Natalia Niemen o Opolu: Jarmark i żenada

Za nami kolejna edycja festiwalu w Opolu. Na scenie, jak co roku zaprezentowali się zarówno debiutanci, jak i najpopularniejsi artyści polskiej sceny. Nie wszystkim jednak poziom muzycznych występów przypadł do gustu. Natalia Niemen nie zostawiła na festiwalu suchej nitki.

wróć do artykułu
  • ~taka prawda
    (2015-06-15 09:58)
    tej pani już dziękujemy, chociaż ma sporo racji. tak zwana kultura zeszła na psa, nie tylko w muzyce.i rzeczywiście, tka kultura, jaka publiczność.
  • ~NN
    (2015-06-15 10:06)
    ale kogo obchodzi opinia sfrustrowanej córki Niemena?
  • ~Kruk
    (2015-06-15 10:12)
    Zenada to występy Niemenówny
  • ~40latek
    (2015-06-15 10:13)
    Natalia Niemen powiedziała. I co z tego ? Głos tej pani, chociaż słuszny, przejdzie bez echa. Osobiście nie oglądam Opola i Sopotu od końca lat '80, wtedy oglądali wszyscy, bo nie mieli zbytniego wyboru. Teraz wybór jest i można pooglądać National Geographic, jeśli uczta dla ducha jest marna, chociaż ta dla umysłu, jest jako taka.
  • ~Kaka
    (2015-06-15 10:20)
    Pani Niemen ma rację , tego nie da się już oglądac - poza małymi wyjątkami-Przełączyłem na "13 posterunek" bo choc "stare i głupie" , ale lepsze od Festiwalu w opolu.
  • ~xx
    (2015-06-15 10:34)
    kto to jest Natalia Niemen ? to jakaś wyrocznia ? czy to córka tego Niemena co śpiewał o dziwnym świecie ?
  • ~nie ogladachaly
    (2015-06-15 10:48)
    Niemen ma racje-wielka zenada--festiwal przypominal stype ???na stypie wszyscy placza. Tam tez tylko plakac. Ten Gorski to był tam potrzebny jak przysłowiowy d...bel w Cze...chowie.
  • ~Panderecki
    (2015-06-15 10:58)
    Natalia Niemen ma absolutnie rację! I nie zmienią tego wybitnie głupie wpisy miłośników łubu dubu.
  • ~tato
    (2015-06-15 11:10)
    zenada
  • ~Jeszcze Polak
    (2015-06-15 11:23)
    Zgadzam się te RZĄDY doprowadzają coraz bardziej do upadku kultury . Bałagan na "górze" żenada, a na dole bieda bieda, kultura w rozsypce. Chyba naprawdę tego kraju już nie ma. Kto tu rządzi , kto posprząta
  • ~tele wic
    (2015-06-15 11:24)
    rzeczywiście nie dało się tego oglądać !!!
  • ~anna
    (2015-06-15 11:24)
    Niestety nie lubię tej nic nie znaczącej Pani ale popieram że to była tragedia i kompromitacja w nagrodzeniu tego jakiegoś niewiadomo kogo ,Szpaka/
  • ~kola
    (2015-06-15 11:25)
    Mam podobne zdanie. Jak Pani Niemen!!
    Wielu wykonawców i pseudo-artystów to kupa oszołomstwa,(nie wszyscy oczywiście) nie mającego nic wspólnego z pięknem polskiej piosenki. wykonaniem i zachowaniem.
    Kiedyś Festiwal Opolski to było ogromne święto prawdziwi Artyści się przygotowywali miesiącami repertuar ,piosenki, kreacje itd... dzisiaj wychodzą na pól ostrzyżeni w podartych spodnia w brudnych butach itd...( wydawało by się prosto z ulicy bez przygotowania) im bardziej ohydna postać, niechlujna, tym większy ARTYSTA!! Im bardziej idiotyczne i brzydkie, niezrozumiałe zachowanie i wygląd tym bardziej ( zdaniem niewielu) AMBITNE!!!
    ŻENADA!!
  • ~w bullu i beznadzieji
    (2015-06-15 11:26)
    większość tych artystów to komitet POdparcia Bronisława !!!
    zamiast medali orła obskubanego dostali bilet do Opola !!!
  • ~rok2015
    (2015-06-15 11:51)
    pani natalio to wszystko przez jurka owsika ROBTA CO CHCETA
  • ~tubylec
    (2015-06-15 12:00)
    A jakie to sukcesy odnotowała pani Natalia Niemen, poza tym, że ma część genów Ojca.
  • ~rok2015
    (2015-06-15 12:19)
    tubylec moze ci imPOnujom geny GORNIAK
  • ~Maciej
    (2015-06-15 12:41)
    Poziom festiwalu dostosowany był do przeciętnego widza w amfiteatrze i przed telewizorem - wąs, głupawy uśmiech, koszulka bezrękawnik i wystające włosy pachowe, spodenki bermudy w palmy, białe skarpety i klapki marki "sport", komplet uzupełnia torebka na dokumenty ze skaju. Tyle.
  • ~widzz
    (2015-06-15 12:58)
    Nie życze sobie abys ******** wyzywała mnie od durniów idiotka popaprana.Ja za to nazwe cię debilką i beztalenciem bo jak można cie nazwać jak nic soba nie reprezentujesz. Ojciec twój był wielki ale ty mu nawet do piet nie dorasta więc zamknij ryj i graj w dyskotekach
  • ~jkj
    (2015-06-15 13:05)
    Jeśli k w kategorii zespołów - superjedynki kandydował Perfekt i Lady pank , z całym szacunkiem, ale dorosło już następne pokolenie... i wygrywa zespół z rytmami ukraińsko-bałkańskimi Enej . Njlepsza płyta - to te od dojenia krów.
    Tu nie tylko przemysł upadł .Wykonawcy nie są w stanie sprzedać jednego tysiąca płyt.