Wiśniewski dostał prognozę emerytury: Zamierzam pracować do późnej starości

Michał Wiśniewski w czasach największej popularności Ich Troje zarabiał krocie i dopracował się dużego majątku. Niestety, jak sam wyznał, stracił niemal wszystko i teraz, jak większość Polaków, musi martwić się o swoją emeryturę.

wróć do artykułu
  • ~kandydat na emeryta
    (2015-02-20 20:18)
    MICHAŁKU MASZ RACJĘ!
    JAK TO PISZE NA NAKLEJKACH SAMOCHODOWYCH ,,TRZEBA ZAPIER...
    AĆ " AŻ DO ŚMIERCI. JA MAM TEN SAM ZAMIAR ZE SWOIM FACHEM ALE CIEBIE KTO BĘDZIE CHCIAŁ SŁUCHAĆ PRZED ŚMIERCIA? BREDZISZ BZDURY !
  • ~zbyszek
    (2015-01-28 09:16)
    artysci to szczegolny gatunek czlowieka zarabiaja kupe forsy jak sa na topie.taka forsa lekko przychodzi i lekko odchodzi.nie placa stosownych skladek a na starosc ja juz przebaluja wszystko chca aby im zus dal z piec tysiecy emerytury i dodatkowa chca sie zalapac na zapomogi od ministra kultury.slowem prowadza czesto frywolne zycie a na starosc czesto zostaja z reka w nocniku i maja zal do calego swiata
  • ~wypad
    (2014-09-07 20:45)
    Co to Q za pierdoły ?
  • ~ass
    (2014-09-04 09:42)
    to jest tak jak sie zyje na pokaz!!! ile ludzi nie ma na leki nawet 50 zl???
  • ~Dusigrosz
    (2014-09-04 09:02)
    Trzeba było myslec wcześniej, a nie trwqonić kasę. NIe trzeba płącić na ZUS by nuieć stały dochód z innych inwestycji.
  • ~ABDUL
    (2014-09-04 08:17)
    I TAK TO WYGLADA JAK SIE ROZUM MA W DUPIE!!!BRAWO!
  • ~Romek
    (2014-09-04 03:04)
    Ja tez nie place i wiem, ze bede mial 160 zl, ale nie robie z tego afery celebryto.
  • ~ANNA MOHER
    (2014-09-03 22:08)
    A JA ODPROWADZAŁEM SKŁATKI I MAM NALICZONE PONAD 3.000 tyś złotych I TAKICH JAK ON TO MAM W D...E WYDAWAŁ MILIONY SZPANOWAŁ A TERAZ ROBI Z SIEBIE BIEDAKA KRETYN
  • ~~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2014-09-03 22:04)
    BARDZO DOBRZE JAK SIĘ PRZEPIJAŁO TO CO SIĘ ZAROBIŁO TO TERAZ TRZEBA ZATRUDNIĆ SIĘ NA KASĘ W BIEDRONKI I WYPRACOWAĆ 1200 ZL EMERYTURY .TO SĄ EFEKTY --- WESELA W LODZIE PAJACU!!!
  • ~fduPO mu
    (2014-09-03 20:49)
    Nie płacz Michałku - dostaniesz od wuja Donalda 36 zł waloryzacji
    i będziesz miał 205 zł, tożto o 20% więcej !!!
  • ~Magda
    (2014-09-03 20:44)
    Zarabiają krocie, nie płacą ani podatków ani składki emerytalnej,
    a teraz płacze, że emerytury nie dostanie !!!
    Artysto ******** TUSKE załatwił ci robotę do 67 lat,
    zanim dociągniesz do tego czasu to kopytami strzelisz,
    no i emerytura ci niePOtrzebna !!!
    Przez takich nierobów, co nie płacą na ZUS Polacy mają ******** emerytury !!
  • ~Taki naiwny co płaci na ZUS
    (2014-09-03 20:34)
    A moja prognoza przekracza 3 tysiące. Bo płaciłem składki jako etatowiec i jako przedsiębiorca. I bedzie jeszce rosła.
  • ~ewima
    (2014-09-03 19:21)
    to są złodzieje oni muszą zadbać o siebie a potem ewentualnie pomyśleć o ludziach ja za tobą Michał staję murem wbrew wszystkimi wszystkiemu dla mnie jesteś ogromnym autorytetem ludzie nie są nieomylni popełnili wiele błędów ale siedzą w ukryciu więc łatwo oceniają
  • ~gość
    (2014-09-03 18:44)
    głupi to jego sprawa a teraz niech się nie żali!!!
  • ~Mandarynka
    (2014-09-03 18:39)
    Jaki to artysta, za to co robił nic się nie należy - do łopaty
  • ~vp
    (2014-09-03 18:29)
    Panie Apoloniuszu to się panu trafił zięć . ?
  • ~mkk
    (2014-09-03 18:14)
    Artysta bral gaże wysokie, a na fundusz emerytury ZUS odkłądał grosze.
    To i grosze dostanie.
    A ile ten biedulek ma w skarpetce?
    To z tych nie wpłącanych normalnych stawek ZUS.
    I pewnie ma prywatne ubezpieczenie emerytalne.

    Płaczliwy smutasek - "mało mi płaca" - zginie z głodu?
  • ~ZUS
    (2014-09-03 17:01)
    Żryj gruz Panie Michale
  • ~ALA
    (2014-09-03 14:10)
    W nowym systemie emerytalnym dzięki PO , PSL,RUCHOWI PALIKOTA Michał musi wziąść się za oszczędzanie na starość ,nie zakładać nowej rodziny ,płodzić kolejne dzieci ,żyć ponad stan itp.Jego wiek to 42 lata, a więc z tabeli z GUS będzie żył 438,7 m-ca. razy 169 zł. równa się 74140 zł i tyle ma na osobistym koncie emerytalnym., nie za wiele ,jeśli spojrzeć wstecz na jego potężne dochody.Wyborcy tych wymienionych partii lubią pokera, ruletkę,szczególnie tą życiowa,kredyty...życie ponad stan.
  • ~InK
    (2014-09-03 13:36)
    Goooooowno nas to obchodzi .
    Niech spada !