekarz nie nauczy się na kursach - to się ma albo nie! Jest wielu lekarzy, którzy swoją pracę traktują jako pasję i nie zniekształcają rysów twarzy...

Specjalista od medycyny estetycznej zaapelował do kobiet, by nie odmładzały się na siłę i nie myliły dbania o urodę, z nienaturalnym zniekształcaniem twarzy:

Apeluję do wszystkich kobiet: pozostańcie naturalne! Nie przesadzajcie z wypełniaczami w policzkach i tzw. dolinie łez. Jestem temu absolutnie przeciwny!! To rozmywa rysy twarzy zamieniając człowieka w aliena... Można delikatnie uzupełnić w twarzy brakującą objętość, która zniknęła w procesie starzenia, ale tylko tak, jak mieliśmy 10 lat wcześniej, naturalnie.

Na zakończenie swoich przemyśleń, doktor Gojdź nie szczędzi słów krytyki swoim kolegom z branży:

Niestety, bardzo często moje środowisko lekarskie winne jest tego, że widzimy alienów w mediach czy na ulicach. Wszak wszędzie znajdą się czarne owce. Drogie koleżanki i koledzy, bijmy się w pierś! To jak wyglądają nasze pacjentki to często nie jest ich wina... Nie krzywdźcie kobiet!! Nie ostrzykujcie młodych dziewczyn!!! Kobiety, jeżeli widzicie naszprycowaną panią doktor o zamazanych rysach twarzy to pamiętajcie, że za chwilę też tak możecie wyglądać! Więc nogi za pas! Pamiętajcie: TYLKO NATURA!!