Szymon Majewski: W wieku 20 lat mogłem zostać doradcą ministra

| Aktualizacja:

Od kilku dni polskie media komentują fakt, iż 20-letni Edmund Janniger został doradcą Antoniego Macierewicza. Szymon Majewski również zabrał głos w tej sprawie i zdradził, co on robił będąc w tym wieku.

wróć do artykułu
  • ~Emeryt lat 66
    (2015-11-26 13:55)
    W wieku 30 lat , zostałem przyjęty na studia doktoranckie w PAN ( rok 1979 ) , a w roku 1982 otworzyłem przewód doktorski .Jednak dopiero w wieku 50 lat ( bardzo wcześnie ! ) mogłem czuć sie znączącym w pewnych dziedzinach ( których nie wymienię ,bom nie głupi ! ) nauki i techniki . Po prostu nie ma najmniejszych możliwości , by bez samodzielnych , dalszych rozległych i interdyscyplinarnych studiów oraz przemyśleń oraz doświadczenia zawodowego , coś zdziałać i cokolwiek poważnego konsultować !
  • ~analityk
    (2015-11-26 13:58)
    Macierewicz wziął swojego ziomka i nic więcej. Kwalifikacje są najmniej ważne.
  • ~Joanna
    (2015-11-26 14:56)
    Wygląda jak niechlujny niedomyty dziad.Zabakteriona broda z martwych siwych włosow. Czy tym facetom odbiło? A Co te baby w tych zarostach widzą? a może zlizywanie z tych włochów zaschnietej sliny i smietany|?Ohyda i wymioty.
  • ~juror
    (2015-11-26 15:03)
    Szkoda, ze nie komentowali z taka zajadłoscia Mayi Rostowskiej u Sikora, chłopców - doradców Sienkiewicza i tłumu dzieciaczków w ratuszu HGW. To było przedszkole, ale swoje, z odpowiednim POchodzeniem.
  • ~student
    (2015-11-26 15:06)
    Co za ciemnogród, nienawidza młodych ludzi, a gość jest specem informatycznym.
  • ~PO to ograniczanie mlodych, zdolnych ludzi
    (2015-11-26 15:23)
    Jak zwykle dla plytkich POkretasow wazniejsze jest kto jak wyglada niz to co ma w glowie. Dyskryminacja mlodych to jakby nie patrzec 8 lat NIErzadow PO i Komoruskiego, ktorzy to wypychali mlodych na obczyzne lub mowili zeby sie zadluzali. Coraz wyrazniej widac czym zalatuje ta sitwa PO z ich mediami.
  • ~Amerykanin
    (2015-11-26 15:28)
    Przypomina na tym starym zdjęciu Howarda Sterna. Na szczęście jest inny co do istoty poglądów i postawy!
  • ~1
    (2015-11-26 17:07)
    Za głupiś.
  • ~janx1
    (2015-11-27 05:51)
    W wieku 20-lat mogłem zostac królem,ale ktoś zaj..bał korone,jak to w komunie wszyscy kradli i wszystko było choc sklepy puste
  • ~rydzio
    (2016-01-11 11:42)
    Gdy miałeś 20 lat rządziła inna opcja tam politycy jak Wipler załatwiali te sprawy w hotelu. Dopiero w rządzie PiS jest zgoda na zatrudnianie efebów jako doradców niektórych ministrów.