Karolak dostaje pogróżki po aferze z córką Dudy

| Aktualizacja:

Wpadka, jaką Tomasz Karolak zaliczył w programie "Tomasz Lis na żywo", odbiła się szerokim echem w polskich mediach. Niektóre głosy zarzucały wręcz aktorowi, że przez jego drwiny z córki Andrzeja Dudy, Bronisław Komorowski przegrał wybory. I mimo iż kampania prezydencka dawno się zakończyła, Karolak wciąż ponosi konsekwencje swojej pomyłki.

wróć do artykułu
  • ~antypisdzielec
    (2015-08-22 11:03)
    a co to jest ta duda,? jakaś nietylakska dama czy zwykła córcia ministranta dudusia, uzależnionego od kleru?/ A pisdzielce już by zamykali dziennikary jeszcze nie dostali koryta a już zachowują się jak świnie
  • ~pl
    (2015-08-12 09:29)
    I oto obraz pis wyborców. Jak za PZPR, jedyny słuszny kierunek i nic poza tym. Inni do gazu lub na emigrację. Ja Kacz. da sygnał i ... . Aż strach pomyśleć co ta banda razem z kościołem będzie wyprawiała. Myślących inaczej, jak komuniści będą wywieszać na drzewach, albo palić na stosach (mają w tym zresztą duże doświadczenie). Kierunek, już w 2006 wskazał JaKacz., kiedy powiedział, że kto myśli inaczej, ten przeciwko nam (czyli wróg). I tak wygląda polityka miłości w wydaniu pisss. Brr, ktoś powinien zająć się tym z metra ciętym typem.
  • ~Lopez
    (2015-08-12 07:12)
    Karolak to postać nie pozytywna, jak orange reklamuje się Karolakiem to ich sprawa.
  • ~Baryek
    (2015-08-06 23:52)
    Powiesić za jaja ! I niech zdycha , nie lubie cwaniaków . Okazało sie jaki on jest po prostu bydlę ! Nie oglądam juz programów z tym gościem. .
  • ~janmil
    (2015-07-01 18:34)
    A ja już wiem od kogo karolak dostaje POgróżki... to od jego pijackich omamów...
  • ~BASIOR
    (2015-07-01 18:20)
    KTO SIEJE WIATR TEN ZBIERA BURZĘ nie wiedziałeś o tym D UPOWŁAZIE
  • ~BASIOR
    (2015-07-01 18:16)
    KTO SIEJE WIATR TEN ZBIERA BURZĘ nie wiedziałeś o tym DUPOWŁAZIE
  • ~qlfon
    (2015-07-01 16:57)
    Jak mu grożą niech złoży zawiadomienie w prokuraturze o popełnionym przestępstwie. Jemu tak grożą jak PO z PSL-em dotrzymuje obietnic .
  • ~bicz na pełowską picz
    (2015-07-01 15:27)
    a co może ta menda liczyła na pochwały i zaszczyty? polska to jednak tolerancyjny kraj bo ten poryp jeszcze nie musiał ze strachu wiać do korei północnej
  • ~Blllleee
    (2015-07-01 02:28)
    Nie no lepiej jest popierać PISkwizycje
  • ~ivona
    (2015-07-01 00:24)
    jakoś nie wierzę kłamczuchowi
  • ~sulejman
    (2015-06-30 12:59)
    Karolak i wyliniały Lis do rynsztoku WON!!!
  • ~Bolek
    (2015-06-26 11:17)
    No i mamy nową świecką tradycję. Hejt niech się hejtem odciska!!! Hejtujesz, ośmieszasz, drwisz... OK ale rób to z głową, inteligentnie, bo nic tak nie boli jak bezzasadny i głupi hejt... a wtedy role się odwracają... Tomaszku :))
  • ~sekcizm w natarciu
    (2015-06-26 00:20)
    Spalą nie spalą zobaczymy- faszyzm nie jedno ma imię.
    Ale jeśli ma psa niech nie odbiera przesyłek adresowanych na imię psa ( podrzucone narkotyki, casus Kora)
    Wysmarować drzwi gów... jak najbardziej (casus sędziego Tuley).
  • ~ALIK
    (2015-06-25 23:04)
    ile ci PISory zapłacili żebyś wstawił PREZYDENTA KOMOROWSKIEGO ty JUDASZU
  • ~ALIK