Natalia Niemen o Opolu: Jarmark i żenada

Za nami kolejna edycja festiwalu w Opolu. Na scenie, jak co roku zaprezentowali się zarówno debiutanci, jak i najpopularniejsi artyści polskiej sceny. Nie wszystkim jednak poziom muzycznych występów przypadł do gustu. Natalia Niemen nie zostawiła na festiwalu suchej nitki.

wróć do artykułu
  • ~mondry
    (2015-06-15 18:36)
    Na moje szczęście nie oglądałem Opola. Dziwię się za to setnie pani Niemen że będąc DURNIEM oglądającym Opole mówi o innych - durnie. Przecież największym DURNIEM jest ten który nie widzi siebie pośród innych DURNI.
    A takie pytanie : jaką piosenkarką jest pani Niemen?
    Nie miałem przyjemności jej słyszeć więc przypuszczam że " jedzie na sławie ojca".
  • ~zuzu
    (2015-06-15 15:50)
    Ale wyrocznia się znalazła! Sama niczego sobą nie reprezentuje, ale opinie wyraża, że ho ho! Nie ma niczego, żadnego talentu, Tylko po Ojcu pseudonim. I tyle ! Na litość Boską! Niech ta pani nie udaje, że śpiewa!. Gdyby nazywała się inaczej to nikt by jej na scenę nie pozwolił wejść i na dodatek z piosenkami pana Niemena! Ale cyrk!
  • ~droga pani Natalio
    (2015-06-15 19:10)
    niech się pani zastanowi kim byłaby pani gdyby nie nazwisko pani ojca, natura nie każdego obdarza talentem i głosem tak wielkim jaki posiadał Czesław Niemen. Prosimy panią oraz Edytę Górniak w przypadku hymnu, nie profanujcie wybitnych utworów. Skąd taka olbrzymia krytyka w tym roku, czyżby nie zaproszono?
  • ~ewa
    (2015-06-15 19:15)
    Coz moze miec po powiedzenia takie beztalencie jak Natalia Wydrzycka. Na jej koncerty przychodza durnie bo ktoz inny moglby sluchac jej zawodzenia.Wypraszam sobie nazywania mnie durna ogladajaca festiwal w Opolu. Jej zdanie kompletnie mnie nie interesuje.Nawiedzona osoba.
  • ~EROL
    (2015-06-15 19:35)
    ani ta pani ładna ani inteligentna. a na durnia ma większe kwalifikacje niż przeciętny telewidz. pustaka niestety nikt do udziału w festiwalu nie zaprosi i należało by przyjąć ten fakt z godnością, a nie ujadać jak kundel.
  • ~m
    (2015-06-15 19:14)
    promowanie żydo-cwaniaków pseudo Polskich celebrytow na koszt naiwnych Polaków
  • ~Babcia Zagulina
    (2015-06-15 15:19)
    Durnie, durnie...to prawda. Ale to tylko efekt hodowli. Starannie wyselekcjonowana odmiana buractwa w wielkiej skali chowu. Mnie przeraża ,że za chwilę ta zgraja niedouczonych ciemniaków zacznie piastować stanowiska...Nawet zostanie dostojnikami państwowymi...
  • ~Norek
    (2015-06-15 17:45)
    Kochani widzowie i słuchacze . Sami na własną prośbę sprowadziliście siebie do poziomu pospólstwa. TVP tylko dostosowuje do was poziom.Zresztą we wszystkich tv króluje chłam , tandeta i zwykłe szambo (oj znam się na tym). Odbiorców tego dziadostwa , niestety w Polsce nie brakuje.
  • ~lima
    (2015-06-15 22:19)
    nie ladnie - pani N.Wydrzycka... jest pani przesiaknieta zawiscia...
  • ~8 lat z debilami
    (2015-06-15 23:39)
    Ma rację i wasze chamskie teksty niczego nie wniosą czubki.Nie mozecie z godnościa przyjąc do wiadomości ,że jesteście POmatołami i córka Czesława przerasta was o lata świetlne intelektem.
  • ~nie ogladachaly
    (2015-06-15 10:48)
    Niemen ma racje-wielka zenada--festiwal przypominal stype ???na stypie wszyscy placza. Tam tez tylko plakac. Ten Gorski to był tam potrzebny jak przysłowiowy d...bel w Cze...chowie.
  • ~głuchy
    (2015-06-28 22:21)
    Ciekawi mnie czy prawnuczki Czesława Niemena również będą żyły z jego twórczości i będą walczyły o własność intelektualną?
    Świat zwariował. Ludzie nie dający nic społeczeństwu maja najwięcej do powiedzenia, autorytety z magla.
  • ~dziadek
    (2015-06-15 23:10)
    Córka śp. Czesława

    niech nie szarga nazwiska Ojca

    Natalio - Twój Ociec był Wielki

    Ty możesz budować soją sławę i charyzmę pod własnym "nickiem", ale "NIEMEN" był jedyny
  • ~bul
    (2015-06-15 23:26)
    Dzisiejsze" oPOle "to rzeczywiscie masakra!!!
  • ~to tu to tam
    (2015-06-16 00:10)
    ona ma IQ poniżej przeciętnej
  • ~POdode
    (2015-06-16 18:21)
    Natalia Niemen ma rację.
  • ~CyklonB
    (2015-06-16 16:26)
    Za mało żydówek wystąpiło w Łopolu i dlatego jedna Natalia wiosny nie czyni w sercu córki i matki.
  • ~Wawrzuś
    (2015-06-18 12:04)
    Opola nie oglądam już od kilku lat.
    Totalna degręgolada.
  • ~a i tak nic nie pomoże
    (2015-06-15 21:13)
    nazwisko ma po Ojcu ...
    głosu nie ma żadnego ,
    krzyczy tylko jedną piosenkę i jeszcze popiera pisiorów
    w/g mnie to N|IESZCZĘŚCIE
    do kąta babo
  • ~Kaka
    (2015-06-15 10:20)
    Pani Niemen ma rację , tego nie da się już oglądac - poza małymi wyjątkami-Przełączyłem na "13 posterunek" bo choc "stare i głupie" , ale lepsze od Festiwalu w opolu.