Jude Law to aktor bardziej niż z filmowych ról, znany z kolejnych miłosnych podbojów. Gwiazdor ma ewidentną słabość do kobiet, która zaowocowała kilkoma głośnymi romansami. Jeden z nich, zakończył jego związek z Sienną Miller. Aktorka odeszła od ukochanego, gdy ten zdradził ją z nianią dzieci.

Reklama

Kolejne romanse Juda, owocują nie tylko skandalami, ale i dziećmi. Law 5 lat temu przywitał na świecie córkę Sophię. Mamą dziewczynki jest barmanka, z którą aktor spędził jedną upojną noc w Nowym Jorku. Oprócz Sophii, Jude ma także trójkę pociech ze swoją byłą żoną, Sadie, z którą rozwiódł się w 2003 roku. Taka gromadka najwyraźniej nie wyczerpała ojcowskich zapędów 41-letniego gwiazdora, bowiem jak informuje DailyMail, wiosną na świecie pojawi się jego piąte dziecko.

Facebook

Tym razem mamą pociechy jest 23-letnia, początkująca aktorka i piosenkarka, Catherine Harding. Parę połączył krótki, acz namiętny romans, którego owoc 23-latka nosi właśnie w brzuchu.

Mogę potwierdzić, że Jude Law i Catherine Harding spodziewają się dziecka, które urodzi się wiosną. Mimo iż nie są już parą, są zdecydowani by wspólnie wychowywać dziecko. - potwierdził agent aktora.

Deklaracje Juda Law, o ustatkowaniu i zerwaniu z miłosnymi podbojami, okazały się bez pokrycja. Powstaje pytanie, czy piątka dzieci wyczerpie jego limit, czy też możemy spodziewać się kolejnych potomków gwiazdora.