Piotr Zelt ma za sobą bolesne doświadczenia miłosne. Aktor porzucił bowiem żonę, dla młodziutkiej Miss Warszawy, która niebawem zaszła w ciążę. Dumny z ojcostwa, chętnie pozował z ciężarną ukochaną na czerwonym dywanie i opowiadał o ich wspaniałej miłości. Niestety, wkrótce po narodzinach dziecka okazało się, że Piotr Zelt nie jest jego biologicznym ojcem. Monika Ordowska zdradzała bowiem aktora, ze swoim byłym chłopakiem i to właśnie on, jest tatą malutkiej Amelki. Kiedy sprawa wyszła na jaw, aktor rozstał się z partnerką i zniknął na jakiś czas w show biznesu.

Teraz postanowił powrócić, a u jego boku pojawiła się nowa kobieta. Jak informuje "Fakt", tym razem Zelt związał się z kobietą po 40-tce, która również ma za sobą nieudany związek. Tabloid twierdzi, że jakiś czas temu, rozstała się z Michałem Milowiczem.

Zelt i jego nowa partnerka coraz częściej pokazują się razem. Tabloid relacjonuje, iż kilka dni temu wybrali się wspólnie na rajd po krakowskich barach. Aktor był ponoć w bardzo imprezowym nastroju i chętnie obsypywał partnerkę czułościami.