Kasia Tusk pozywa tabloid. Pomaga jej Roman Giertych

| Aktualizacja:

Kasia Tusk postanowiła podać do sądu jeden z tabloidów, który w tytule swojego artykułu zasugerował, iż córka premiera dziękowała prześladowcy, za nazwanie jej "dziw..ą".

wróć do artykułu
  • ~rycho
    (2014-09-02 08:43)
    najwyższy czas kierować do sądu przeciw brukowcom, które w chamski sposób nękają ludzi
  • ~007
    (2014-08-13 23:56)
    Ciekawe była treść rozmowy konia z owsem?
  • ~Resort KGB
    (2014-08-13 21:02)
    kuń wi gzie szukac kasy
  • ~Robnad
    (2014-08-13 21:07)
    pies trącał, czy ona ładna, czy brzydka. de gustibus non est disputandum.
    to nie temat o castingu na pustostan umysłowy.
    chodzi o tę kreaturę wałacha, od samego POczątku kumpla kundla, V kolumnę pajaca w koalicji z PIS, rozgrywającego Śp. Leppera.
    to był majstersztyk, bo nawet jego własny LPR wystawił do wiatru.
    natomiast po tym co było słychać na "taśmach" i sposób w jaki ten koński łeb sie bronił, powinien wylecieć z palestry i mieć dożywotni zakaz pracy w zawodzie.
    razem składa się to na szambo, i tylko wwydoopcony moron może tego nie widzieć.

    prawo w landzie POnurego Donalda to cyrk kwadratowy zwłaszcza dodając Amber Gold, gdzie prokuratura POstraszona wypowiedzią tego ostatniego by nie mieszać Bąka, sorry, Bonda(a może odwrotnie?) z tą sprawą, zapomniała nawet kto ciągnął samolot po lotnisku, kto był szefem służb jawnych i ukrytych, i komu ABW zgłaszała szemrany biznes.
    3 miasto to jakaś wylęgarnia czegoś, czy "cóś", he, he, he.
  • ~koński łeb
    (2014-08-13 21:17)
    Sralus mazgalus referentus ductus tuskus chamuktus złodziejuktus i świniuktus
  • ~hahaha
    (2014-08-13 22:16)
    ta Tuskówna to infantylna idiotka
  • ~galazka
    (2014-08-13 22:08)
    Jeśli zabija cię samotność stań się dla kogoś aniołem, ale nie oczekuj zapłaty lub chociażby wdzięczności. Czyż samo bycie aniołem nie jest największym ziemskim skarbem dla samotnej duszy?

    A brzydzisz się dziwką, bo sprzedaje się za pieniądze?
    Brzydź się też mną
    - bo sprzedałem się za miłość..

    Jesteśmy taką samą szmatą,
    z tą różnicą, że..
    przy zapłacie dziwka nie czuje się wykorzystana.
  • ~oldi
    (2014-08-13 22:09)
    następnym klientem konia będzie trampkarz, w sprawie karnej
  • ~lolo
    (2014-08-13 23:26)
    Ciekawe kto się będzie reklamował na stronach blogu po przegranych wyborach,nikt.
  • ~POżeracz owsa
    (2014-08-13 23:23)
    Czy kuń może być adwokatem ?
  • ~Polak z Norwegii
    (2014-08-13 23:46)
    To zdjecie nie klamie!
    Oczki ciorne jak u babci(matki Rudego Zaprzanczego Scierwa), tyPOwe semickie, bandyckie, diabelskie, parchowe slepia.
  • ~woznica
    (2014-08-14 05:13)
    kasa sie skonczyla amber gold zbankrytowal jozef stracil prace kaska zgubila swoj show kasa sie konczy rudy nie ma co krasc trzeba zaprzegnac konia moze cos tam naskrobie
  • ~św.NH
    (2014-08-13 20:31)
    Lody lody na potencję i na wzwody sitwy PEŁO!
  • ~rolnik z bilgoraja
    (2014-08-14 05:24)
    fajna ksiunzke cztalem ...nasza szkapo
  • ~sambor
    (2014-08-14 07:16)
    co za głupawa panienka
  • ~Mysliwy
    (2014-08-14 06:24)
    Te słynną blogerystke nazywaja KASIA DUBELTÓWKA wiecie dlaczego bo przeginają pół i od tyłu ...
  • ~Towarzysz Prawda
    (2014-08-14 08:04)
    Czy dorosła już kobieta nie ma innych problemów? To zaczyna być chorobliwe i rzeczywiście lekarz może pomóc. Wyobraźcie sobie córkę jakiegokolwiek szefa rządu zajmującą świat swoimi problemami.To tylko w Polsce jest możliwe.Czy to antidotum na notowania najgorszego premiera rządu w Europie?
  • ~tfuskelyta
    (2014-08-13 23:17)
    Oto panstwo Bakow. niePOlska holota zdrajcow od POkolen.
  • ~no tak
    (2014-08-14 11:27)
    Obrzydzenie bierze jak się na toto patrzy
  • ~gosc