Kasia Tusk pozywa tabloid. Pomaga jej Roman Giertych

| Aktualizacja:

Kasia Tusk postanowiła podać do sądu jeden z tabloidów, który w tytule swojego artykułu zasugerował, iż córka premiera dziękowała prześladowcy, za nazwanie jej "dziw..ą".

wróć do artykułu
  • ~Jasińska
    (2014-08-13 11:30)
    Pazura, Kożuchowska, dziwka Górniak i tyfuska czy nie tyfuska córka (POdobna do Gosi..a przecież donek to dupek..)..można dodać jeszcze wiele - z tych tzw ELYT - do tego cuchnącego szamba seksualnego, moralnego, etycznego, pazernego..a na pierwym miejscu należy umieścić prostaka, ******** mordercę, złodzieja..agenta BOLKA wraz z córkami dziwkami...synami alkoholikami..z pomrocznościami... TO jest ta wolność dla degeneratów pijących krew POLAKÓW!!!
  • ~newyorker77
    (2014-08-13 11:50)
    dworski przydupas jest w pelni gotowy na kazde kiwniecie palcem.Facet bez zdzbla honoru. Żenua, jak mawiaj sie nad Sekwana.
  • ~człowiek koń
    (2014-08-13 13:01)
    Koń znowu przycwałował i naźre się owsa ...
  • ~Wal
    (2014-08-13 16:16)
    Jaka Kasia? Chyba Katarzyna. Tuskówna ani nie jest małą dziewczynką, ani nie jest krewną całego społeczeństwa, ani jego ulubiennicą. Ona, jesli jest infantylna, może siebie tak oficjalnie nazywać. Może też dla głupoli z "Dziennika" jest ona Kasią, ale dla wszystkich jest Katarzyną.
  • ~szkapa
    (2014-08-13 16:25)
    kon ktory mowi prymitywny romus kasce zabraklo kasy tatus juz niema co krasc
  • ~kobyla
    (2014-08-13 16:30)
    cala tuska rodzina to sam zlodziejco jozefem bakiem cos cicho o tym zlodzieju
  • ~loty
    (2014-08-13 16:45)
    A czy Kasaia Tusk ODDAŁA NAM pieniadze za swoje i narzeczonego PRYWATNE LOTY Warszawa - Gdańsk ?! Bo MY POZYWAMY Kasie TUsk by
    ODDAŁA ukradzione nam pieniądze ! Ojca zostawiamy na pózniej.
  • ~Robnad
    (2014-08-13 16:56)
    to jeszcze temu typowi nie odebrali prawa do wykonywania zawodu i nie wywalili z palestry na śmietnik?

    w każdym razie nieźle świadczy o tym "doborowym" towarzystwie.
    żadnego honoru i przyzwoitości.
  • ~Roderyk.
    (2014-08-13 17:51)
    Tytuł artykułu jest wyrazny. Tusk dziękuje że Kasia jest dziwką. (córkę nazwali dziwką a tatuś dziękuje - ależ mi ojciec).
  • ~PiSior na Bicze (Bitch'e)
    (2014-08-13 17:55)
    Dlugi Romek musi trzymac za jajka pajacyka z Gdanska, skoro obsluguje jego cala rodzine. Powiedz blaznie z Gdanska, tatusiu Józefa Baka, co ma na ciebie Romek!
  • ~ZbyszekD
    (2014-08-13 18:05)
    loty2014-08-13 16:45 skoro minister PAN NA WŁOŚCIACH (rezydencji nie powstydziłby się książę) nie ma najmniejszych skrupułów żeby jadać za twoje (no i moje), to dlaczego Kasia ma płacić za loty - sitwa tak ma!!! Zdumiewający brak wstydu i skrupułów!!!
  • ~objektywna
    (2014-08-13 18:18)
    jarek zamknij jape twoja bratanica jest brzydka a p,Prmiera corka jest b.ladna i zamknij jape.
  • ~mn
    (2014-08-13 18:49)
    Wrzyna sie w mozk idiotom ,ze corka p.Premiera jest taka ladna
  • ~,,,,,,
    (2014-08-13 18:51)
    I nte brzydkie ,brudne polki,ktore zazrdroszcza...
  • ~Emeryt
    (2014-08-13 18:56)
    Romuś pewnie zażyczy sobie ze dwieście kawałków.
  • ~ale afera!
    (2014-08-13 19:06)
    Mała pieniaczka korzysta z POmocy Kunia POzywacza.
  • ~konie
    (2014-08-13 19:10)
    Sliczna dziewczyna , brudne pisiory zamkn.geby
  • ~do: Emeryt
    (2014-08-13 19:39)
    Robi to za POdziękę PDT, jeszcze wazelinę dokłada.
  • ~Stif
    (2014-08-13 19:44)
    Czy ktoś normalny...kupuje takie PRASOWE GOOWNO ...jak Fakt...
  • ~melania
    (2014-08-13 19:47)
    Boże jaka ona brzydka! Strach spotkać w ciemnej ulicy! Może robić za stracha na wróble!