Wczoraj, do niechlubnego grona osób prowadzących pojazdy pod wpływem alkoholu, dołączył Bilguun Ariunbaatar. Znany w programów Szymona Majewskiego, a ostatnio także z muzycznego show "Twoja twarz brzmi znajomo" celebryta, został zatrzymany przez policję, kiedy odjeżdżał na swoim skuterze spod jednego z warszawskich klubów. Jak podaje "Fakt", po przeprowadzeniu badania alkomatem, okazało się, że Bilguun miał 1,2 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Satyryk stracił prawo jazdy, a teraz czeka go rozprawa.

Reklama

Tabloid opublikował także zdjęcia, zrobione tuż przed zatrzymaniem Ariunbaatara. Widać na nich, jak celebryta rozmawia ze znajomymi paląc papierosy i trzymając w ręku karafkę, prawdopodobnie wypełnioną winem.

Dlaczego Bilguun zdecydował się wsiąść na skuter po spożyciu alkoholu? Tego nie wiemy, pewne jest zatem to, że teraz będzie musiał ponieść konsekwencje swojego zachowania. Tabloid dodaje także, że celebryta zaledwie kilka dni temu kupił sobie skuter. Niestety, nie nacieszył się nim zbyt długo.