Ewa Farna będzie pierwszym gościem nowego programu Krzysztofa Ibisza "Demakijaż". W zapowiedzi wywiadu, można usłyszeć opowieść piosenkarki o jej nieudanym związku sprzed lat. Będąc nastolatką, Ewa spotykała się z chłopakiem, z którym planowała spędzić całe życie. Niestety okazało się, że ukochany nie był jej wierny:

Reklama

Na portalach pojawiły się zdjęcia mojego chłopaka z inną dziewczyną i to nie takie, że się z nią tylko spotkał, to były zdjęcia świadczące o tym że on z nią jest, żyje... prowadzi podwójne życie. Ja oczywiście wierzyłam swojemu facetowi, a nie mediom. Ale już nawet fotoreporterzy przy różnych okazjach mówili mi, że te zdjęcia są autentyczne i że on naprawdę spotyka się z inną i że oni mnie lubią i dlatego mi to mówią. Pomyślałam więc, że skoro słyszę od nich takie rzeczy to coś jednak się dzieje. Najgorszy moment był ten, kiedy razem dementowaliśmy te plotki i nadszedł moment, że się okazało że to wszystko prawda. Rozstałam się z nim wtedy. Najgorsze było to że kłamał mi prosto w oczy, nawet jak już wszyscy wiedzieli to on nadal to dementował i mówił mi że mnie kocha, chce być ze mną - mówił, że mnie kocha taką jaką jestem, brunetkę itd. - wtedy miałam jeszcze chyba aparat na zębach - a tamta dziewczyna.....okazało się że jest byłą gwiazdą porno, blondynką z dużymi piersiami. Tak totalnie inna niż ja.

Obecnie Ewa Farna jest w szczęśliwym związku z gitarzystą ze swojego zespołu. Trzymamy kciuki, by ten mężczyzna okazał się lepszym wyborem, niż poprzedni.