Weronika Rosati zawsze marzyła o karierze poza granicami Polski. Aktorka od dłuższego czasu próbuje przebić się w Hollywood, teraz zaś, skupiła ponoć swoją uwagę na Rosji. Jak podaje "Rewia", po pracy na planie filmu "Ciało obce", Rosati zachwyciła się tamtejszym rynkiem filmowym, z wzajemnością. Polska aktorka spodobała się bowiem dwóm rosyjskim producentom, którzy chętnie widzieliby ją w swoich projektach.

Jak twierdzi "Rewia", taki stan rzeczy nie podoba się Piotrowi Adamczykowi, który chciałby, by ukochana była u jego boku:

Nie jest zachwycony faktem, że Weronika będzie teraz wyjeżdżać nie tylko do Los Angeles, lecz także do Moskwy. Ma świadomość, że planowanie stabilnego życia nie bardzo ma teraz sens. Nie chce ograniczać Weroniki. Sam jest w tym biznesie i wie, że taka szansa może się nie powtórzyć – podkreśla osoba z otoczenia Rosati i Adamczyka.

Pozostaje mieć nadzieję, że zakochani zdołają pogodzić obowiązki zawodowe z budowaniem swojego związku i uda im się rozwiązać ten problem.