Wszystko zaczęło się od seksownego zdjęcia, jakie Edyta Pazura zamieściła kilka dni temu na swoim profilu na Facebooku. Fotografia, na której celebrytka wygląda bardzo atrakcyjnie, cieszyła się dużą popularnością w sieci.

Reklama
Facebook

Wkrótce w "Fakcie" pojawił się artykuł mówiący o tym, że cierpiący na brak pieniędzy Cezary Pazura, namawia żonę, by wykorzystała swój potencjał i wzięła udział w dobrze płatnej, rozbieranej sesji. Pazurowie na artykuł zareagowali oświadczeniem, które opublikował portal afterparty.pl:

W związku z ukazaniem się w dzisiejszej gazecie Fakt artykułu pt: „Pazura rozbierze żonę dla pieniędzy?” pragnę poinformować iż tekst w całości przekazuje informacje nieprawdziwe oraz zmyślone. Nikt nie kontaktował się ze mną czy z Cezarym Pazurą z gazety „Fakt” w celu weryfikacji tych nieprawdziwych i szkalujących nasze dobre imię informacji. W stosunku do gazety „Fakt” zostaną w najbliższym czasie poczynione odpowiednie kroki prawne.

To nie pierwszy raz, kiedy Cezary i Edyta Pazurowie walczą z mediami. Aktor groził pozwem sądowym magazynowi "Wprost", a kilka lat temu udało mu się wygrać proces z portalem Pudelek.