Donald Tusk o ślubie córki: Jest nam coraz mniej do śmiechu

| Aktualizacja:

Jest nam coraz mniej do śmiechu gdy czytamy tabloidy i ich doniesienia - skomentował premier Donald Tusk medialne doniesienia na temat ślubu swojej córki.

wróć do artykułu
  • ~zlota sztabka z Amber Gold
    (2014-04-29 18:01)
    a nam z twoją mafią jest super do śmiechu.Mamy prośbe więcej wartościowych rzeczy wyrzucajcie na śmietnik!!!Napisz czy tez wam coraz mniej do smiechu w sprawie józka Bąka,experta super szybkich chinskich koleji i amber goldowych tranzakcji?
  • ~babcia
    (2014-04-29 17:53)
    Idiotyczne komentarze--zazdrosc przebija z tego wszystkiego.
    Ludzie naprawde wstydu nie maja. Zostawcie ta rodzine w spokoju.
  • ~Zdrastwujtie ukryty śpiochu
    (2014-04-29 17:49)
    to kasia juz nie pilnuje dzieci sąsiadce? A juzek bąk nie żyje z roznoszania ulotek? To PO co nam o tym opowiadałes Tusku?Czyli to była taka sama prawda jak to,że Niemcy klepią biede a POmatoły zyja na zielonej wyspie.
  • ~jozio z PO
    (2014-04-29 16:57)
    a slub bedzie tez za panstwowe , jak panstwo ja pilnuje to i slub tez zaplaci- moze jozio bak cos dorzuci z ambergold zapasow
  • ~wot prawda
    (2014-04-29 15:58)
    FAKT = TUSK - nie mają wiele wspólnego z prawdą.
  • ~nemo
    (2014-04-29 16:05)
    Tusk nie być skąpcem z Polski zostały ruiny więc oddaj za rękę tego starocia Cudownemu pół królestwa.Niech po mężu zostanie cudowną,bo po tate to bałaganiarą.
  • ~Józek BĄK z AmberGOŁD
    (2014-04-29 15:28)
    ,. w miesiącu kwietniu nastąpił kolejny odpływ młodych POLAKÓW za granicę Rzeczypospolitej . Od poczatku roku 2014 wyjechało z POLSKI 345 000 POLAKÓW ...90% z nich to ludzie w wieku 20-40 lat . Od 2007 roku POLSKĘ opuściło już 3 854 250 POLAKÓW -,...pytani sondażowo (wybrani losowo) w Londynie Dublinie Belfaście Glasgow Rzymnie i Barcelonie odpowiadaja młodzi POLACY że nie widza szans na powrót doi swej Ojczyzny .-planują osiedlać się na stałe poza POLSKĄ
  • ~dodać
    (2014-04-29 15:02)
    macie tyle na sumieniu że spanie spokojnie jest wykluczone,

    mieszkania kupione za miliony złotych pzrez córeczkę za "pieniądze zarobione z bloga" jest po prostu śmieszne i kłamliwe ...

    wzywam urząd skarbowy do wszczęcia sprawy o nieujawnione źódła dochodów tej panienki...
  • ~jozio bak
    (2014-04-29 15:00)
    jak cie zamkna to dopiero bedzie do smiechu
  • ~TUSEK ty MATOLE
    (2014-04-29 14:59)
    POszuka sie KATARSKIEGO INWESTORA to sie ukreci AMBER -GOLDOWY GESZEFCIK,to na slub coruni POplyna NIEMIECKIE EURO
  • ~rodacy
    (2014-04-29 14:51)
    Jest nam coraz mniej do śmiechu, gdy czytamy o kolejnych milionach wyprowadzonych z budżetu państwa przez 'kolesiostwo' (czytaj: bramki opłat na autostradzie i ich likwidacja).
  • ~rok2014
    (2014-07-21 14:14)
    weszla na pagorek i stanela rozkrakiem iwslizgnela sobie weza cudownym POkrakiem