Kim Kardashian nie grzeszy inteligencją i nie ma żadnych artystycznych talentów. Jest jednak coś, w czym celebrytka jest prawdziwą mistrzynią, a mianowicie selfie. Kim wydała nawet ostatnio książkę ze zdjęciami, które zrobiła sobie sama i które regularnie publikuje na portalach społecznościowych.

Reklama

Ostatnio przekroczyła kolejne granice, pokazując swoje nagie, ciążowe selfie. Nagie zdjęcia gwiazd już były, podobnie jak nagie zdjęcia gwiazd w ciąży. Jednak nagie ciążowe selfie Kardashian pokazała jako pierwsza.

Instagram

Kim nie byłaby sobą, gdyby nie wytłumaczyła tego aktu ekshibicjonizmu wyższym celem. Jak twierdzi, chciała w ten sposób pokazać, że jej ciąża nie jest fikcyjna, a ciało kobiety spodziewającej się dziecka, może być piękne.

Najpierw mówili, że jestem zbyt chuda, więc muszę udawać. Teraz twierdzą, że jestem zbyt gruba, więc na pewno udaję. Czasami jestem fotografowana przed jedzeniem i wyglądam szczuplej, innym razem jestem tuż po posiłku, więc wyglądam na grubszą. To część tego procesu. Myślę, że znacie mnie wszyscy na tyle dobrze by wiedzieć, że gdybym zdecydowała się na surogatkę, pokazałbym wam cały ten proces. Każde ciało jest inne, każda ciąża przebiega inaczej. Nauczyłam się kochać moje ciało na każdym jej etapie. Niedługo jeszcze bardziej przytyję i to też będzie piękne. To prawdziwe błogosławieństwo, że jestem w ciąży.

Reklama

Kim zapewnia także, że nie przejmuje się żadnymi plotkami na swój temat:

Jestem wdzięczna Bogu za ten cud i bez względu na to, jakie plotki i jakie komentarze będziecie rzucać w moją stronę, tym razem na prawdę nie będę się tym przejmować.

Co sądzicie o nagim zdjęciu ciężarnej Kim Kardashian?