Reklama
Reklama
Reklama

Rodowicz dyskryminowana przez TVP? Steczkowskiej zrobili 8 teledysków, mi odmówili

Maryla Rodowicz
Maryla Rodowicz / AKPA
Maryla Rodowicz to bez wątpienia jedna z największych gwiazd polskiej estrady. Mimo swojej ogromnej popularności i wielkich osiągnięć, artystka wciąż ma problem z tym, by radia grały jej muzykę. W przeszłości zaś, była jawnie dyskryminowana przez Telewizję Publiczną.
Reklama
Reklama
Tematy:
JedynkaTVP1 mąż tvp Maryla Rodowicz czas antenowy Justyna Steczkowska teledysk

Powiązane

Reklama

Komentarze (50)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów .
  • klim
    2016-04-22 19:05
    Czy jej ktoś chce jeszcze słuchać.
    0
    zgłoś
  • Pio
    2016-04-22 09:39
    niech babcia idzie na emeryturę , a kto to słucha takiej kociej muzyki?
    0
    zgłoś
  • arizona
    2016-04-09 08:13
    Maryla , musisz spozywac wiecej czosnku to sie tvn sciepnie na twoje upojne teledyski i blaszanecycki
    0
    zgłoś
  • puszczyk
    2016-04-07 20:44
    ... pani Marylo, a może Steczkowska była bardziej pobożna niż pani..... ? Podobnie jak Pospieszalscy...? Niektórzy doskonale zrozumieją kontekst mojego komentarza....
    2
    zgłoś
  • Aneta
    2016-04-07 12:15
    Moja babcia czasem jej slucha i mowi ze to dobra piosenkarka. Pani Rodowicz, nie wiem czy Pani to bedzie czytac, ale ja uwazam ze jak na obecny czas i wymagania. Nie ma Pani szans. Ja to nazywam pioseneczki z ubieglego wieku, a nie przeboje na dzis. Przepraszam za szczerosc. Aneta 21lat..
    0
    zgłoś
  • NORBERT
    2016-04-06 23:01
    A Justynce Steczkowskiej nie grozi taki dorobek artystyczny jak Pani. Choćby lansowały ją wszystkie stacje tv. Miała Pani też sporo szczęścia. Agnieszka Osiecka pisała dla Pani fantastyczne teksty... Ja Pani bardzo dziękuję. Towarzyszy mi Pani od dzieciństwa. Dziś śpiewam Pani piosenki w klubach karaoke.To dużo przyjemniejsza forma spędzania wolnego czasu od "ślipania"w tv zwaną w Polsce mylnie publiczną...
    1
    zgłoś
  • NORBERT
    2016-04-06 22:53
    Jest Pani gwiazdą Estrady Polskiej i bez wątpienia gwiazdą wszechczasów. Świadczy o tym frekwencja i atmosfera na pani koncertach... Po co Pani di szczęścia marna polska tv ???
    4
    zgłoś
  • Won
    2016-04-06 22:48
    Najwyższa pora odejsć ze sceny PO-wska strzygo. Najwyższa pora.
    1
    zgłoś
  • Amerykanin
    2016-04-06 20:25
    Rodowicz ty już się nachapałaś za komuny , nie narzekaj
    1
    zgłoś
  • bolek
    2016-04-06 20:02
    strac sie stara krowo i spiewaj koledy PUKFA
    1
    zgłoś
  • Zadumany czytelnik
    2016-04-06 19:53
    p Rodowicz - kobieto masz już 80lat . Ten wiek zobowiązuje . Czas płynie nie stoi w miejscu . NIE OŚMIESZAJ SIĘ MARYLO. DOSYĆ TWEJ KOMPROMITACJI .
    2
    pokażukryj odpowiedzi (1)
    zgłoś
  • ela22....l
    2016-04-06 19:32
    A czy to kto wogóle jeszcze słucha.
    2
    zgłoś
  • xxx
    2016-04-06 19:29
    Spiewać dla 70-latków.
    1
    zgłoś
  • zaKODowany cymbał
    2016-04-06 19:27
    Co to strona nekrofilska?Moderator ,zablokować to.To przestępstwo...brrrr
    1
    zgłoś
  • wokalista
    2016-04-06 19:24
    A kiedy te stare pudło juz odejdzie na rente.Jej czs sie skonczyl.Sa inne utalentowane mlode dziewczyny.
    2
    zgłoś
  • Mirka
    2016-04-06 19:14
    Zaiwaniaj do RUSKICH tam byłaś najszczęśliwsza tak POwiadałaś
    2
    zgłoś
  • fasolla 64
    2016-04-06 18:22
    A Fogg to jeszcze śpiewa? pyta mumia w pewnym kawale.
    3
    zgłoś
  • Anka
    2016-04-06 18:03
    Co za ludzie tak sie wypowiadaja ile w nich zawisci.P.Marylo nie ma sie czy przejmowac,szkoda zdrowia ,Steczkowska pokazywali ,bo w telewizji lubia takie sztuczne baby , wyjace ze uszy pekaja Steczkowska musialaby sie jeszcze raz urodzic ,aby Pani dorownac
    9
    pokażukryj odpowiedzi (2)
    zgłoś
  • rada
    2016-04-06 16:10
    Babciu Rodowicz, Lis, TVN , czy inne niemieckie stacje może by nie odmówiły!?
    2
    zgłoś
  • gaga
    2016-04-06 16:05
    Kopacz jest rozgarnieta tak samo jak TY Rodowicz babciu jak się jest piosenkarka to niech tak zostanie bo na aktorke to się nie nadajesz nie blaznij się a pozatym ciagle ci kasy nie dość idz babciu na emeryture wystarczy już za stara jesteś a Steczkowska mloda
    2
    zgłoś