Krystyna Pawłowicz na swoim Facebooku odpowiedziała kobiecie żalącej się na niską emeryturę, że najwyraźniej zbyt mało w życiu pracowała, a teraz zamiast zazdrościć innym, powinna "wziąść" się do jakiejś roboty.

Reklama

Taki stosunek posłanki do obywateli, oburzył znaczną część opinii społecznej. Karolina Korwin Piotrowska odpowiedziała Krystynie Pawłowicz na swoim Facebooku:

Pani Krysieńko, może zamiast po chamsku obrażać ludzi jak jakiś smutny troll, siedząc na państwowej posadce, będąc opłacaną sowicie z pieniędzy podatników... może lepiej zamiast chwalic się chorobliwym pracoholizmem, pojechać na jakieś wakacje czy coś? Wyluzować wreszcie spięty na maxa zadek? Bo na razie jest Pani żywą, acz dość obrzydliwą, ilustracją słowa "pracoholizm". No chyba, że to Pani sposób na "fejm". Idę o zakład, że ta "staruszka" jest o wiele szczęsliwszą osobą od pani, choć może nie tak najedzoną.

Posłanka ja zwykle jednak nie przejmuje się krytyką i wszystkim, którzy potępi jej słowa, odpowiedziała:

OBROŃCY "emerytowanej STARUSZKI",
jesteście takimi samymi TROLLAMI jak ta "staruszka".
Jak traktujecie swych rodziców? Takimi samymi bluzgami, jakie tu wylewacie na mnie ZASTĘPCZO za przegraną w ostatnich wyborach?
Kiedy ostatnio,TROLLE, robiliście im zakupy?
Kiedy odwiedziliście?
Kiedy wspomogliście, choćby finansowo, TROLLE jedne?