Piotr Woźniak-Starak jest synem Anny Woźniak-Starak i Jerzego Staraka. Majątek jego rodziców szacowany jest na 3 miliardy złotych, co daje im 9. miejsce na liście najbogatszych Polaków.

Reklama

Sam Piotr jest producentem filmowym, z pierwszymi sukcesami na koncie. Jego ostatni film, "Bogowie" został bardzo pozytywnie odebrany zarówno przez widzów, jak i krytyków.

Mimo swojej pozycji, Woźniak nigdy nie był ulubieńcem kolorowej prasy, choć od dawna obraca się w świecie show biznesu. Tam też znajduje swoje kolejne partnerki życiowe. Dotychczas związany był z Alicją Bacheldą-Curuś i Natalią Klimas. Teraz zaś plotka głosi, że jego wybranką została gwiazda TVN, Agnieszka Szulim.

Jak podaje magazyn "Show", Starak bardzo poważnie traktuje związek z piękną prezenterką i nie szczędzi jej luksusowego życia. Ostatnio zlecił nawet swojemu ochroniarzowi dbanie o bezpieczeństwo i wygodę swojej ukochanej:

Jan jest osobistym ochroniarzem Piotra. Ostatnio dba także o bezpieczeństwo i wygodę pięknej prezenterki. Szulim z pomocą Piotra powoli przenosi swoje rzeczy do konstancińskiej willi Staraka. Ale z apartamentu na Mokotowie jeszcze nie zrezygnowała - czytamy w "Show".

Zarówno Starak, jak i Szulim na razie nie potwierdzili plotek o swoim romansie. Jeśli okażą się prawdziwe, z pewnością będą najgorętszą parą polskiego show biznesu.