Łepkowska skrytykowała Jabłczyńską: Pieniądze jej nie śmierdzą

| Aktualizacja:

Ilona Łepkowska zaatakowała gwiazdę konkurencyjnego serialu. Czym podpadła jej Joanna Jabłczyńska? Okazuje się, że popularnej producentce nie podoba się fakt, iż aktorka zachęca Polaków do wyjazdów do Tunezji.

wróć do artykułu
  • ~literka
    (2015-06-05 09:32)
    grafomanka natomiast nimi gardzi
  • ~żydwskie poczucie humoru
    (2015-06-05 10:43)
    Za to Łepkowska robi wszystko za friko.
  • ~mmm
    (2015-06-05 11:36)
    W Tunezji jest o wiele bezpieczniej niż na polskich drogach.
    Jak to klasyk powiedział Polska rządzona przez polityków to ... i kamieni kupa.
  • ~spoko
    (2015-06-05 12:58)
    Jabłczyńską powinno zainteresować Izba Radców Prawnych, czy w jej kodeksie jest dozwolona taka aktywność jej członka.
  • ~sarkissian
    (2015-06-05 14:34)
    Łepkowska... ta, co przez lata ogłupiała widzów swoim mocno głupawym serialem "M jak melanż". Tu jej kasa nie śmierdziała. Jakoś cicho w temacie siedzi.
  • ~ewa
    (2015-06-05 20:03)
    A coz moze miec do powiedzenia jakas Lepkowska na temat reklamy przez p. Jablczynska wyjazdow do Tunezji? Ciekawe dlaczego milczla jak p. J.Kaczysnki namawial do wyjazdu na urlop za granice.
  • ~xyz
    (2015-06-05 21:01)
    A co? Pani Łepkowska wszystko robi za darmo??? Czy też może nie potrafi przeżyć, że do niej nikt się nie zwrócił z prośbą by cokolwiek reklamowała???
  • ~reneta
    (2015-06-06 06:48)
    A może Jabłczyńska w głębokim poważaniu zalecenia tej władzy. Łebkowska to co innego, ona ma się znakomicie i pewnie mocno przeżyła porażkę P. B.K.
  • ~antonina
    (2015-06-06 09:03)
    ktoś , kto jako człowiek dorosły i myślący głosował na Kukiza niech zostawi innych w spokoju,gdyz stracił moralne prawo do oceny.
  • ~wojtek
    (2015-06-06 09:25)
    Ilona Łepkowska uważa zaś, że pieniądze śmierdzą.
    Tak samo uważa pewien senator PiS niejaki Bierecki,
    dlatego przeniósł swoje skromne oszczędności, trochu ponad 60 milionów zł,
    zarobionych zgodnie z prawem, choć nie wiadomo jak, do Luksemburga.
    Pieniądze ulokowane patriotycznie w Luksemburgu śmierdzą mniej.
  • ~abc
    (2015-06-07 08:32)
    tunezja-kraj muzułmański. Dziękuje nie jadę
  • ~asd
    (2015-06-27 01:14)
    Nie jest adwokatem!