Wczoraj jeden z tabloidów opublikował informację, w której powołując się na anonimowe źródło z otoczenia divy, zapewniał, iż jej związek z Piotrem Schrammem przeszedł do historii. Ukochany Górniak miał powiedzieć "dość" jej nastrojom i wiecznym napięciom, jakie rzekomo panowały w ich związku.

Reklama

Edyta postanowiła skomentować te rewelacje na Facebooku:

Nie sposób odnosić się obecnie do każdej z nieprawdziwych publikacji prasowych. Nie rozumiemy tej sytuacji, ale może dlatego, że żyjemy w innej przestrzen... Siła, spokój, mądrość, pokora. And LOVE... Prawda jest "nudna", ale gdyby któremuś z Mediów potrzebne było oświadczenie w tym temacie, to zamieszczone na tym FB przed ok. rokiem, jest nadal aktualne.

Przypomnijmy, iż podobne plotki, jakie pojawiły się na temat związku Górniak i Schramma rok temu, diva skomentowała takimi słowami:

Muszę zmartwić moich wrogów - Mamy się świetnie i nadal jesteśmy szczęśliwą Rodziną. Rozumiem, że to nie po myśli wszystkich, bo byłoby na czym zarabiać, pisać i dywagować przez długie tygodnie. Potraktuję tę sytuację jako marność ludzką. A następnym razem, za podobny "czarny PR" zareagujemy wobec autorów prawnie. Jest przecież kilka co najmniej Par w show-biznesie, które schodzą się i rozstają na przemian. Proszę wiec przekierować swoją uwagę w ich stronę.