Karolak dostaje pogróżki po aferze z córką Dudy

| Aktualizacja:

Wpadka, jaką Tomasz Karolak zaliczył w programie "Tomasz Lis na żywo", odbiła się szerokim echem w polskich mediach. Niektóre głosy zarzucały wręcz aktorowi, że przez jego drwiny z córki Andrzeja Dudy, Bronisław Komorowski przegrał wybory. I mimo iż kampania prezydencka dawno się zakończyła, Karolak wciąż ponosi konsekwencje swojej pomyłki.

wróć do artykułu
  • ~alex
    (2015-06-24 09:27)
    ma na co zasłużył
  • ~wdzięcznynaród
    (2015-06-24 09:28)
    Żałosne.
  • ~czytelnik
    (2015-06-24 09:37)
    Jeżeli Karolak dostaje takie wiadomości to niech zgłosi to do prokuratury, a nie skarży się mediom. Nie jest trudno ustalić autorów takich wiadomości. Dziwnie mu nie wierzę, chce zrobić z siebie ofiarę.
  • ~Bożena So
    (2015-06-24 09:39)
    Od kiedy to pan Karolak szanuje opozycję. Podczas konwencji z Komorowskim jasno sie wyraził, że opozycja to idioci. Od czasu wyborów ten człowiek jest dla mnie zerem bez żadnych wartości moralnych.
  • ~edek
    (2015-06-24 09:42)
    Beztalenicei. Gnój!!!
  • ~elf
    (2015-06-24 09:45)
    Pisobolszewia jak NSDAP ; ma prawie identyczne hasła wyborcze jak faszyści ,np.
    przywrócenie godności Niemcom ,nowe miejsca pracy ,opodatkowani bogatych .
    zobaczywmy co z tego wyniknie !!
  • ~Jędrek
    (2015-06-24 09:51)
    Prymitywny chwyt! Próbuje w ten sposób odzyskać twarz, którą na zawsze utracił.
  • ~wert
    (2015-06-24 09:56)
    Karolak przeprosił? Widziałem jak coś bełkotał, ale nie uznając swej odpowiedzialności. NIe wiedzieli że to fałszywka? To co zrobili w programie u Liza to była ordynarna, chamska, zaplanowana na zoimno ustawka. Obaj powinni zniknąć z mediów. A Karolak to tępy platfusiarski buc i tyle.
  • ~emma2000
    (2015-06-24 09:58)
    Z chamowa trzeba po prostu wyjechac.
    Koscielno-nacjonalistyczny SKANSEN najlepiej
    ogladac z daleka - albo calkowicie o nim zapomniec !!!
  • ~Wszystko jest możliwe.
    (2015-06-24 10:01)
    Ja nie wiem czy to prawda ale gdzieś w radio słyszałam ,że to córka P.Komorowskiego założyła ten fałszywy profil w internecie,lecz ta wiadomość szybko ucichła.
  • ~karolina
    (2015-06-24 10:04)
    Straszna sprawa. Bardzo mu współczuję... Trzeba poprosić o ochronę. Koniecznie. ;)
  • ~Krakus
    (2015-06-24 10:04)
    "Zarówno Karolak, jaki i wtórujący mu Tomasz Lis, nie zorientowali się jednak, że był to fałszywy profil, a wpisy nie były autorstwa Kingi Dudy."
    Panowie ci dokładnie wiedzieli, ze jest to fałszywy profil, prowokację przeprowadzili świadomie, byli do niej przygotowani wiedząc, że nic im za to nie grozi ze strony wladz TVP i RP. Karolak kiedyś przyjdzie czas, ze będziesz się bał wlasnego cienia,zyczę ci tego. Jesteś okropną miernotą jak ta z Placu Matejki.
  • ~ala.
    (2015-06-24 10:07)
    To się dostało Karolakowi za poparcie Komorowskiego.P.Karolak najpierw trzeba mózgiem ruszyć a nie być chciwym na okłapy i niewinnych ludzi oczerniać,jak pan teraz spojrzy w oczy nowemu Prezydentowi ja bym się spaliła ze wstydu,no chyba że pan go niema.
  • ~Stefan
    (2015-06-24 10:08)
    Ciekawy człowiek. Z taką czerstwą gębą, wymalowanym na obliczu debilizmem i szparą oralną między zębami zrobić karierę w show biznesie. Mistrzostwo świata…
    Pogratulować
  • ~obserwator wyciagajacy wnioski
    (2015-06-24 10:09)
    Czytam z niedowierzaniem . Ten bekotliwy ham teraz probuje sie tlumaczyc i mowi o zrozumieniu drugiej strony . Jakos inaczej przedtem mowil ,sial nienawisc do PISu . Teraz pblecial go strach ? . Takich ludzi nalezy totalnie lekcewazyc i proponuje niue ogladac go . Moze cos zrozumie ,bo dotychczas od paru lat zachowuje sie po hamsku , Pamietam jego wypowiedzi z dawnych lat . Podobny ostracyzm powinnien spotkac lajdaka LISA . Czas usunac go ze wszystkich mediow !!!. Lis jest zaprzeczeniem dziennikarstwa i powinnien pozegnac sie z tym zawodem podobnie jak sie stalo z DURCZOKIEM .
  • ~Szok
    (2015-06-24 10:10)
    Poszedł się poskarżyć do swojej Gazety Wyborczej.
  • ~az
    (2015-06-24 10:12)
    niech teraz nie płacze,szuja będzie zawsze szują
  • ~Polak
    (2015-06-24 10:14)
    Ten Pan niech już zamilknie. To babskie jego skomlenie mnie razi.
  • ~Polanski
    (2015-06-24 10:15)
    Aktor o aparycji woźnicy.
  • ~Smuda
    (2015-06-24 10:17)
    Wpadka??? Śmiechu warte! Niech zgłosi się na policję jeżeli dostaje pogróżki...