Karolak dostaje pogróżki po aferze z córką Dudy

| Aktualizacja:

Wpadka, jaką Tomasz Karolak zaliczył w programie "Tomasz Lis na żywo", odbiła się szerokim echem w polskich mediach. Niektóre głosy zarzucały wręcz aktorowi, że przez jego drwiny z córki Andrzeja Dudy, Bronisław Komorowski przegrał wybory. I mimo iż kampania prezydencka dawno się zakończyła, Karolak wciąż ponosi konsekwencje swojej pomyłki.

wróć do artykułu
  • ~Alex
    (2015-06-24 11:37)
    Ojejeku... jaki biedny chłopiec... Rzygać mi się chce jak widzę reklamę Orange... już wyrzuciłem kartę SIM i przeszedłem T-Mobile...
  • ~nnia
    (2015-06-24 11:32)
    aktorzyna z BOŻEJ - ŁASKI , PAJAC POpierający złodziei z PO
  • ~stach
    (2015-06-24 11:37)
    Wziął kasę a nie pomyłka.
  • ~bicz na pełowską picz
    (2015-07-01 15:27)
    a co może ta menda liczyła na pochwały i zaszczyty? polska to jednak tolerancyjny kraj bo ten poryp jeszcze nie musiał ze strachu wiać do korei północnej
  • ~BASIOR
    (2015-07-01 18:16)
    KTO SIEJE WIATR TEN ZBIERA BURZĘ nie wiedziałeś o tym DUPOWŁAZIE
  • ~janmil
    (2015-07-01 18:34)
    A ja już wiem od kogo karolak dostaje POgróżki... to od jego pijackich omamów...
  • ~dara
    (2015-06-24 12:25)
    mam propozycję dla przyszłego Pana Prezydenta-po oficjalnym objęciu urzędu obaj do odstrzału+Wojewódzki i paru innych-będzie po kłoPOcie
  • ~qlfon
    (2015-07-01 16:57)
    Jak mu grożą niech złoży zawiadomienie w prokuraturze o popełnionym przestępstwie. Jemu tak grożą jak PO z PSL-em dotrzymuje obietnic .
  • ~berto
    (2015-06-24 11:14)
    o rety Ile tu moskiewskich PiSSdzielców !!!
  • ~BASIOR
    (2015-07-01 18:20)
    KTO SIEJE WIATR TEN ZBIERA BURZĘ nie wiedziałeś o tym D UPOWŁAZIE
  • ~slazak
    (2015-06-24 12:29)
    Podobnie jak rodzicom rowniez panience juz woda sodowa uderzyla do glowy.
    Wieloletnie obelgi pana Komorowskiego byly przez PIS promowane i nikogo jakos nie oburzaly.
    Teraz dopiero kibolstwo i zakamuflowane narodowo-socjalistyczno-katolickie bojowki pokazuja co potrafia..
  • ~tow
    (2015-06-24 15:39)
    lisienko dokonuje wpisów na karolaka cóż za obrzydliwy towarzysz
  • ~DANDYS
    (2015-06-24 17:19)
    ty durniu wychodziłeś z założenia że pieniądz nie śmierdzi wystarczy być CZOPKIEM ale się przeliczyłeś a uczyli w szkole że MYŚLENIE NIE BOLI
  • ~lolo
    (2015-06-24 17:43)
    Niech on sobie nie dodaje,bo nawet na spalenie domu nie zasługuje i na pewno nikt mu takich mali nie wysyła.
  • ~SRU
    (2015-06-24 18:21)
    Co za termin " wpadka " - to dobre dla misia Puchatka. Lisek i Karolek niosą łajdac worek. Czytając waszą gazetę można skretynieć.A wam to nie szkodzi?
  • ~wiesiek
    (2015-06-24 18:04)
    Skompromitowany S i k o r s k i ucieka z Polski. Podobno ma dołączyć do Kulczyka i Kwaśniewskiego


    Były marszałek Sejmu ma zrezygnować z kontynuowania politycznej kariery w Polsce. Jak dowiedział się dziennik „Fakt”, S i k o r s k i znalazł miejsce w amerykańskim think tanku – Atlantic Council. Ma tam być jednym z międzynarodowych doradców, obok m.in. Jana Kulczyka i Aleksandra Kwaśniewskiego.

    W poniedziałek R a d o s ł a w S i k o r s k i złożył rezygnację z funkcji marszałka Sejmu. Zastanawiano się, co będzie robił w najbliższym czasie, kiedy jego zapowiedzi startu w wyborach z „jedynki” na liście PO w Bydgoszczy spotkały się z chłodnym przyjęciem wśród partyjnych kolegów.

    „Fakt” ustalił, czym najprawdopodobniej będzie zajmował się skompromitowany m.in. aferą taśmową S i k o r s k i. Bliski znajomy marszałka miał potwierdzić dziennikowi, że na byłego już marszałka czeka posada w słynnym amerykańskim think tanku Atlantic Council.

    Jak podaje „Fakt”, pod koniec stycznia S i k o r s k i gościł w Waszyngtonie na zaproszenie Atlantic Council. Jest to jeden z najsłynniejszych i najbardziej wpływowych think tanków – ośrodków zajmujących się doradztwem – na świecie.

    Działa od ponad 50 lat i słynie z zatrudniania byłych premierów czy prezydentów, korzysta z wiedzy szefów największych światowych koncernów – zaznacza „Fakt”.

    Informator dziennika twierdzi, że Radosław S i k o rs k i dołączy do Rady Międzynarodowych Doradców, gdzie zasiada już trzech Polaków: Jan Kulczyk, Aleksander Kwaśniewski i Zbigniew Brzezinski.

    „Fakt” nie wie, ile będzie na swojej nowej posadzie zarabiał były szef MSZ, ale dyrektorzy mogą tam liczyć na 100 tys. dolarów rocznie, a doradcy zarabiają więcej. Czy R a d o s ł a w S. nadal będzie ośmieszał polską dyplomację, Polskę i nas wszystkich opowiadając o wydarzeniach politycznych w Polsce, w których uczestniczył, i to za niezłe wynagrodzenie ?
  • ~BACA
    (2015-06-24 18:14)
    na ciebie BŁAŹNIE wystarczy CIEPLUTKI MOCZ bo tyle jesteś wart jako człowiek i aktor
  • ~obserwer_1
    (2015-06-24 15:23)
    możesz sobie bydlaku popierać kogo chcesz ale tego że wiedząc o tym że to kłamstwo obrzuciłeś błotem boguducha winną młodą dziewczynę nigdy ci nie daruję i nigdy już nie podpiszę umowy z orange
  • ~pisowski pisowiec
    (2015-06-24 18:53)
    Nie chodzi o zaangażowanie. Chodzi o coś takiego, po czym należy dać w ryj.
  • ~rom
    (2015-06-24 19:09)