Doda była drugą żoną Radka Majdana i choć para rozstała się lata temu w mało przyjaznej atmosferze, kiedy emocje opadły postanowili się pogodzić i zadbać o przyjacielskie relacje. Doda w wielu wywiadach podkreślała, że choć nigdy nie wybaczy byłemu mężowi zdrad, to życzy mu jak najlepiej i zawsze będzie gotowa przyjść z pomocą, gdy będzie tego potrzebował.

Reklama

Majdan również wypowiada się na temat byłej żony pozytywnie, co potwierdził nawet w ostatnim wywiadzie ojciec Małgorzaty Rozenek:

Zawsze do białej gorączki mnie doprowadzali mężczyźni, którzy po rozwodzie opowiadali, jakie to ich małżonki były straszne. On sobie nigdy na to nie pozwolił. Zawsze pozytywnie mówił o kobietach, które z nim w jakimś okresie były blisko. To świadczy o nim jako mężczyźnie.- powiedział Kostrzewski.

Jednak to, co tak ujęło w Majdanie jego teścia, niekoniecznie podoba się jego ukochanej. Jak twierdzi bowiem "Fakt", Małgorzata jest zazdrosna o kobiety wokół swojego ukochanego:

Gosia przyznała, że baby wariują na jego punkcie i jest zazdrosna, choć on nie daje jej powodów. Jednak bardzo denerwują ją kobiety, które wyraźnie z nim flirtują i podrywają nawet na jej oczach – ujawnia źródło tabloidu.

Reklama

Rozenek i Majdan mięli ponoć po raz kolejny wybrać się wspólnie na celebrycką imprezę. Jednak kiedy Małgorzata dowiedziała się, że będzie na niej również Doda, stwierdziła, że woli zostać w domu.