Wiśniewski dostał prognozę emerytury: Zamierzam pracować do późnej starości

Michał Wiśniewski w czasach największej popularności Ich Troje zarabiał krocie i dopracował się dużego majątku. Niestety, jak sam wyznał, stracił niemal wszystko i teraz, jak większość Polaków, musi martwić się o swoją emeryturę.

wróć do artykułu
  • ~123123
    (2014-09-03 13:24)
    głupi nigdy nie przewiduje
    ja mam prawie...3...
    a arystką nie byłam ,tylko ciężko zaiwaniałam
  • ~tele-wic
    (2014-09-03 13:13)
    Przyroda zawsze stara się zachować równowagę głupolu. Coś za coś, tego się nie nauczyłeś?
  • ~lis
    (2014-09-03 13:05)
    zapomniał o tantiemach, a ile wydał na ślub z mandaryną. pamiętacie jak sie chwalił.- miliony
  • ~Stiff
    (2014-09-03 12:02)
    Nie powinien się martwić 169 zł to kupa forsy starczy na 2 butelki taniego wina każdego dnia a cóż więcej do szczęścia jemu trzeba
  • ~balcerek
    (2014-09-03 11:42)
    Gdyby normalnie wpłacał składkin miałby niezłą emeryturke ale tacy jak on i jemu podobni oczywiście mimo ze zarabiali miliony wpłacali od najnizszej pensji.Skutek taki jak widać.Co do wychowywania 5 dzieci to szanowny Panie Michale takich jest wielu i oni zarabiaja na rok tyle ile Pan podczas jednego koncertu o reklamach i imprezach sponsorskich nie wspomne.Płać Pan składki od 10 000 zł a emeryture bedziesz mczłowieku miał godna.Zamiast robic licencj Pilota która z lotami kosztuje ok 30 tys zł rozbijac sie po najlepszych knajpach wydawac kase na domy w których mieszkałoby całe przedszkole to trzeba płacic składki tak jak my.Mnie odciagają około 2000 zł na miesiac na poczet tych złodziejskich podatków zusów i innych oszustw.Juz wkurzaja mnie te wypowiedzi celebrytów o ich emeryturze.Skoro stac pania szulim na kreacje za 30 tys zł to tym bardziej niech tacy jak ona i wisniewski płaca.Co do lekarstw to powiem tak.Kto jak kto ale pan mieszkajacy w łodzi( chyba) powinien znac sytuacje że ludzie którzy na końcie maja 500 zł a miesieczna emerytura to od 600 do 100 zł maja wieksze problemy z zakupem leków niz Pan.I nie płaczą mimo ze państwo zabierało im kase.
  • ~kroiis
    (2014-09-03 10:13)
    Niech powie ile wpłacił do ZUS. Przeliczymy czy ta emerytura jest adekwatna do tego co włożył do systemu emerytalnego.
  • ~antek
    (2014-09-03 10:03)
    nie opłacali składek to nie maja emerytur, mnie zabierali pół pensji na składki , a oni płacili grosze, bo mysleli,że im panstwo dołozy, popłacza i dostana a to sie skończyło,w stosunku do mnie to płacili grosze,
  • ~zuza
    (2014-09-03 09:51)
    Chyba się popłaczę z żałości! To trzeba było oszczędzać panie Wiśniewski, a nie tracić pieniądze na durnoty! Ot co!