Korwin-Mikke ma kolejną żonę. Polityk poślubił matkę dwójki swoich dzieci

| Aktualizacja:

Janusz Korwin-Mikke po raz trzeci wstąpił w związek małżeński, poślubiając 44 lata młodszą od siebie partnerkę, działaczkę Kongresu Nowej Prawicy. Kobieta jest matką dwójki najmłodszych dzieci polityka.

wróć do artykułu
  • ~konjo007
    (2018-02-25 13:19)
    Brawo Janusz, tak trzymać! Niech bigoci zżółkną ze złości.
  • ~kiepski
    (2016-04-23 11:30)
    widocznie do starej nie ma wzwodu a do mlodej stoi mu ja sosna
  • ~Archer
    (2016-04-15 12:36)
    Korwin: dwulicowa kanalia o konserwatywnych pogladach w kwestii religii i nowoczesnym, swobodnym trybie zycia.
  • ~myśli się głową, a nie fujarką
    (2016-04-12 09:17)
    stary i głupi, ale przynajmniej czuje się odpowiedzialny i nie zostawił kobiety z dziećmi na lodzie ... a co powie taki Kijowski z KOD ?
  • ~zyk.
    (2016-04-11 20:52)
    Dzieci na utrzymaniu ma dużo ale to nie jego dzieci .Korwin to eunuch .
  • ~jan gaweł czeci
    (2016-04-10 17:27)
    dobra nasza - niebawem juz bedzie 500+ emeryt potrafi dorobić!
  • ~a
    (2016-04-10 10:35)
    Brawo Korwin. Jest to najbardziej patriotyczny obywatel kraju. Ma SZOSTKE dzieci! Chociaz on jeden dba o demografie. I za to nalezy go szanowac.
  • ~zuzu
    (2016-04-10 08:27)
    Brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr!
  • ~g
    (2016-04-09 21:47)
    Ta nacja już tak ma
  • ~Kobieta 👩
    (2016-04-09 21:03)
    A jak oni się porozumiewają przecież tego jego belkotu to nikt nie rozumie. Stary pryk.
  • ~Genitaliusz
    (2016-04-09 20:47)
    Jego sprawa, przyznał się do dzieci, wychowuje je, jest dobrym ojcem w przeciwieństwie do tego z wielką głową z KOD.
  • ~bac
    (2016-04-09 19:56)
    Będzie 500+
  • ~coolturalny inaczej
    (2016-04-09 17:29)
    CO MA BIEDAK ZROBIĆ JAK NIE MOŻE DAĆ SOBIE RADY Z CHOO.....EM ?
  • ~karol
    (2016-04-09 16:11)
    Korwinowi zupełnie odbiło
  • ~rondo
    (2016-04-09 12:06)
    Tylko tyle i aż tyle ma z życia bo polityk z niego marny .
  • ~Tarantula
    (2016-04-09 10:26)
    Pan Janusz Mikke ma rzadko spotykaną witalność. Jest zwolennikiem jednej "partii" o nazwie Janusz Mikke i tylko o nią dba. Tylko pozazdrościć. W swoim drukowanym życiorysie i oświadczeniach publicznych bardzo zgrabnie prześlizguje się nad wątpliwymi momentami swojego pochodzenia i życia. Jednak wie, że nie może być np prezydentem naszego biednego kraju, bo wtedy zaczęto by za bardzo grzebać w tej materii.
  • ~wasek
    (2016-04-09 10:02)
    A tak na prawdę to sam Korwin jest miękkim dydkiem zrobiony ha ha ha ha ha ha
  • ~Tylko w Polsce?
    (2016-04-09 09:10)
    To już jest obrzydliwe.....czterdzieści lat różnicy. Chore.Niemniej trzeba mu przyznać, że postępuje zgodne ze swoja polityką: zapładnia bierze ślub...(ta jego pewnie nie pracuje bo według niego nie powinna ) następnie zostawia. Rzeczywiście to muszą być idiotki....pewnie są to te, które na niego wcześniej głosowały. Ten typ jest chodzącym pośmiewiskiem.
  • ~Witold
    (2016-04-09 09:08)
    JKM jak lew walczy (czynem nie słowem) z kryzysem demograficznym RP, a impotentów (nie tylko intelektualnych) i wyznawców anusolubnego Prezesa z Żoliborza krew zalewa.
  • ~Bartek
    (2016-04-09 08:07)
    6 przykazanie NiE CUDZOŁÓŻ. Tak się mądruje a ciekawe czy Boga "przegada" na Sądzie Ostatecznym. Karykatura męskosci... kompleksy, kompleksy, kompleksy