Agnieszka Kaczorowska spotyka się z montażystą, Rafałem Samborskim od niedawna. W rozmowie z portalem plejada.pl, gwiazda "Klanu" zdradziła, że poznała ukochanego na planie "Tańca z gwiazdami":

Reklama

Z Rafałem Samborskim, moim obecnym mężczyzną, zaczęłam się spotykać po tym, jak moja para odpadła z programu. Wcześniej mijaliśmy się na korytarzach, spoglądaliśmy na siebie, ale w związku z tym, że bezpośrednio ze sobą nie pracowaliśmy i każdy był zajęty swoimi obowiązkami, nie mieliśmy się okazji bliżej poznać. Dopiero gdy zakończyłam swój udział w tamtej edycji, umówiliśmy się raz, potem drugi, trzeci – zaczęliśmy rozmawiać, no i wtedy strzała Amora we mnie uderzyła i zakochałam się po uszy!

Również partner Agnieszki został dotknięty strzałą Amora:

Rafał mi mówił, że gdy pierwszy raz na siebie spojrzeliśmy, to w moich oczach zobaczył coś, co go zahipnotyzowało. Ja go oczywiście widywałam, ale nie było tak, że do niego jakoś specjalnie wzdychałam. Sądziłam, że to ciekawy człowiek i tyle. Najwięcej zmieniła rozmowa, bo u mnie już tak jest, że muszę z kimś pogadać, poznać go i jego sposób myślenia, to jest dla mnie najważniejsze, a nie sam wygląd.

Kaczorowska zdementowała także plotki, jakoby Samborski miał żonę i dzieci, o czym donosił jeden z tabloidów. Agnieszka zaprzeczyła również medialnym doniesieniom o swoim romansie z Rafałem Maślakiem, któremu partnerowała w poprzedniej edycji "Tańca z gwiazdami":

My się bardzo fajnie dogadywaliśmy, ale nie było między nami żadnej męsko – damskiej chemii. Media jeszcze przed rozpoczęciem tamtej edycji ubzdurały sobie ten romans, który nie miał nigdy miejsca nawet w najmniejszym stopniu. Rafał zupełnie nie jest w moim typie. Natomiast zdaniem wielu dziennikarzy tak bardzo do siebie pasowaliśmy, że musiało tak być i koniec.