Bogusław Linda tłumaczy, dlaczego odmówił zagrania w "Pokłosiu"

Bogusław Linda został właśnie bohaterem prawicowych mediów. Wszystko za sprawą wypowiedzi na temat filmu "Pokłosie", w którym jak się okazuje, zaproponowano mu rolę.

wróć do artykułu
  • ~dziadek
    (2015-06-01 15:17)
    Przecież lepiej grać chu.ja z SB niż zagrać w "Pokłosiu"
  • ~Matwiej Płatow
    (2015-06-01 15:27)
    Uznanie za powiedzenie prawdy dla Bogusława Lindy.
  • ~~wardon
    (2015-06-01 15:55)
    Całkowicie popieram Bogusława Linde niewielu aktorów było by stać na taką wypowiedź.
  • ~bursz
    (2015-06-01 16:02)
    Niewielu autorów zdaje się myśleć samodzielnie, wolą wkuwać na pamięć scenariusze ;-)
  • ~ira
    (2015-06-01 16:04)
    Linda, lubię Cię!!! I cenię!
  • ~mer
    (2015-06-01 16:19)
    I tak trzymać ... bravissimo
  • ~i PO co nam to było
    (2015-06-01 16:33)
    Brat mojego dziadka uratował w czasie
    wojny 7 osobową żydowską rodzinę !
    Teraz okazuje się, że jako Polak jest
    winny holokaustu ?
    Ot i żydowska wdzięczność i miłość,
    kochają bliźniego swego, aż go zostawią
    gołego ?
  • ~chłopak z pragi
    (2015-06-01 16:35)
    Polskie elity są dziś obce. Skutkiem tego jest choćby rytualne przepraszanie za dokonaną przez Niemców zbrodnie w Jedwabnem, co uzasadnia tak powszechne dziś określenie „polskie obozy śmierci”. Powyższe stwierdzenie natychmiast odwołam, jeśli ktokolwiek poda podobne temu wydarzenie, kiedy w państwie prawa świeckiego duchowni zatrzymali toczące się śledztwo. Miało miejsce kiedy przerwano ekshumacje w Jedwabnem, gdy jej wyniki rozmijały się z oczekiwaniami ich wspólnoty. Tak jak Katyń był kłamstwem założycielskim PRL-u, tak Jedwabne jest kłamstwem założycielskim „III Rzeczpospolitej”. W ten właśnie sposób pozbawia się nas i nasze dzieci dumy z przynależności do najbardziej katolickiego narodu Europy, dumy z bycia Polakami. Z Narodu, który przez kilkanaście lat kosztem nieprawdopodobnych ofiar, przez długie okresy samotnie, wielokrotnie zdradzany, prowadził walkę z dwoma totalitaryzmami czyni się dziś wbrew prawdzie twórców „obozów śmierci” i winnych palenia w pogromach swoich sąsiadów
  • ~nu
    (2015-06-01 16:36)
    A ja myślałem, że Linda to POdpieracz
    z Bronkowego Komiteta ?
  • ~OMEN
    (2015-06-01 16:53)
    Taa... No,no , Pan Linda to prawdziwy twardziel. Nie tylko na ekranie. Szacun...
  • ~alex
    (2015-06-01 17:08)
    Jednak Linda ma jaja, ale inni poszli za nędzne srebrniki, trzeba ich napiętnować.
  • ~internautka 50 +
    (2015-06-01 17:11)
    P Linda naleza sie panu slowa uznania. To b madre slowa. Szkoda ze mlodzi tego nie rozumieja. Ze mlody stuhr okazal sie takim pustym lbem !
    Ale dziwi ze pasikowski sie tak zeszmacil!
    Potem zdziwienie ze swiat moze czytac o polskich obozach koncentracyjnych itd
  • ~KZ
    (2015-06-01 17:17)
    Może wreszcie , jakiś Polak podziękuje Żydom za uratowanie życia . Dlaczego nikt nic nie mówi , na ten właśnie temat ! Ja niestety nie słyszałem .
  • ~sikytanc
    (2015-06-01 17:21)
    ..brawo Linda...a ja myślałem ...po prosty żle ...przepraszam
  • ~bum-bum
    (2015-06-01 17:24)
    I tak trzymać, bo inaczej Żydzi zrobią z nas wycieraczkę do butów.
  • ~film
    (2015-06-01 17:34)
    bo żeby zagrać w takim filmie trzeba mieć "jaja", pan Maciej Stuhr je ma i tyle w temacie, brawo dla pana Macieja oraz dla pana Ireneusza Czopa, a przede wszystkim dla reżysera Władysława Pasikowskiego za dobrze zrobiony film.
  • ~a POszol baranie
    (2015-06-01 17:50)
    Sztur to robi sobie jaja z Polaków
  • ~Papkin
    (2015-06-01 17:52)
    Pewnie zostanie ministrem od kultury w rzadzie Kukiza ...
  • ~Gadacz
    (2015-06-01 18:12)
    Jest jakas racja w tym co mowi
  • ~Adam
    (2015-06-01 18:33)
    Wreszcie Linda przejrzał na oczy!Przydałoby się to jeszcze kilku gwiazdeczką, które tak łatwo plują na polską tradycje i kulturę...A oddziaływanie takiego "filmu", jak Pokłosie,szczególnie na Zachodzie będzie niestety bardzo długie.