Jak donosi portal party.pl, siatkarz i tancerka spędzają ze sobą dużo czasu, nie tylko na sali treningowej:

Reklama

Już od konferencji Polsatu było widać, że są ze sobą bardzo blisko. Spędzają ze sobą dużo czasu nie tylko na sali treningowej, ale też poza nią. Plotkuje się, że łączy ich coś więcej - zdradza osoba z produkcji show.

Problem polega jednak na tym, że Łukasz Kadziewicz ma żonę. Barbara Kadziewicz, zaniepokojona doniesieniami mediów, postanowiła lepiej pilnować męża i podczas nagrań ostatniego odcinka, była obecna w studio, co z kolei nie spodobało się Agnieszce Kaczorowskiej:

Agnieszka przez cały piątek była bardzo zdenerwowane. Obecność Barbary nie była jej na rękę. Nawet, gdy okazało się, że przechodzą do kolejnego odcinka, nie wyglądała na zadowoloną. Zresztą, gdy dzień później ukazały się zdjęcia Łukasza i Agnieszki, na których było widać, jak tancerka przytula się do niego i całuje, Łukasz bardzo się wściekł. Puściły mu nerwy. Jest zły, że media piszą o jego romansie z Agnieszką. Zwłaszcza, że byli bardzo ostrożni i przez kilka tygodni nikt się nie zorientował, że są ze sobą blisko - dodaje informator party.pl

Jak zakończy się ta historia?