Natalia Niemen o Opolu: Jarmark i żenada

Za nami kolejna edycja festiwalu w Opolu. Na scenie, jak co roku zaprezentowali się zarówno debiutanci, jak i najpopularniejsi artyści polskiej sceny. Nie wszystkim jednak poziom muzycznych występów przypadł do gustu. Natalia Niemen nie zostawiła na festiwalu suchej nitki.

wróć do artykułu
  • ~kojot
    (2016-02-26 10:38)
    nie masz takiego talentu jak tata wiec daj sobie spokoj !!!
  • ~głuchy
    (2015-06-28 22:21)
    Ciekawi mnie czy prawnuczki Czesława Niemena również będą żyły z jego twórczości i będą walczyły o własność intelektualną?
    Świat zwariował. Ludzie nie dający nic społeczeństwu maja najwięcej do powiedzenia, autorytety z magla.
  • ~Wawrzuś
    (2015-06-18 12:04)
    Opola nie oglądam już od kilku lat.
    Totalna degręgolada.
  • ~gosc
    (2015-06-18 09:45)
    nastepna co odcina kupony po rodzicach
  • ~POdode
    (2015-06-16 18:21)
    Natalia Niemen ma rację.
  • ~CyklonB
    (2015-06-16 16:26)
    Za mało żydówek wystąpiło w Łopolu i dlatego jedna Natalia wiosny nie czyni w sercu córki i matki.
  • ~to tu to tam
    (2015-06-16 00:10)
    ona ma IQ poniżej przeciętnej
  • ~8 lat z debilami
    (2015-06-15 23:39)
    Ma rację i wasze chamskie teksty niczego nie wniosą czubki.Nie mozecie z godnościa przyjąc do wiadomości ,że jesteście POmatołami i córka Czesława przerasta was o lata świetlne intelektem.
  • ~bul
    (2015-06-15 23:26)
    Dzisiejsze" oPOle "to rzeczywiscie masakra!!!
  • ~dziadek
    (2015-06-15 23:10)
    Córka śp. Czesława

    niech nie szarga nazwiska Ojca

    Natalio - Twój Ociec był Wielki

    Ty możesz budować soją sławę i charyzmę pod własnym "nickiem", ale "NIEMEN" był jedyny
  • ~lima
    (2015-06-15 22:19)
    nie ladnie - pani N.Wydrzycka... jest pani przesiaknieta zawiscia...
  • ~rybak
    (2015-06-15 21:57)
    "Żałosny jak skalp seniora", powiada pani, pani Natalio...
    Ma pani na myśli ojca? Którego zakola już w latach 60-tych sięgały baaardzo wysoko.
    A może "żałosny jak niemenowa peruka"?
  • ~fregat
    (2015-06-15 21:31)
    a ja się zastanawiałam czy ona widziała i słyszała siebie
    i czy sie nie wstydzi
    to jest masakra co ona robi
    kolejna ,która nie ma nic do zaoferowania tylko KRZYK
    głupia gorzej niż paragraf przewiduje
  • ~a i tak nic nie pomoże
    (2015-06-15 21:13)
    nazwisko ma po Ojcu ...
    głosu nie ma żadnego ,
    krzyczy tylko jedną piosenkę i jeszcze popiera pisiorów
    w/g mnie to N|IESZCZĘŚCIE
    do kąta babo
  • ~EROL
    (2015-06-15 19:35)
    ani ta pani ładna ani inteligentna. a na durnia ma większe kwalifikacje niż przeciętny telewidz. pustaka niestety nikt do udziału w festiwalu nie zaprosi i należało by przyjąć ten fakt z godnością, a nie ujadać jak kundel.
  • ~Ona poprostu ma racje
    (2015-06-15 19:28)
    Niestety ale trudno nie przyznac tej pani racji. To Opole to jakies bezmyslne malpiarstwo wyswiechtanych trendow i ostre pikowanie w dol.
  • ~ewa
    (2015-06-15 19:15)
    Coz moze miec po powiedzenia takie beztalencie jak Natalia Wydrzycka. Na jej koncerty przychodza durnie bo ktoz inny moglby sluchac jej zawodzenia.Wypraszam sobie nazywania mnie durna ogladajaca festiwal w Opolu. Jej zdanie kompletnie mnie nie interesuje.Nawiedzona osoba.
  • ~m
    (2015-06-15 19:14)
    promowanie żydo-cwaniaków pseudo Polskich celebrytow na koszt naiwnych Polaków
  • ~droga pani Natalio
    (2015-06-15 19:10)
    niech się pani zastanowi kim byłaby pani gdyby nie nazwisko pani ojca, natura nie każdego obdarza talentem i głosem tak wielkim jaki posiadał Czesław Niemen. Prosimy panią oraz Edytę Górniak w przypadku hymnu, nie profanujcie wybitnych utworów. Skąd taka olbrzymia krytyka w tym roku, czyżby nie zaproszono?
  • ~mondry
    (2015-06-15 18:36)
    Na moje szczęście nie oglądałem Opola. Dziwię się za to setnie pani Niemen że będąc DURNIEM oglądającym Opole mówi o innych - durnie. Przecież największym DURNIEM jest ten który nie widzi siebie pośród innych DURNI.
    A takie pytanie : jaką piosenkarką jest pani Niemen?
    Nie miałem przyjemności jej słyszeć więc przypuszczam że " jedzie na sławie ojca".