Wardęga zatrzymany przez policję. Internauci oburzeni zachowaniem funkcjonariuszy [WIDEO]

| Aktualizacja:

Sylwester Wardęga nie cieszy się sympatią wśród funkcjonariuszy policji. Youtuber ponownie został zatrzymany, co zostało sfilmowane przez jednego z pasażerów. Postępowanie policjantów, w oczach internautów budzi wiele wątpliwości.

wróć do artykułu
  • ~magda sz-n
    (2015-12-15 14:29)
    No nie wiem , ja widze ze facet stoi w wagonie i widac byl proszony o jego opuszczenie. Jak sie wzbranial, wstrzymywal ruch metra to go wyciagneli. Szarpal sie to go trzymali. No nie robcie jaj, nakrecacie facetowi popularnosc. Mogl wysiasc, sprawe wyjasnic i afery by nie bylo.
  • ~jjj
    (2015-12-15 14:46)
    Sedno sprawy leży w przyczynie jego zatrzymania. Z filmu nie wiemy, dlaczego został zatrzymany, tylko akcję siłowego wyprowadzenia z wagonu.
  • ~adsenior
    (2015-12-15 16:39)
    Czekam na wyjaśnienia, co było przyczyna tej akcji policyjnej? Z filmu nic nie wynika.
  • ~next news bite
    (2015-12-15 20:05)
    w egipcie na targu przewrócił się worek zboża... tyle mnie to interesuje
  • ~adam
    (2015-12-16 09:13)
    Dobrze, że go zatrzymali bo to głupek, robi głupkowate żarty i teraz ma za swoje ehehehhehe
  • ~hfhjk,
    (2015-12-16 07:57)
    Takie durne zero to spałować albo w tworkach zamknąć !
  • ~jan osik
    (2015-12-15 22:27)
    Nie wiem jakie zagrożenie stwarzał p. Wardęga, ale przepis o zakazie zasłaniania twarzy obowiązuje przy imprezach masowych. W sytuacjach codziennych, w Polsce takiego zakazu nie ma. W tej chwili można po ulicach poruszać się w kasku motocyklowym czy rowerowym, czy w hełmie Vadera, można nosić burkę, jak i bandaże i opatrunki zasłaniające twarz. Obawiam się, że funkcjonariusze mogli przekroczyć uprawnienia, za co może im grozić postępowanie karne.
  • ~cafar
    (2015-12-16 12:21)
    Przestańacie z tym posrańce. Gośc robi zadymy, tłucze na tym kasę. Już wiele razy zarobił w ryj. Ciekawe czy ktoś mu "wypłącił" ?
  • ~gościu
    (2015-12-16 07:52)
    Nie widać tu policji,zatrzymania dokonała ochrona kolei.
  • ~bzik
    (2015-12-16 09:19)
    Z utęsknieniem czekam na filmik z oględzin prokuratorskich po tym jak ludek dostanie w dziąsło od jednego z bohaterów filmików.
  • ~TO JA
    (2015-12-17 02:22)
    Jak jest taki moądry to niech sam zostanie policjantem, albo najlepiej całkiem rozwiązać policje LOLOL
  • ~marian