Co tak wzburzyło Edytę Górniak? Okazuje się, że piosenkarce bardzo nie spodobał się fakt, iż choć przyszła do programu, by rozmawiać o swoim nowym singlu, Kinga Rusin nie mogła się powstrzymać i zapytała, czy Górniak planuje ślub:

A czy już skończyliśmy temat utworu mojego utworu premierowego? Dosyć szybko. Trochę zaskoczona jestem tym pytaniem. - powiedziała Edyta

Słuchaj, pytanie można zadać każde, odpowiedź może być różna. - próbowała załagodzić sytuację Kinga Rusin.

To ja pozostanę przy temacie muzycznym jeśli mogę. - odparowała piosenkarka.

O komentarz do tej sytuacji, Górniak została poproszona przez portal plotek.pl. Okazuje się, że diva wciąż jest oburzona zachowaniem Kingi Rusin:

Jeśli dziennikarz jest nieprzygotowany do rozmowy i nawet nie potrafi udawać, że jest zainteresowany tematyką, z którą się potkał, to trudno się do tego odnosić. Mam różne doświadczenia, z rozmowy z różnymi dziennikarzami i takimi hardcorowymi i takimi miękkimi oraz takimi, którzy się rzeczywiście interesują, są pasjonatami i zadają pytania z wielką ciekawością. Mam duży wachlarz doświadczenia przez te wszystkie lata i powiem szczerze, że nie zdarzyło mi się jeszcze, żeby ktoś tak ostentacyjnie wykazał ignorancję dla gościa. Bo można być niezainteresowanym gościem, ale należy nie dać tego po sobie poznać, nie dać odczuć widzom. To było dosyć niegrzeczne.

Zgadzacie się z opinią Edyty Górniak?